All events

Майстер-клас

Майстер-клас "Бізнес технології для збільшення продажів"

Date: mon, 27.02.2017 Time: 18:15 – 20:30 City: Тернопіль

Разом з швидкісним розвитком ринкової економіки з’являється нагальна потреба оптимізувати процеси маркетингу та продажів. В умовах посилення конкурентної боротьби більше уваги приділяється ефективному менеджменту, як засобу виживання та успішного функціонування компанії. Найважливішим інструментом у підвищенні прибутковості бізнесу стає автоматизація всіх бізнес - процесів компанії. Тому, запрошуємо вас на майстер - клас по актуальних техніках автоматизації продажів від експерта - практика.

Київ: семінар-практикум

Київ: семінар-практикум "Ораторська майстерність для публічних виступів і повсякденного спілкування"

Date: tue, 28.02.2017 Time: 18:15 - 21:00 City: Київ

Семінар-практикум «Ораторська майстерність для публічних виступів і повсякденного спілкування»

Засідання Бізнес-групи №2 міста Тернополя

Засідання Бізнес-групи №2 міста Тернополя

Date: tue, 28.02.2017 Time: 18:00 - 20:30 City: Тернопіль

БІЗНЕС-ГРУПИ BC-Groups — проект Клубу Ділових Людей, створений з метою підвищення ефективності обміну досвідом, налагодження ділових контактів та створення нових бізнес-можливостей між учасниками Клубу.

Івано-Франківськ: семінар

Івано-Франківськ: семінар "ЯК ОЦІНЮВАТИ ЕФЕКТИВНІСТЬ ПРАЦІВНИКІВ"

Date: wed, 01.03.2017 Time: 18:15 – 20:30 City: Івано-Франківськ

"Кожен роботодавець шукає ефективних працівників на ринку праці, оскільки розуміє, що від успішної роботи команди залежить успіх компанії. Де ж саме шукати таких професіоналів і головне, як при співбесіді розпізнати істинні мотиви та можливості людини, яка є кандидатом на запропоновану вакансією. Про це та про оцінювання ефективності працівника, який вже є частиною команди Ви дізнаєтесь на семінарі."

ПРЕЗЕНТАЦІЯ В ЛІФТІ

ПРЕЗЕНТАЦІЯ В ЛІФТІ

Date: wed, 01.03.2017 Time: 18:15 - 21:00 City: Львів

Ви - молода талановита людина, що має чудову ідею, а грошей для її реалізації бракує. Підходите до ліфта, натискаєте кнопку виклику. Аж раптом наближається чоловік і Ви впізнаєте у ньому відомого інвестора, котрий може дати Вам коштів на реалізацію проекту. На прийом до нього невідомо чи вдасться потрапити, але - о, удача! - він сідає з Вами у кабіну і натискає кнопку останнього поверху...

Kyiv: workshop

Kyiv: workshop "Company growth as a necessary condition of survival"

Date: mon, 06.03.2017 Time: 18:15 – 21:00 City: Kyiv

At this event we will look at why growth is the key to the success and longevity of the company in the long term ?; starting point - that we are limits to growth and how to overcome these limitations ?; Marketing - head around why marketing main driver of growth ?; how to effectively manage change and avoid operational collapse in growing the company?

Засідання Бізнес-групи №7. Львів

Засідання Бізнес-групи №7. Львів

Date: tue, 07.03.2017 Time: 16:00-18:00 City: Львів

BC-Group - це внутрішній проект Клубу Ділових Людей з метою обміну досвідом, налагодження ділових контактів та створення нових бізнес-можливостей.

Модуль MBA «ПУБЛІЧНИЙ ВИСТУП ТА РИТОРИКА»

Модуль MBA «ПУБЛІЧНИЙ ВИСТУП ТА РИТОРИКА»

Date: fri, 10.03.2017 Time: 10:00 – 19:00 City: Львів

Мета програми Надати учасникам програми практичну структуровану інформацію у сфері стратегічного менеджменту, враховуючи сучасний світовий досвід бізнес-моделювання. Розробка стратегії бізнесу є основною функцією керівника бізнесу, а від унікальності бізнес-моделі зазвичай залежить успіх всієї компанії в довгостроковій перспективі.

Івано-Франківськ:

Івано-Франківськ: "Підвищення ефективності компанії через оптимізацію бізнес-процесів" (Руслан Бельтюков)

Date: tue, 14.03.2017 Time: 18:30-21:00 City: Ivano-Frankivsk

Бізнес-процеси - це те, що реально відбувається на робочих місцях. Бізнес-процеси - це найефективніший інструмент аналізу і вдосконалення діяльності, що дозволяє істотно скорочувати необгрунтовані витрати і збільшувати продуктивність. Всі сучасні концепції (методології) управління і поліпшення результатів діяльності організацій, засновані на вивченні, аналізі та оптимізації процесів, що протікають в компанії. Саме цей інструмент при правильному використанні дозволить Вам приборкати хаос на істотно збільшити прибутковість організації.

Kyiv: Business Breakfast

Kyiv: Business Breakfast "FROM healthy life-every active longevity"

Date: wed, 15.03.2017 Time: 10:00 - 13:00 City: Kyiv

"At this event we will consider: The main reasons for the decline in life expectancy; Golden rules for a healthy body and how to keep them; Optimize your schedule subject of healthy eating; How to keep calm and balance the dynamic rhythm of life in the metropolis ?; Anti-age diet."

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus