Архів подій

Львів: тренінг

Львів: тренінг "Як збільшити та утримати клієнтів з допомогою мобільного додатку" (Сергій Кравець)

Дата: ср, 16.08.2017 Час: 18:15 – 21:00 Місто: Львів

Продати новому клієнту товар чи послугу в 5 раз дорожче, ніж клієнту, який про Вас знає. Щоб покупці завжди були у курсі ваших акцій та новинок, отримували знижки за електронними кодами і були з Вами на зв'язку 24години на добу - запропонуйте їм свій мобільний додаток. Про сучасні вимоги до додатків, їхній функціонал та переваги роботи з ними дізнайтеся на тренінгу.

Луцьк: рецепти успіху

Луцьк: рецепти успіху "СіД Media group" (Ігор Денисевич)

Дата: ср, 16.08.2017 Час: 18:30 - 21:00 Місто: Луцьк

Холдинг «CіD MEDIA GROUP» – один з найбільших на теренах Західної України. Якщо вам цікаво знати про роботу ЗМІ зсередини або ви хочете знати, як потрапити на шпальти і екрани, дізнайтеся про це з уст людини, яка знає всю інформацію у вашому регіоні.Вам на плюс? Та, головне, навіщо?

Тернопіль: тренінг

Тернопіль: тренінг "Комунікація як головний інструмент продаж" (Ігор Цибульський)

Дата: ср, 16.08.2017 Час: 18:15 – 21:00 Місто: Тернопіль

Як і у продажах так і в повсякденному житті комунікація – запорука добрих стосунків. Щоби вибудовувати стосунки з клієнтами треба розуміти, чути, приймати його модель світу, довіряти клієнтові та собі. Більшість тренінгів щодо продаж стосується роботи із запереченням. А це вже показник того, що комунікація провалилась, і ми хапаємось за рятівну соломинку, дотискаємо клієнтів, застосовуємо техніки впливу на прийняття рішення. Для одноразових продаж – це ОК. Та коли у вас цілі довготермінові, тоді і комунікація з клієнтами має бути на іншому рівні.

Рівне: майстер-клас

Рівне: майстер-клас "Командоутворення. Прикладний аспект"(Марія Бугаєнко)

Дата: ср, 16.08.2017 Час: 18:00 - 21:00 Місто: Рівне

Хочете, щоб ваша команда працювала як годинниковий механізм? Для вас важливо підвищити ефективність працівників та покращити їхню мотивацію? Ми на прикладах покажемо, що треба змінити вже зараз, і розкажемо про основні принципи командної взаємодії. Також ви дізнаєтеся багато цікавого про особистісний фактор у командній роботі, ключові принципи ВЕК та енергетичну тканину команди.

Івано-Франківськ: тренінг

Івано-Франківськ: тренінг "Фінансова грамотність: основні закони грошей" (Оксана Сивоус)

Дата: пн, 14.08.2017 Час: 18:15 – 21:00 Місто: Івано - Франківськ

Питання грошей одне з найактуальніших для багатьох людей. Всі хочуть процвітати і мати достаток, але не у всіх виходить. На дохід впливає багато факторів: навики, наполегливість, сила волі, мотивація, цілі, оточення. А також знання основних законів відносин з грошима, грошової циркуляції. В чому основна відмінність між багатими і бідними? Все це допоможе зрозуміти тренінг «Основні закони грошей», на якому ви отримаєте багато практичних порад як подружитися з грошима.

Харків: семінар

Харків: семінар "Біткоїн - технології в бізнесі" (Олександр Васильєв)

Дата: вт, 08.08.2017 Час: 17:45 - 21:00 Місто: Харків

Біткоїн – це цінність, яка належить Вам, а не банку, чи державі. Він створювався як експеримент децентралізованих грошей ентузіастами, в якому вирішували проблеми довіри в цифровій мережі. Ви напевно бачили потік новин про криптовалюти, їх немаленький курс та постійне згадування незрозумілого слова «blockchain». Спробуємо розібратися, чому про це всі говорять і навіщо потрібна ця технологія.

Київ: тренінг

Київ: тренінг "Купують очима. Як підвищити ефективність відеоканалу в соцмережах?" (Костянтин Штифурак)

Дата: чт, 03.08.2017 Час: 18:15 – 21:00 Місто: Київ

Чи бувало у Вас так що дрібна робота заважала Вам виконувати більш важливі завдання. Чи бувало, що ваша робота вимагала компетенцій із різних сфер. Чи потрібно ваш штат доокомплектувати універсальним працівником? Тоді особистий помічник зробить вас більш щасливим!

Вебінар

Вебінар "Просування сайту в інтернеті" (Антон Воронюк)

Дата: пт, 28.07.2017 Час: 16:00 - 18:00 Місто:

В епоху інтернету знати принципи та основи просування має кожен. Як правильно писати текст, які інструменти для просування свого контенту використовувати, на що варто звертати увагу в соціальних мережах, а чого взагалі краще уникати. Дізнайтеся на вебінарі.

Львів: Бізнес-інтенсив

Львів: Бізнес-інтенсив "Матриця Успішного Бізнесу"

Дата: ср, 26.07.2017 Час: 09:30-17:30 Місто: Львів

Бізнес-інтенсив, що надасть Вам комплексне бачення бізнесу та еталонну модель розвитку бізнесу на різних етапах його життя.

Львів: бізнес-зустріч

Львів: бізнес-зустріч "Можливості розвитку бізнесу для будівельної галузі"

Дата: вт, 25.07.2017 Час: 18:15 – 21:00 Місто: Львів

Мета – налагодження співпраці між бізнес-асоціаціями та об’єднання зусиль і можливостей для розвитку малого та середнього бізнесу.

BC-School: Модуль MBA БІЗНЕС ПЛАНУВАННЯ (Олена Баришнікова)

BC-School: Модуль MBA БІЗНЕС ПЛАНУВАННЯ (Олена Баришнікова)

Дата: пт, 21.07.2017 Час: 10:00 – 19:00 Місто: Львів

Надати власникам та керівникам підприємств основних знань та навичок із забезпечення формування обсягу фінансових ресурсів, необхідних для забезпечення планової діяльності, забезпечення найбільш ефективного використання фінансових ресурсів, оптимізації грошового обігу, оптимізації витрат та забезпечення максимізації прибутку підприємства, забезпечення мінімізації рівня фінансового ризику і постійної фінансової рівноваги підприємства.

Львів: Психологічна бізнес-гра

Львів: Психологічна бізнес-гра "МАФІЯ"

Дата: чт, 20.07.2017 Час: 18:30 - 21:00 Місто: Львів

Гра розвиває увагу, вчить помічати деталі, читати людей по їхній міміці, жестах, змінах в поведінці. Крім того Ви розвиваєте навички оратора та вчитеся переконувати інших.

Київ: бізнес-зустріч

Київ: бізнес-зустріч "Посольства та міжнародні організації. Співпраця з малим бізнесом" (Микола Савуляк)

Дата: ср, 19.07.2017 Час: 18:15 – 21:00 Місто: Київ

Гранти, тендери, міжнародні проекти - прекрасна можливість для малого бізнесу розвинути свою справу і гучно заявити про себе. Якщо ви досі не знаєте, як цим користатися і де шукати унікальні можливості для свого бізнесу, ми розкажемо про міжнародні організації, які готові прийти вам на допомогу.

Львів: солодкі відвідини

Львів: солодкі відвідини "SHOco." (Роман Шуптар)

Дата: ср, 19.07.2017 Час: 18:00 - 20:00 Місто: Львів

Чи любите ви круасани? А чи любите ви круасани настільки, що заради справжнього смаку, який здатний зрівнятися з аналогами у Парижі та Лондоні, здатні ризикнути розпочати власний бізнес? А якщо місто, що звикло їсти лише класичний сирник та штрудель? А якщо у всій країні немає відповідної за якістю сировини? А якщо доступна локація далеко від туристичного центру? А якщо?.. На якому етапі ви б здались? SHOco. – це історія про те, як не здаватися та не йти на компроміси.

Тернопіль: тренінг

Тернопіль: тренінг "Як мотивувати різні типи людей?" (Ігор Папуша)

Дата: ср, 19.07.2017 Час: 18:15 – 21:00 Місто: Тернопіль

Як мотивувати людей, щоб вони ставилися до спільної справи, як до своєї власної? Питання емоційної залученості віддавна хвилює керівників та HR-фахівців як молодих бізнесменів, так і потужних корпорацій з тривалою історією. Скільки взагалі існує таких «мотиваторів»? Як їх виявити і з їх допомогою підняти бойовий дух співробітників, наповнивши їх енергією, позитивним настроєм, ентузіазмом і креативністю.

Луцьк: Психологічна бізнес-гра

Луцьк: Психологічна бізнес-гра "МАФІЯ"

Дата: ср, 19.07.2017 Час: 18:00 - 21:00 Місто: Луцьк

Гра розвиває увагу, вчить помічати деталі, читати людей по їхній міміці, жестах, змінах в поведінці. Крім того Ви розвиваєте навички оратора та вчитеся переконувати інших.

Київ: виставка «Стихії життя» від Віти  Кравчук»

Київ: виставка «Стихії життя» від Віти Кравчук»

Дата: ср, 19.07.2017 Час: 17:00 - 19:00 Місто: Київ

Творчість Віти Кравчук - це потік емоцій, який нерозривний з природними стихіями. До нової експозиції художниці увійдуть як раніше представлені роботи автора, так і нові, ще незнайомі публіці. Проте, по характерному стилю, впізнати художницю легко. Кожна її картина пронизана стихіями: вода, повітря, земля і вогонь. Нові ж картини вражають космізмом.

Харків: презентація

Харків: презентація "Можливості для малого бізнесу від Клубу Ділових Людей " (Микола Савуляк, Ніка Нікс)

Дата: вт, 18.07.2017 Час: 18:15 - 20:30 Місто: Харків

Уже 8 років Клуб Ділових Людей об'єднує малий бізнес у велику репутаційну спільноту. Для своїх учасників Клуб відкриває нові бізнес-можливості та створює сервіси, що забезпечують більш ефективне функціонування їхнього бізнесу. Як це відбувається і чим корисний буде Клуб для Вас - дізнайтеся на презентації.

Львів: круглий стіл

Львів: круглий стіл "Просування експорту Українських підприємств: як прибрати бар'єри і зайві обмеження?"

Дата: вт, 18.07.2017 Час: 16:30 - 19:30 Місто: Львів

Обговорити наявні проблеми у сфері регулювання зовнішньоекономічної діяльності українських підприємств та існуючі пропозиції (зокрема, розроблені експертами Програми USAID ЛЕВ) щодо їх вирішення.

Івано-Франківськ: Бізнес-зустріч учасників Клубу Ділових Людей у  Івано-Франківську

Івано-Франківськ: Бізнес-зустріч учасників Клубу Ділових Людей у Івано-Франківську

Дата: чт, 13.07.2017 Час: 09:00 - 20:30 Місто: Івано - Франківськ

Якщо Ви прагнете розширити свій бізнес на сусідні регіони, для Вас важливо налагодити контакти із підприємцями із Івано-Франківська, чи ви просто хочете гарно провести час з колегами, приєднуйтесь до унікальної мандрівки, переймайте досвід і розвивайтеся з клубом.

Львів: семінар

Львів: семінар "Нерухомість для бізнесу" (Тарас Бачинський, Тетяна Кордіяка)

Дата: ср, 12.07.2017 Час: 18:15 – 21:00 Місто: Львів

Прийшовши на семінар, Ви дізнаєтесь про основні аспекти купівлі приміщень в новобудовах. Також буде висвітлено юридичні аспекти оренди офісу: чому варто перевіряти не тільки договір, а й орендодавця та найпоширеніші зловживання з боку орендодавців. Додатково поговоримо про юридичні ризики купівлі комерції на вторинному ринку.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus