Архів подій

Львів: майстер-клас

Львів: майстер-клас "Приватна медицина сьогодні: у пошуках балансу"(А. Романовська, Ю. Міщенко)

Дата: чт, 22.06.2017 Час: 18:15 – 21:00 Місто: Львів

Викликів перед сучасною українською медициною більше, ніж достатньо. Чи має шанс безкоштовне медичне обслуговування? Які вимоги будуть перед приватними закладами і практиками? Як обрати правильний шлях розвитку медичних послуг в сучасних умовах? Спробуємо знайти баланс у дискусійних питаннях.

Луцьк: тренінг

Луцьк: тренінг "Робота з запереченнями" (Олег Шаргородський)

Дата: ср, 21.06.2017 Час: 18:15-21:00 Місто: Луцьк

Чи траплялось Вам при спілкуванні з клієнтами майже доводити домовленість до кінця, але наштовхуватись на «Я подумаю», «Мені треба порадитись» тощо? А чи знаєте, що це лише класичні заперечення, з якими можна працювати? Як? Дізнайтесь на тренінгу!

Львів: семінар

Львів: семінар "Нефінансова мотивація працівників" (Галина Тритяк)

Дата: ср, 21.06.2017 Час: 18:15 – 21:00 Місто: Львів

Команда – це фундамент Вашого бізнесу. Вдало мотивована команда – це запорука Вашого успіху. Звичний ж спосіб мотивувати працівників, гроші, іноді не працює на повну. Як змотивувати працівника, витримуючи конкуренцію з іншими роботодавцями та підняти престиж Вашої компанії на ринку праці? Про альтернативні способи мотивації дізнайтесь більше від нашого експерта.

Київ: зустріч з експертом

Київ: зустріч з експертом "Партнерство з Німеччиною: підготовка та досвід" (Світлана Степащенко, Максим Прокопов)

Дата: ср, 21.06.2017 Час: 18:15 – 21:00 Місто: Київ

Хочеш дізнатися як розпочати свою справу в Німеччині і успішно вийти на німецький ринок? Шукаєш варіанти для співробітництва з німецькими підприємствами? Ми розкажемо про унікальну програму Німецького товариства міжнародного співробітництва "GIZ" "Fit for Partnership with Germany" та поділимося досвідом участі у програми.

Івано-Франківськ: майстер-клас

Івано-Франківськ: майстер-клас "Конфлікт. Ціна питання" (Олександр Походощук)

Дата: ср, 21.06.2017 Час: 18:15 – 21:00 Місто: Івано - Франківськ

Розвиток не можливий без суперечок і конфліктів. Але вийти з конфліктної ситуації з користю для себе - не така вже легка справа. Ось чому важливо навчитися бути "менеджером конфлікту" і досягати бажаного результату. Про стратегію поведінки у конфлікті, ризики і вигоди від нього і багато цікавих лайфхаків Ви почуєте на цьому майстер-класі.

Тернопіль: майстер-клас

Тернопіль: майстер-клас "Як за допомогою SMM отримувати 1000 цільових клієнтів в місяць без реклами" (Сергій Гутюк)

Дата: ср, 21.06.2017 Час: 18:15 – 21:00 Місто: Тернопіль

Сьогодні маркетинг в соціальних мережах став основою просування бізнесу. SMM спроможний привести не менше клієнтів, ніж реклама, якщо його правильно і якісно організувати. Як це робити ефективно? На чому варто акцентувати і чого не можна допускати на бізнес-сторінках у соціальних мережах? Після цього майстер-класу Ви зможете гармонійно оформити свою сторінку і почнете залучити більше клієнтів.

Львів: Презентація інвестиційного проекту АТ Чікен Фут

Львів: Презентація інвестиційного проекту АТ Чікен Фут

Дата: ср, 21.06.2017 Час: 16:00 - 18:00 Місто: Львів

Запрошуємо на презентацію чергового (четвертого) інвестиційного проекту учасників ГО «Клуб Ділових Людей». АТ Чікен Фут передбачає створення переробного підприємства.

Львів: круглий стіл

Львів: круглий стіл "Адвокація для розвитку торгівлі"

Дата: вт, 20.06.2017 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Львів

Круглий стіл проводиться з метою обговорення існуючих проблем у сфері експортно-імпортної торгівлі, з якими щодня стикаються підприємці Львова та Львівської області та напрацювання механізмів їх усунення. Як результат, буде закладено фундамент для покращення комунікації між владою та місцевим бізнесом і започатковано розробку рекомендацій зі сторони підприємців, що сприятимуть оптимізації даного процесу.

Тернопіль: семінар

Тернопіль: семінар "Сайт, який продає" (Максим Трикоз)

Дата: пт, 16.06.2017 Час: 18:15-21:00 Місто: Тернопіль

На семінарі ви дізнаєтесь, як перетворити сайт на ефективний бізнес-інструмент, який приводитиме вам клієнтів, заощаджуватиме ваші ресурси та посилюватиме ваші позиції.

Харків: закрита бізнес-зустріч «ЗАХІД — СХІД:  налагоджуємо мости для бізнесу»

Харків: закрита бізнес-зустріч «ЗАХІД — СХІД: налагоджуємо мости для бізнесу»

Дата: чт, 15.06.2017 Час: 15:30-19:30 Місто: Харків

Малий бізнес – основа успішного розвитку країни. Об’єднаний та сильний малий бізнес – запорука добробуту українців в кожному регіоні. Запрошуємо на закриту бізнес-зустріч «ЗАХІД — СХІД: НАЛАГОДЖУЄМО МОСТИ ДЛЯ БІЗНЕСУ», під час якої два найбільші бізнес-клуби Західної та Східної України підпишуть Меморандум про об’єднання організацій в єдину структуру для максимально ефективного представництва інтересів та розбудови малого бізнесу у Харкові та в Україні вцілому.

Тернопіль: тренінг

Тернопіль: тренінг "Inbound-методологія в маркетингу та продажах або "Як зробити так, щоб клієнти самі Вас шукали?" (Анатолій Денис)

Дата: ср, 14.06.2017 Час: 18:15-21:00 Місто: Тернопіль

На цьому заході Ви познайомитесь з сучасними підходами в е-маркетингу та онлайн продажах, inbound методологією та її інструментами. Зрозумієте, як це може працювати у Вашій компанії, збільшуючи ефективність Вашого маркетингу та продажів. Також отримаєте практичні поради з впровадження inbound методології. Дізнаєтесь, як зробити якомога менше помилок з точки зору власника.

Рівне: семінар

Рівне: семінар "Маркетинг від 0 до 1. З чого почати, а чого взагалі не робити" (Артем Наавгуст)

Дата: ср, 14.06.2017 Час: 17:00 – 20:00 Місто: Рівне

Сьогодні маркетинг необхідна частина будь-якого успішного бізнесу. Та з чого ж почати? Як зрозуміти свою ключову аудиторію? Як підібрати методи, які спрацюють Вам на плюс? Та, головне, навіщо?

Луцьк: майстер-клас

Луцьк: майстер-клас "Розміщення реклами у ЗМІ. Як? Де? Чому?" (Наталія Пахайчук)

Дата: ср, 14.06.2017 Час: 18:15-21:00 Місто: Луцьк

Як знайти клієнтів серед аудиторії місцевих інтернет-видань? Як вдало вибрати ЗМІ для своєї реклами? Якою може бути реклама у ЗМІ і як правильно її підібрати для своїх потреб? Чи треба боятися маркування реклами? Прийди на захід та отримай відповіді від експерта.

Київ: тренінг

Київ: тренінг "Розкрий свій прихований потенціал!" (Нінель Нежура)

Дата: ср, 14.06.2017 Час: 18:15-21:00 Місто: Київ

Коротка, проте дуже насичена, спресована версія основних моментів знаменитого тренінгу Тоні Роббінса «Розкрий Свій внутрішній потенціал!», який пройшли вже понад 3 млн осіб у всьому світі. Вас чекає захоплююча робота по розкриттю власного потенціалу, протягом якої ви отримаєте стратегію підвищення особистої ефективності, щоб швидко підняти рівень і якість вашого життя.

Івано-Франківськ: майстер-клас

Івано-Франківськ: майстер-клас "Бізнес-модель: як скласти пазл?" (Михайло Ткач)

Дата: ср, 14.06.2017 Час: 18:15-21:00 Місто: Івано - Франківськ

З чого складається бізнес? Чому всі бізнеси різні, але водночас такі схожі? Бізнес стратегія нам каже, що всі вони складаються з тих самих блоків, тільки наповнення інше. Змінивши одну складову, Ви створюєте настільки ж унікальний відбиток бізнесу, як відбиток пальця.

Львів: семінар

Львів: семінар "Новий порядок проведення перевірок дотримання законодавства про працю та податкового законодавства" (Оксана Єзерська, Надія Суходольська)

Дата: ср, 14.06.2017 Час: 18:15 – 21:00 Місто: Львів

З 16.05.2017 р. набрав чинності наказ № 399, яким оновлено Порядок проведення перевірки з питань дотримання платником податків принципу «витягнутої руки». Поговоримо, що саме змінилося, на чому має бути зосереджено увагу платників при перевірці та як використати зміни собі на користь

Львів: бізнес-майстерня

Львів: бізнес-майстерня "Як розробити продукт, який сам себе продає" (Руслан Бельтюков)

Дата: пт, 09.06.2017 Час: 18:15-21:00 Місто: Львів

Вміння правильно продавати продукт – це майстерність, а вміння створити продукт, котрий сам себе продає, – це мистецтво. Запрошуємо розглянути методику розробки продукту, який Клієнт купуватиме без агресивних продажів.

Тернопіль: тренінг

Тернопіль: тренінг "Як збільшити ефективність бізнесу, перестати метушитись та почати заробляти" (Руслан Бельтюков)

Дата: чт, 08.06.2017 Час: 18:15-21:00 Місто: Тернопіль

Ведення бізнесу заради бурхливої цілодобової біганини - це цікавий та простий варіант зайнятості. Для планування розвитку бізнесу - необхідно його оцінити, скласти попередній план дій та слідувати йому. Ви зможете самостійно оцінити ефективність власного бізнесу та отримаєте попередній план дій. Послідовна система гарантованого підвищення ефективності бізнесу.

Київ: тренінг

Київ: тренінг "Репутація як інструмент для збільшення прибутку" (Світлана Любченко)

Дата: ср, 07.06.2017 Час: 18:15-21:00 Місто: Київ

Хороша репутація та імідж надають компанії безліч переваг, серед яких можливість вибору клієнтів, преміальність цін, а також спрощення процесу виходу на нові ринки. Та чи можливо побудувати хорошу репутацію без PR відділу? Як самостійно займатись піаром не витрачаючи бюджету Ви дізнаєтесь під час даного тренінгу.

Луцьк: тренінг

Луцьк: тренінг "Контекстна реклама. Тренди 2017" (Іванна Оласюк)

Дата: ср, 07.06.2017 Час: 18:15-21:00 Місто: Луцьк

Що таке контекстна реклама? Як вона може бути корисна Вашому бізнесу? Якими сервісами варто користуватись, а яких, навпаки, уникати? Та навіть більше! Уже маєте готовий акаунт, але не впевнені, що все правильно? Надсилайте до 30 травня і ми проаналізуємо на заході!

Івано-Франківськ: тренінг

Івано-Франківськ: тренінг "Time management. Як обрати свою систему планування?" (Любомир Ходак)

Дата: ср, 07.06.2017 Час: 18:15-21:00 Місто: Івано - Франківськ

Ви вже давно цікавитесь, як же ж ефективно оптимізувати свій час? Та в морі різноманітних підходів не можете знайти своєї тихої гавані? На цьому заході Ви отримаєте поради практика як системно оцінити різні методики, та шукати ту, яка підходить саме Вам.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus