Всі події

Львів: майстер - клас

Львів: майстер - клас "Практика нейтралізації конфліктів" (Тетяна Давидовська)

Дата: чт, 11.02.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Львів

На даному майстер - класі учасники отримують знання про психологічну природу конфлікту, його структуру й динаміку, ефективні способи їх вирішення. У ході майстер - класу слухачі навчаться основним способам вирішення конфліктів, що виникають.

Тернопіль: тренінг

Тернопіль: тренінг "Як управляти емоціями для побудови успішного бізнесу"

Дата: чт, 11.02.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Тернопіль

Чи можливе життя без емоцій? Яким би воно було? Яким був би наш бізнес? Якими були б ми самі? Що є емоції, слабкість і обмеження або унікальний ресурс? Як бути, якщо емоції некеровані? Яка реальна роль емоцій у розвитку і існування людини, його діяльності? У сучасному бізнесі успіх все більше залежить від людей, а всі люди, як відомо, відчувають емоції. Створення нового продукту і бренду, командна робота, взаємовідносини з партнерами і клієнтами, управління, ефективні комунікації, лідерство - чи можливо все це без участі емоційної складової?

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

 Для учасників Клубу постійно проводять бізнес-тренінги, навчальні та дискусійні заходи у Львові, Києві, Івано-Франківську та Тернополі. Також відбуваються майстер-класи від провідних фахівців щодо ведення власного бізнесу та Networking Events – заходи для налагодження ділових контактів у невимушеній атмосфері. Під час таких заходів презентують цікаві можливості партнерів Клубу.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus