Всі події

Тернопіль: майстер - клас

Тернопіль: майстер - клас "15 ключових навичок для посилення бізнесу і просування продуктів online i offline" (Олена Дейнека)

Дата: вт, 12.01.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Тернопіль

На майстер-класі Ви дізнаєтесь якими саме навичками необхідно володіти для посилення бізнесу і просування продуктів online i offline.

Львів: турнір із швидких шахів

Львів: турнір із швидких шахів

Дата: вт, 12.01.2016 Час: 16:00 - 20:00 Місто: Львів

Багато хто із нас погодиться, що бізнес схожий на шахи. Ця гра розвиває стратегічне мислення, здатність прогнозувати, прораховувати дії на кілька кроків вперед. Як правило, бізнесмени добре грають у шахи, тому що гра дуже структурує мислення і вчить думати не тільки про сьогоднішній день, а й про майбутнє. Цікаво, а Ви так само добре граєте в шахи як і ведете бізнес?

Київ: майстер - клас

Київ: майстер - клас "Пошук улюбленої справи та її монетизація" (Олександр Бєлоконь)

Дата: вт, 12.01.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Київ

Чому так важливо в житті знайти саме улюблену справу? Коли людина робить те, що любить, вона стає щасливою і стає творцем. Улюблена справа надихає. Коли людина вкладає свою душу в те, що робить, вона обов'язково знаходить відгук у серцях інших людей. Це надихає оточуючих. Заняття улюбленою справою мотивує рухатися, отримувати новий досвід, долати будь-які складнощі, а мислення стає більш багатогранним. Біблія говорить, що призначення людини - розвивати свій талант (згадайте притчу про 3 синів і монети), а талант і улюблена справа - завжди поруч. Талант є у кожного, і в цьому він унікальний і кращий, а кращий завжди може гідно заробляти, чим би він не займався. Улюблене заняття робить життя насиченим. Чи відчували Ви коли - небудь ні з чим незрівняне відчуття повноти життя? У такі моменти час в буквальному сенсі сповільнюється і щастя наповнює зсередини. На зустрічі наш гість з Одеси, відразу після подорожей по Кіпру і Греції, з радістю поділитися думками, як знайти і монетизувати свої захоплення і таланти.

Львів:

Львів: "BC Group" #1

Дата: вт, 12.01.2016 Час: 16:00 - 18:00 Місто: Львів

BC-Group - це внутрішній проект Клубу Ділових Людей з метою обміну досвідом, налагодження ділових контактів та створення нових бізнес-можливостей.

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

 Для учасників Клубу постійно проводять бізнес-тренінги, навчальні та дискусійні заходи у Львові, Києві, Івано-Франківську та Тернополі. Також відбуваються майстер-класи від провідних фахівців щодо ведення власного бізнесу та Networking Events – заходи для налагодження ділових контактів у невимушеній атмосфері. Під час таких заходів презентують цікаві можливості партнерів Клубу.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus