Всі події

Київ: бізнес - сніданок

Київ: бізнес - сніданок "Стратегічний маркетинг" (Віта Кравчук)

Дата: ср, 17.02.2016 Час: 9:15 - 12:00 Місто: Київ

Стратегічний маркетинг відіграє вирішальну роль в успішній діяльності компаній. Доказом тому служать процвітаючі організації, що працюють в різних галузях і умовах ринкової конкуренції, що керуються у своїй діяльності стратегіями ринкової орієнтації. Здатність домогтися конкурентної переваги і зберегти її, багато в чому залежить від ефективності маркетингової стратегії компанії, обумовленої орієнтацією на створення виняткової споживчої цінності, чутливістю до мінливих потреб ринку і визнанням глобального характеру економічної конкуренції.

Івано - Франківськ: майстер - клас

Івано - Франківськ: майстер - клас "Просування бізнесу у Youtube та Periscope" (Марина Хижняк)

Дата: ср, 17.02.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Івано - Франківськ

Мало хто знає, що YouTube - це соціальна мережа, але ще менше користувачів замислюються над тим, що цей відео-майданчик можна використовувати не тільки як ресурс для перегляду та розміщення відео, але і як можливість для побудови та просування власного бізнесу. На майстер-класі ми поговоримо про те, як можна використати можливості YouTube та Periscope у своїх бізнес-цілях. Як здійснювати просування та позиціонування свого продукту та ідей за допомогою цього сервісу.

Тернопіль: відкрите заняття

Тернопіль: відкрите заняття "Побудова успішного бізнесу" (Олександр Білоус)

Дата: ср, 17.02.2016 Час: 16:00 - 20:15 Місто: Тернопіль

На даному відкритому занятті ознайомимося із основами розробки стратегії бізнесу та фінансової стабільності успішного бізнесу.

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

 Для учасників Клубу постійно проводять бізнес-тренінги, навчальні та дискусійні заходи у Львові, Києві, Івано-Франківську та Тернополі. Також відбуваються майстер-класи від провідних фахівців щодо ведення власного бізнесу та Networking Events – заходи для налагодження ділових контактів у невимушеній атмосфері. Під час таких заходів презентують цікаві можливості партнерів Клубу.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus