Всі події

Київ:

Київ: "BC Group #2"

Дата: вт, 09.02.2016 Час: 18:30 - 20:30 Місто: Київ

BC-Group - це внутрішній проект Клубу Ділових Людей з метою обміну досвідом, налагодження ділових контактів та створення нових бізнес-можливостей.

Івано - Франківськ: семінар

Івано - Франківськ: семінар "Управління грантами" (Олена Дейнека)

Дата: вт, 09.02.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Івано - Франківськ

Пошук і отримання гранту - досить непросте завдання, однак, гроші з неба взагалі не падають, так що, якщо у вас є цікава, нестандартна, а головне економічно обгрунтована ідея, то можна спробувати отримати на її реалізацію спонсорські гроші. Сьогодні грант - це не тільки фінанси на наукові дослідження, халявна поїздку в Європу або просто підвищена стипендія студента-ботаніка, це справжнісінька можливість розпочати або розширити свій бізнес за рахунок залучених і, що найголовніше, що не підлягають поверненню грошових коштів. Цікаво?

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

 Для учасників Клубу постійно проводять бізнес-тренінги, навчальні та дискусійні заходи у Львові, Києві, Івано-Франківську та Тернополі. Також відбуваються майстер-класи від провідних фахівців щодо ведення власного бізнесу та Networking Events – заходи для налагодження ділових контактів у невимушеній атмосфері. Під час таких заходів презентують цікаві можливості партнерів Клубу.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus