Всі події

Дніпро: презентація проекту

Дніпро: презентація проекту "Національна платформа бізнес взаємодії"

Дата: ср, 27.09.2017 Час: 16:00 - 19:00 Місто: Дніпро

Запрошуємо на презентацію проекту "Національна платформа бізнес взаємодії" у Дніпрі.

Львів:

Львів: "Тенденції розвитку малого бізнесу м. Львова"

Дата: ср, 27.09.2017 Час: 18:15-21:00 Місто: Львів

Презентація результатів комплексного опитування власників та директорів малого бізнесу в межах проекту "Індекс Малого Бізнесу" (м. Львів) за ІІІ квартал 2017 р. Метою опитування є визначення того, що відбулось у цих підприємствах протягом трьох минулих місяців та визначення тенденцій і очікувань на наступні три місяці. Дані, що будуть презентовані, допоможуть Вам зорієнтуватись у розвитку власного бізнесу та порівняти власний бізнес з іншими бізнесами на ринку.

Тернопіль: бізнес-гра

Тернопіль: бізнес-гра "Cash flow" (Володимр Обаль)

Дата: ср, 27.09.2017 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Тернопіль

В ігровій формі Ви зможете пройти шлях від службовця на зарплату до фінансово-незалежної людини, пропустити це через свої емоції, отримати новий життєвий досвід, який відкладається у вашій підсвідомості. Також тренер відслідковує те, як Ви думаєте і наскільки це продуктивно, робить детальний аналіз кожного ефективного неефективного Вашого кроку.

Львів: Бізнес-інтенсив

Львів: Бізнес-інтенсив "Матриця Успішного Бізнесу"

Дата: ср, 27.09.2017 Час: 10:00 - 18:00 Місто: Львів

Бізнес-інтенсив, що надасть Вам комплексне бачення бізнесу та еталонну модель розвитку бізнесу на різних етапах його життя.

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

 Для учасників Клубу постійно проводять бізнес-тренінги, навчальні та дискусійні заходи у Львові, Києві, Івано-Франківську та Тернополі. Також відбуваються майстер-класи від провідних фахівців щодо ведення власного бізнесу та Networking Events – заходи для налагодження ділових контактів у невимушеній атмосфері. Під час таких заходів презентують цікаві можливості партнерів Клубу.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus