Всі події

Рівне: майстер-клас

Рівне: майстер-клас "WIN-WIN в продажах" (Володимир Новацький)

Дата: чт, 07.09.2017 Час: 17:00 - 20:00 Місто: Рівне

У наші дні існує дуже вигідний і зручний принцип, на основі якого ведуться переговори: стратегія «WIN-WIN» або, як деякі її називають, «виграв-виграв». ЇЇ незнання може призвести до негативного результату. Що ж робити, і як швидше освоїти теорію «WIN-WIN», поговоримо про це на майстер-класі.

Івано-Франківськ: тренінг

Івано-Франківськ: тренінг "Кризовий менеджмент" (Андрій Кузнєцов)

Дата: чт, 07.09.2017 Час: 18:15 – 21:00 Місто: Івано - Франківськ

Сьогодні в Україні не найкращі умови для ведення бізнесу, тому кризовий менеджмент – актуальне питання. Більшість підприємців, які стикаються з проблемами зачасту не знають шляхів до вирішення, а у вільному доступі потрібної інформації мало. Кризовий менеджмент включає в себе аналіз ситуації, роботу над собою, розробку та виконання чіткого плану дій, вироблення нової стратегії бізнесу, освоєння нових для себе технологій, навичок, знань.

Харків: бізнес-вечеря

Харків: бізнес-вечеря "Дубаї: відкриття бізнесу і залучення інвестицій" (Іван Будько)

Дата: чт, 07.09.2017 Час: 17:45 - 21:00 Місто: Харків

Фінансування проекту може здійснюватися різними способами і залучення інвестицій – лише один з них, який, тим не менш, є найбільш популярним і поширеним. Крім цього, джерелом фінансування можуть служити власні кошти або кредит для бізнесу, отриманий в банку. Ми розглянемо, як залучити інвестиції в проект, знайти інвестора і як переконати його в перспективності бізнес ідеї.

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

 Для учасників Клубу постійно проводять бізнес-тренінги, навчальні та дискусійні заходи у Львові, Києві, Івано-Франківську та Тернополі. Також відбуваються майстер-класи від провідних фахівців щодо ведення власного бізнесу та Networking Events – заходи для налагодження ділових контактів у невимушеній атмосфері. Під час таких заходів презентують цікаві можливості партнерів Клубу.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus