Всі події

"BC-School: Модуль MBA ЛІДЕРСТВО ТА ОСОБИСТІСНА КОМУНІКАЦІЯ. ОСОБИСТА ЕФЕКТИВНІСТЬ ТА УПРАВЛІННЯ ЧАСОМ. ВНУТРІШНІ КОМУНІКАЦІЇ КОМПАНІЇ. (Володимир Семенишин)"

Дата: пт, 08.09.2017 Час: 10:00-19:00 Місто: Львів

• надати учасникам програми практичну структуровану інформацію в сфері управління особистісною ефективністю та часом; • Розглянуто керівника як лідера та його навики як основні компетенції для ведення успішного бізнесу; • Опрацювати методики та інструменти Внутрішній комунікацій в компании.

Львів: арт-терапія

Львів: арт-терапія "Фруктові історії" (Олена Бортнічук)

Дата: пт, 08.09.2017 Час: 18:15 – 21:00 Місто: Львів

Часто людям важко словесно передати свої емоції та переживання – погані, або навіть хороші, тому за допомогою творчості ми будемо вчитись відкриватися та ділитися своїм внутрішнім світом. Також ви отримаєте багато цікавої інформації про те, як споживання певних фруктів може впливати на ваш фізичний та емоційний стан, та відкриєте для себе нові невідомі факти про продукти, які, ніби такі звичайні для нас.

Хмельницький: презентація проекту

Хмельницький: презентація проекту "Національна платформа бізнес взаємодії"

Дата: пт, 08.09.2017 Час: 16:00 - 19:00 Місто: Хмельницький

Запрошуємо на презентацію проекту "Національна платформа бізнес взаємодії" у Хмельницькому.

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

 Для учасників Клубу постійно проводять бізнес-тренінги, навчальні та дискусійні заходи у Львові, Києві, Івано-Франківську та Тернополі. Також відбуваються майстер-класи від провідних фахівців щодо ведення власного бізнесу та Networking Events – заходи для налагодження ділових контактів у невимушеній атмосфері. Під час таких заходів презентують цікаві можливості партнерів Клубу.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus