Всі події

Спільне засідання

Спільне засідання "Першої" та "Сьомої" бізнес-групи міста Лева

Дата: вт, 21.02.2017 Час: 15:45-18:30 Місто: Львів

БІЗНЕС-ГРУПИ BC-Groups — проект Клубу Ділових Людей, створений з метою підвищення ефективності обміну досвідом, налагодження ділових контактів та створення нових бізнес-можливостей між учасниками Клубу.

Засідання Бізнес-групи №2. Львів

Засідання Бізнес-групи №2. Львів

Дата: вт, 21.02.2017 Час: 18:15 – 21:30 Місто: Львів

BC-Group - це внутрішній проект Клубу Ділових Людей з метою обміну досвідом, налагодження ділових контактів та створення нових бізнес-можливостей.

Київ: бізнес-зустріч

Київ: бізнес-зустріч "КИЇВСЬКА ДРУГА БІЗНЕС-ГРУПА"

Дата: вт, 21.02.2017 Час: 18:15 – 21:00 Місто: Київ

БІЗНЕС - ГРУПИ — проект Клубу Ділових Людей, створений з метою підвищення ефективності обміну досвідом, налагодження ділових контактів та створення нових бізнес-можливостей між учасниками Клубу.

Львів: унікальний захід спілкування та налагодженян бізнес - контактів

Львів: унікальний захід спілкування та налагодженян бізнес - контактів "NETWORKING EVENT"

Дата: ср, 22.02.2017 Час: 10:00 – 14:00 Місто: Львів

На даному заході ми будемо спілкуватись про особистий та професійний розвиток, розглянемо нові можливості для розширення бізнесу та налагодження цікавих бізнес - контактів. Ділови гра "Bisiness Networking Game"продемонструє, що практично будь - які запити чи потреби можуть бути задоволені в короткий час через мережу ділових контактів.

Київ: workshop

Київ: workshop "ЕФЕКТИВНІ КОМЕРЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ"

Дата: ср, 22.02.2017 Час: 18:15 – 21:00 Місто: Київ

"На даному заході ми розглянемо, чому 80% комерційних пропозицій не працюють; як написати тексти, що продають, для Ваших продуктів; які обов'язкові розділи повинні бути в комерційній пропозиції; закони оформлення комерційних пропозицій / табу і основні правила оформлення комерційних пропозицій; 5 ключових факторів, які підвищують довіру клієнтів; що таке правильні відгуки та кейси, як їх ефективно використовувати; що докладати до комерційної пропозиції; презентація компанії - основний козир для підняття цінності в очах клієнта."

Make Business Successful / ЗРОБИ БІЗНЕС УСПІШНИМ

Make Business Successful / ЗРОБИ БІЗНЕС УСПІШНИМ

Дата: чт, 23.02.2017 Час: 10:00 – 19:00 Місто: Львів

Ексклюзивна консультаційна програма зі стратегії та маркетингу бізнесу

Засідання Бізнес-групи №1 міста Тернополя

Засідання Бізнес-групи №1 міста Тернополя

Дата: чт, 23.02.2017 Час: 18:00 - 20:00 Місто: Тернопіль

БІЗНЕС-ГРУПИ BC-Groups — проект Клубу Ділових Людей, створений з метою підвищення ефективності обміну досвідом, налагодження ділових контактів та створення нових бізнес-можливостей між учасниками Клубу.

Модуль MBA «ПРОЦЕСНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ»

Модуль MBA «ПРОЦЕСНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ»

Дата: пт, 24.02.2017 Час: 10:00 – 19:00 Місто: Львів

Мета програми навчити власників та керівників підприємств описувати бізнес-процеси, передати їм знання про процесне управління, ознайомитися із порядком та правилами сертифікації компаній на міжнародних ринках.

Майстер-клас

Майстер-клас "Бізнес технології для збільшення продажів"

Дата: пн, 27.02.2017 Час: 18:15 – 20:30 Місто: Тернопіль

Разом з швидкісним розвитком ринкової економіки з’являється нагальна потреба оптимізувати процеси маркетингу та продажів. В умовах посилення конкурентної боротьби більше уваги приділяється ефективному менеджменту, як засобу виживання та успішного функціонування компанії. Найважливішим інструментом у підвищенні прибутковості бізнесу стає автоматизація всіх бізнес - процесів компанії. Тому, запрошуємо вас на майстер - клас по актуальних техніках автоматизації продажів від експерта - практика.

Київ: семінар-практикум

Київ: семінар-практикум "Ораторська майстерність для публічних виступів і повсякденного спілкування"

Дата: вт, 28.02.2017 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Київ

Семінар-практикум «Ораторська майстерність для публічних виступів і повсякденного спілкування»

Засідання Бізнес-групи №2 міста Тернополя

Засідання Бізнес-групи №2 міста Тернополя

Дата: вт, 28.02.2017 Час: 18:00 - 20:30 Місто: Тернопіль

БІЗНЕС-ГРУПИ BC-Groups — проект Клубу Ділових Людей, створений з метою підвищення ефективності обміну досвідом, налагодження ділових контактів та створення нових бізнес-можливостей між учасниками Клубу.

Івано-Франківськ: семінар

Івано-Франківськ: семінар "ЯК ОЦІНЮВАТИ ЕФЕКТИВНІСТЬ ПРАЦІВНИКІВ"

Дата: ср, 01.03.2017 Час: 18:15 – 20:30 Місто: Івано-Франківськ

"Кожен роботодавець шукає ефективних працівників на ринку праці, оскільки розуміє, що від успішної роботи команди залежить успіх компанії. Де ж саме шукати таких професіоналів і головне, як при співбесіді розпізнати істинні мотиви та можливості людини, яка є кандидатом на запропоновану вакансією. Про це та про оцінювання ефективності працівника, який вже є частиною команди Ви дізнаєтесь на семінарі."

Модуль MBA «ПУБЛІЧНИЙ ВИСТУП ТА РИТОРИКА»

Модуль MBA «ПУБЛІЧНИЙ ВИСТУП ТА РИТОРИКА»

Дата: пт, 10.03.2017 Час: 10:00 – 19:00 Місто: Львів

Мета програми Надати учасникам програми практичну структуровану інформацію у сфері стратегічного менеджменту, враховуючи сучасний світовий досвід бізнес-моделювання. Розробка стратегії бізнесу є основною функцією керівника бізнесу, а від унікальності бізнес-моделі зазвичай залежить успіх всієї компанії в довгостроковій перспективі.

Івано-Франківськ:

Івано-Франківськ: "Підвищення ефективності компанії через оптимізацію бізнес-процесів" (Руслан Бельтюков)

Дата: вт, 14.03.2017 Час: 18:15-21:00 Місто: Івано-Франківськ

Бізнес-процеси - це те, що реально відбувається на робочих місцях. Бізнес-процеси - це найефективніший інструмент аналізу і вдосконалення діяльності, що дозволяє істотно скорочувати необгрунтовані витрати і збільшувати продуктивність. Всі сучасні концепції (методології) управління і поліпшення результатів діяльності організацій, засновані на вивченні, аналізі та оптимізації процесів, що протікають в компанії. Саме цей інструмент при правильному використанні дозволить Вам приборкати хаос на істотно збільшити прибутковість організації.

Київ: бізнес-сніданок

Київ: бізнес-сніданок "ВІД ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ –ДО АКТИВНОГО ДОВГОЛІТТЯ "

Дата: ср, 15.03.2017 Час: 10:00 - 13:00 Місто: Київ

"На даному заході ми розглянемо: Основні причини зниження середньої тривалості життя; Золоті правила здорового організму і як їх дотримуватися; Оптимізація свого графіку з урахуванням здорового харчування; Як зберегти спокій і рівновагу при динамічному ритмі життя в мегаполісі?; Anti-age харчування."

LET’S BRIDGE THE WORLD

LET’S BRIDGE THE WORLD

Дата: ср, 22.03.2017 Час: 09:00 - 18:00 Місто: Львів

Протягом 2017 року проводиться 8 бізнес-заходів, під час яких Ви зможете налагодити ділові контакти та дізнатись про можливості ведення бізнесу, інвестування, експорту/імпорту та наявні ресурси для бізнесу в Австрії, Німеччині, Великій Британії, Польщі, США, Канаді, Китаю та Ізраїлі.

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

 Для учасників Клубу постійно проводять бізнес-тренінги, навчальні та дискусійні заходи у Львові, Києві, Івано-Франківську та Тернополі. Також відбуваються майстер-класи від провідних фахівців щодо ведення власного бізнесу та Networking Events – заходи для налагодження ділових контактів у невимушеній атмосфері. Під час таких заходів презентують цікаві можливості партнерів Клубу.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus