Всі події

Київ: майстер-клас

Київ: майстер-клас "Прості кроки виходу з бізнес-рабства в бізнес-свободу" (Катерина Балановська)

Дата: чт, 10.03.2016 Час: 18:15 Місто: Київ

Якщо проаналізувати теперішню ситуацію, то очевидною стає стандартність проблем бізнесу. У більшості випадків це погана робота персоналу, малі обсяги продажів і, як наслідок, відсутність прибутку і коштів на розвиток. До цього треба додати, що до труднощів у розвитку бізнесу відноситься не тільки відсутність грошей, але і відсутність часу. Власник не має можливості зайнятися стратегією збільшення обсягу продажів, так як він повністю зайнятий вирішенням поточних питань .На майстер-класі Ви дізнаєтесь як уникнути вище згаданих проблем та отримаєте прості на перший погляд, але дієві кроки виходу із кризи та здобуття бізнес-свободи.

Львів: майстер - клас

Львів: майстер - клас "Успішний маркетинг в соціальних мережах. Як продавати через facebook" (Святослав Воронюк)

Дата: чт, 10.03.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Львів

На майстер - класі ми з'ясуємо як налаштувати маркетинг в соціальних мережах так, щоб Ваші продажі злетіли вгору.

Тернопіль:

Тернопіль: "BC Group #1"

Дата: чт, 10.03.2016 Час: 15:00 - 17:00 Місто: Тернопіль

BC-Group - це внутрішній проект Клубу Ділових Людей з метою обміну досвідом, налагодження ділових контактів та створення нових бізнес-можливостей.

Тернопіль:

Тернопіль: "BC Group #2"

Дата: чт, 10.03.2016 Час: 18:00 - 20:00 Місто: Тернопіль

BC-Group - це внутрішній проект Клубу Ділових Людей з метою обміну досвідом, налагодження ділових контактів та створення нових бізнес-можливостей.

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

 Для учасників Клубу постійно проводять бізнес-тренінги, навчальні та дискусійні заходи у Львові, Києві, Івано-Франківську та Тернополі. Також відбуваються майстер-класи від провідних фахівців щодо ведення власного бізнесу та Networking Events – заходи для налагодження ділових контактів у невимушеній атмосфері. Під час таких заходів презентують цікаві можливості партнерів Клубу.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus