Всі події

Київ: бізнес-зустріч Business people club 16 / KYIV NETWORKING EVENT #3

Київ: бізнес-зустріч Business people club 16 / KYIV NETWORKING EVENT #3"

Дата: чт, 17.03.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Київ

Запрошуємо Вас на унікальний захід, де Ви зможете налагодити ділові контакти з великою кількістю керівників та власників бізнесу Києва та інших регіонів. Ніде більше Ви не зможете протягом кількох годин налагодити контакти із сотнею людей бізнесу, які можуть стати Вашими партнерами чи клієнтами.

Львів: Гра

Львів: Гра "Мафія"

Дата: чт, 17.03.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Львів

Пропонуємо чудову нагоду гарно відпочити після насиченого робочого дня та разом з хорошою компанією зіграти популярну у всьому світі гру "Мафія".

Тернопіль: тренінг

Тернопіль: тренінг "Вибір професії: як допомогти підлітку на роздоріжжі" (Тетяна Богушевська)

Дата: чт, 17.03.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Тернопіль

Кожен з нас бажає для своєї дитини світлої, щасливої та легкої долі. Тому, коли вона знаходяться на порозі самостійного життя ми прагнемо допомогти їй обрати правильний шлях. Як не помилитись та не чути в майбутньому дорікань і претензій від свого чада? Тренінг покликаний проінформувати батьків як визначити та спрямувати найдорожчу людину на успіх!

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

 Для учасників Клубу постійно проводять бізнес-тренінги, навчальні та дискусійні заходи у Львові, Києві, Івано-Франківську та Тернополі. Також відбуваються майстер-класи від провідних фахівців щодо ведення власного бізнесу та Networking Events – заходи для налагодження ділових контактів у невимушеній атмосфері. Під час таких заходів презентують цікаві можливості партнерів Клубу.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus