Всі події

Тернопіль: бізнес-гра

Тернопіль: бізнес-гра "Грошовий потік" (Роман Репко)

Дата: ср, 02.03.2016 Час: 16:45 - 21:00 Місто: Тернопіль

Метою бізнес-гри є на навчальній моделі набути навички інвестування, ведення переговорів, прийняття рішень, взаємодії з партнерами, залучення грошей і розвитку своїх фінансових можливостей.

Львів: семінар

Львів: семінар "Почни свою весну стильно" (Євгенія Кононенко)

Дата: ср, 02.03.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Львів

Кожна з нас помічала, що є одяг в якому Ви настільки прекрасна, що і макіяж перестає бути необхідним. Запам'ятовуючи 1-2 виграшних відтінки починаємо купувати всі речі в такій колірній гамі! А може таких відтінків більше? Смію запевнити Вас, набагато більше! У кожному відомому Вам кольорі неодмінно є саме Ваш відтінок! Відвідавши семінар Ви отримаєте відповіді на ці та багато інших запитань. Зможете легко вибирати одяг виграшних саме для Вас відтінків, а також дізнаєтесь який колір волосся підходить Вам ідеально!

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

 Для учасників Клубу постійно проводять бізнес-тренінги, навчальні та дискусійні заходи у Львові, Києві, Івано-Франківську та Тернополі. Також відбуваються майстер-класи від провідних фахівців щодо ведення власного бізнесу та Networking Events – заходи для налагодження ділових контактів у невимушеній атмосфері. Під час таких заходів презентують цікаві можливості партнерів Клубу.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus