Всі події

Івано - Франківськ: семінар:

Івано - Франківськ: семінар: "Договори в господарській діяльності" (Михайло Романюк)

Дата: ср, 20.01.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Івано - Франківськ

Будь-якій сучасній людині, незалежно від виду її діяльності, досить часто доводиться підписувати різні договори - договір депозитного вкладу в банку, кредитний договір, договір купівлі - продажу нерухомості або авто і т.д. Дуже часто люди підписують договір навіть без попереднього вивчення, не кажучи вже про консультації з професійними юристами. А що в результаті - втрати значних грошових сум та інші різного роду неприємності. Йде така людина в суд, а суддя йому і каже: "Шановний! Ви договір читали? Підпис під договором Ваш?". Способів уникнути ситуації, описаної вище є – це метод Аристотеля: "Якщо не знаєш чогось - знайди того, хто знає (мудреця)”.

Київ: майстер - клас

Київ: майстер - клас "Як створити реальну клієнтську цінність. У пошуках можливостей" (Олена Мальцева)

Дата: ср, 20.01.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Київ

Задоволення клієнта - не є ціллю компанію. Бо нічого не забороняє задоволеному Вами клієнту йти до Ваших конкурентів. Єдина важлива ціль компанії - створити таку цінність для наших клієнтів, яку неможливо отримати в іншому місці. Як це зробити завдяки розвитку дизайн - мислення та пошуку результативний інновацій, дізнаємось на майстер-класі.

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

 Для учасників Клубу постійно проводять бізнес-тренінги, навчальні та дискусійні заходи у Львові, Києві, Івано-Франківську та Тернополі. Також відбуваються майстер-класи від провідних фахівців щодо ведення власного бізнесу та Networking Events – заходи для налагодження ділових контактів у невимушеній атмосфері. Під час таких заходів презентують цікаві можливості партнерів Клубу.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus