Всі події

Київ: програма

Київ: програма "MAKE BUSINESS SUCCESSFUL [ЗРОБИ БІЗНЕС УСПІШНИМ] ексклюзивна консультаційна програма зі стратегії та маркетингу бізнесу" (Руслан Бельтюков, Олександр Білоус)

Дата: чт, 21.01.2016 Час: 10:00 Місто: Київ

На даному модулі протягом двох днів працюватимемо над підготовкою до розробки унікальної стратегії кожного з учасників програми, а саме: - Цілі та задум власника/засновника - Концепція проекту. Де ми знаходимось і куди ідемо. В чому наша унікальність. - Визначення ключових клієнтів. Матриця ПРОДУКТ/РИНОК. Об’єм ринку. Робота над потребами ключових клієнтів. Визначення основних продуктів організації. Клієнтоорієнтованість. - Модель територіального розширення компанії і т.д. По завершенні - отримаємо перше бачення та розуміння того, як формувати цілі бізнесу; визначимо ключового клієнта та, що головне, цінність, яку бізнес надає клієнту. Це в свою чергу допоможе підготувати фундамент наступних стратегічних кроків та послідовність внесення змін у підприємство. Наступний модуль «Маркетинг».

Тернопіль: майстер-клас

Тернопіль: майстер-клас "Тайм-менеджмент для керівників" (Оксана Долгова)

Дата: чт, 21.01.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Тернопіль

Під час майстер-класу всі учасники зможуть на практиці проаналізувати ефективність використання свого робочого (і не тільки) часу і отримають інструменти, за допомогою яких можна буде посилити свої зони розвитку.

Львів: презентацію програми

Львів: презентацію програми " Стратегія та реалізація розвитку регіону" (Людмила Гуцол)

Дата: чт, 21.01.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Львів

Пропонуємо Вашій увазі креативну програму дій, на які, на нашу думку, буде позитивна реакція народу. Конкретні дії, в яких приймуть участь представники малого та середнього бізнесу, громадські діячі та влада, що призведе до створення механізмів для стабілізації регіону та країни в цілому. Завдяки цим механізмам, за розвиток регіону будем відповідати разом. Програма створена робочими групами (експерти – практики, 24 міжнародних експерти (які реалізовували реформи в Європі, Китаї), представники професійних громадських асоціацій).

Івано - Франківськ:

Івано - Франківськ: "BC Group #1"

Дата: чт, 21.01.2016 Час: 16:00 - 18:30 Місто: Івано - Франківськ

BC-Group - це внутрішній проект Клубу Ділових Людей з метою обміну досвідом, налагодження ділових контактів та створення нових бізнес-можливостей.

Київ:

Київ: "BC Group #1"

Дата: чт, 21.01.2016 Час: 18:30 - 20:30 Місто: Київ

BC-Group - це внутрішній проект Клубу Ділових Людей з метою обміну досвідом, налагодження ділових контактів та створення нових бізнес-можливостей.

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

 Для учасників Клубу постійно проводять бізнес-тренінги, навчальні та дискусійні заходи у Львові, Києві, Івано-Франківську та Тернополі. Також відбуваються майстер-класи від провідних фахівців щодо ведення власного бізнесу та Networking Events – заходи для налагодження ділових контактів у невимушеній атмосфері. Під час таких заходів презентують цікаві можливості партнерів Клубу.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus