Всі події

Make Business Successful (Львів)

Make Business Successful (Львів)

Дата: чт, 24.03.2016 Час: 10:00 – 19:00 Місто: Львів

На програмі буде розроблено унікальну концепцію бізнесу кожного учасника, опрацьовано дієві маркетингові інструменти для підвищення ефективності роботи підприємства, визначений план впровадження процесного управління та стандартів роботи, надані дієві методики по підбору та управлінню командою бізнесу.

Львів:

Львів: "BC Group" #3

Дата: чт, 24.03.2016 Час: 17:00 - 19:00 Місто: Львів

BC-Group - це внутрішній проект Клубу Ділових Людей з метою обміну досвідом, налагодження ділових контактів та створення нових бізнес-можливостей.

Київ:

Київ: "BC Group #1"

Дата: чт, 24.03.2016 Час: 18:30 - 21:00 Місто: Київ

BC-Group - це внутрішній проект Клубу Ділових Людей з метою обміну досвідом, налагодження ділових контактів та створення нових бізнес-можливостей.

Тернопіль: бізнес - сніданок

Тернопіль: бізнес - сніданок "Реклама: досвід з перших уст"

Дата: чт, 24.03.2016 Час: 10:00 - 12:00 Місто: Тернопіль

«Бізнес сніданок» - це зустріч професіоналів, експертів, власників бізнесу, топ менеджерів і просто цікавих людей. У невимушеній атмосфері ми обговорюємо різні теми, обмінюємося досвідом, здобуваємо нові знання, корисні контакти, цікавих знайомих і друзів. В ході заходу учасники познайомляться з досвідом експертів-практиків, зможуть поспілкуватися на цікаві для них теми за чашкою міцної кави чи чаю.

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

 Для учасників Клубу постійно проводять бізнес-тренінги, навчальні та дискусійні заходи у Львові, Києві, Івано-Франківську та Тернополі. Також відбуваються майстер-класи від провідних фахівців щодо ведення власного бізнесу та Networking Events – заходи для налагодження ділових контактів у невимушеній атмосфері. Під час таких заходів презентують цікаві можливості партнерів Клубу.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus