Всі події

Луцьк: майстер-клас

Луцьк: майстер-клас "Налаштовуємо Facebook-рекламу за 10 кроків" (Святослав Воронюк)

Дата: ср, 10.05.2017 Час: 18:15-21:00 Місто: Луцьк

Ви зрозумієте як розвиватися в цьому напрямку Facebook реклами, а також зможете оцінювати роботу працівників чи підрядників, які працюють з Вашою бізнес-сторінкою.

Київ: майстер-клас

Київ: майстер-клас "Управління фінансами у бізнесі" (Оксана Базарна)

Дата: ср, 10.05.2017 Час: 18:15-21:00 Місто: Київ

Основним завданням даного майстер-класу є зрозуміти скільки коштує Ваш бізнес. Ефективне управління фінансами дає відповіді на наступні запитання: як збільшити вартість вашого бізнесу, його рентабельність, платоспроможність, ліквідність. Скористайтеся нагодою знайти ефективні рішення Ваших фінансових питань.

Тернопіль: майстер-клас

Тернопіль: майстер-клас "Збільшення продажів за допомогою e-mail marketing" (Світлана Насирова)

Дата: ср, 10.05.2017 Час: 18:15-21:00 Місто: Тернопіль

Що таке email-маркетинг і як це працює в глобальній картині бізнесу? На майстер-класі Ви дізнаєтеся як «достукатися» до Клієнта за допомогою розсилок, як продати товар через електронного листа, а головне, як зробити так, щоб e-mail повідомлення прочитали від заголовка до кінця.

Львів: тренінг

Львів: тренінг "Синергія в команді як запорука збільшення прибутку" (Дмитро Якимець)

Дата: ср, 10.05.2017 Час: 18:15-21:00 Місто: Львів

Успіх в будь-якому бізнесі чи проекті в першу чергу залежить від вміння працювати в команді і керувати нею. Під час тренінгу учасники зможуть розібрати поняття синергії та команди, зрозуміти їхній вплив на прибутковість бізнесу. На конкретних прикладах ми розберемо п’ять основних принципів командної роботи та вплив кожного з них на можливість синергії між працівниками, партнерами та клієнтами.

Львів: відкритий пітчинг стартап-проектів YOUNG LEADERS STARTUP SCHOOL

Львів: відкритий пітчинг стартап-проектів YOUNG LEADERS STARTUP SCHOOL

Дата: ср, 17.05.2017 Час: 18:15-21:00 Місто: Львів

Учасників Клубу Ділових Людей, які готові інвестувати кошти, час та ресурси у молоді перспективні бізнес-стартапи, запрошуємо взяти участь у відкритій пітч-сесії під час якої учасники Young Leaders StartUp School спрезентують власні проекти

BC-School: Модуль MBA ЛІДЕРСТВО ТА ОСОБИСТІСНА КОМУНІКАЦІЯ

BC-School: Модуль MBA ЛІДЕРСТВО ТА ОСОБИСТІСНА КОМУНІКАЦІЯ

Дата: пт, 19.05.2017 Час: 10:00 – 19:00 Місто: Львів

Мета програми надати учасникам практичну структуровану інформацію в сфері управління особистісною ефективністю та часом, розглянути керівника як лідера та його навики як основні компетенції для ведення успішного бізнесу, опрацювати методики та інструменти внутрішніх комунікацій в компанії.

Львів: круглий стіл

Львів: круглий стіл "Адвокація для розвитку торгівлі"

Дата: вт, 23.05.2017 Час: 16:45-19:40 Місто: Львів

Круглий стіл проводиться з метою обговорення існуючих проблем у сфері експортно-імпортної торгівлі, з якими щодня стикаються підприємці Львова та Львівської області та напрацювання механізмів їх усунення. Як результат, буде закладено фундамент для покращення комунікації між владою та місцевим бізнесом і започатковано розробку рекомендацій зі сторони підприємців, що сприятимуть оптимізації даного процесу.

Школа бізнес-коучингу (Наталія Колядко)

Школа бізнес-коучингу (Наталія Колядко)

Дата: пт, 26.05.2017 Час: 10:00-1900 Місто: Львів

Як навчити інноваційним методикам управління персоналом, підвищити Вашу результативність та Вашої команди і ввести в роботу алгоритми коучингу в організаціях, апробовані в українських та міжнародних компаніях, Ви дізнаєтеся від досвідченого тренера Наталії Колядко на Школі бізнес-коучингу.

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

 Для учасників Клубу постійно проводять бізнес-тренінги, навчальні та дискусійні заходи у Львові, Києві, Івано-Франківську та Тернополі. Також відбуваються майстер-класи від провідних фахівців щодо ведення власного бізнесу та Networking Events – заходи для налагодження ділових контактів у невимушеній атмосфері. Під час таких заходів презентують цікаві можливості партнерів Клубу.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus