MBA EXECUTIVE MANAGEMENT

MBA EXECUTIVE MANAGEMENT

МВА Executive Management

ГРАНТОВА ПРОГРАМА

МВА Executive Management

Набір груп здійснюється щомісяця.

Якість програми МВА Executive Management
визнана та підтверджена York University (USA)

Формат програми

Формат   модульне навчання
Кількість модулів
  15 (1 модуль = 3 дні (пт., сб., нд.) * 8 год.)
Інтенсивність  
один модуль в місяць (крім січня та серпня)
Адреса проведення 
  м. Львів, вул. Зелена, 109 
Умови участі  
управлінський досвід 
попередня співбесіда 

Сертифікати, що видаються

Сертифікат МВА Executive Management Громадської Школи Бізнесу

Сертифікат МВА York University USA

Унікальність формату програми

Кожен учасник МВА Executive Management для одержання МВА сертифікату має можливість пройти 15 повних модулів. Якщо учасник з певних причин не може відвідати один чи кілька модулів відповідно до розкладу, то він матиме можливість прослухати ці модулі з іншою групою або йому будуть запропоновані інші еквівалентні теми. Таким чином тривалість програми МВА становить від 1,5 до 2,5 років, а учасник гарантовано пройде усі 15 модулів програми.

Також учасник програми може отримати диплом МВА від York University (USA) попередньо подавши тему дипломної роботи та дистанційно захистивши її по завершенню навчання в Громадській Школі Бізнесу. Диплом МВА of the York University визнається у Сполучених Штатах Америки та Європі і підтверджений International Accreditation Organization.

Цільова аудиторія МВА

  • власники малого/середнього бізнесу
  • ТОП-менеджери та управлінці бізнесу
  • програма також є ефективною для управлінців бізнесу, які мають технічну, гуманітарну або медичну вищу освіту та прагнуть навчитися ефективно управляти підприємством.

Завдання програми

  • навчити практичним навикам ефективного управління підприємством;
  • передати досвід сучасних успішних підприємств та експертів бізнесу;
  • надати фахові консультації професійних тренерів та практиків бізнесу;
  • сприяти встановленню ділових контактів з MBA Alumni.

Відгуки

     
Олександр Морфлюк  

Олександр Морфлюк, власник «WarmHouse»:


«Я дуже задоволений навчанням. Йдеться не про конкретний модуль, а про навчання у Громадській Школі Бізнесу загалом. Під час навчання у мене збільшилася кількість клієнтів і, відповідно, прибутків. З’явився зовсім інший світогляд. Скажу словами Михайла Крікунова – «знялися шори», за якими я не бачив реальної ситуації. Відтепер, коли я вже трохи по-іншому бачу бізнес, можу сказати, що зараз більшість підприємців працюють на інтуїтивному, часом гіркому досвіді. Якщо б вони співпрацювали зі спеціалістами та експертами, які б допомогли порадами чи рекомендаціями, масштаби у кожного були б більші. Втім, позитив малого бізнесу в тому, що він є, що наші люди підприємливі і, незважаючи ні на що, працюють і розвивають країну».

     
Юрій Оксенюк  

Юрій Оксенюк, власник ТМ «Дитячий сон»:


«Якщо порівнювати мене до МВА і після – це те ж саме що шукати різницю між випускником школи та випускником університету. Тепер я з глибокими знаннями бізнесу та з далекоглядними планами. Тепер мені замало одного бізнесу, розмежовуватиму його на три напрямки, кожен з яких – в окремий бізнес. Швидше за все, для цього залучатиму нових людей, а моє основне завдання буде у стратегічному управлінні. Кожного з експертів я згадую у відповідних процесах та на різних етапах. Кожен дав мені нове розуміння. До МВА у мене було шалене бажання, але я не розумів, що з ним робити»

     
Тарас Родцевич  

Тарас Родцевич, директор компанії «Інтелекс», власник Інтернет-платформи «Svit style»:


«До програми МВА було складно оцінити загальну картину, постійно «смикався» з боку в бік. А тепер зрозумів, хто мої клієнти, куди рухатися, як зрозуміти, чи все добре і правильно. Знаєте, я не ставлюся до МВА як до панацеї чи якогось загального рецепту успіху. Тут просто розповідають про практичні інструменти, впровадження яких допоможе побудувати успішну бізнес-модель. Часто спостерігаю за підприємцями, які мають великі бізнеси, втім, часто втрачають фокус,  змінюють стратегії та кидаються в крайнощі. Звісно, можна обійтися без бізнес-навчання, але тільки тим, хто відносить себе до мізерної меншості унікальних людей, народжених з розумінням ведення бізнесу. Якщо ви себе до таких не відносити, але хочете досягнути успіху – навчання ваш важливий інструмент»

     
Олена Анатійчук  

Олена Анатійчук, керівник відділу маркетингу «Аквапарку Пляж»:


«Що дає МВА? Допомагає побачити більше. Після кожного модуля у нас відбуваються збори акціонерів, де я ділюся інформацією та ідеями, які отримала. Спілкуюся з керівництвом, пояснюю. Тепер ми не латаємо, а робимо все добре спочатку. Якщо власники хочуть залишати свій статус на рівні «канапки й до канапки» – нічого змінювати не треба. А для довготривалого бізнесу з далекоглядними планами та амбіціями – кожен вчинок повинен мати підґрунтя – знання та досвід. Тепер шкодую, що не розпочала навчатися у Громадській Школі Бізнесу ще 10 років тому».

   

 

Володимир Вандакуров  

Софія Стець, директор хостелу «Yellow House»:

«Заняття на програмі МВА дали можливість впорядкувати всі знання та заповнити теоретичні і практичні прогалини. МВА у Громадській Школі Бізнесу дає багато практичних інструментів. Наприклад, time-management дав можливість використовувати свій час продуктивніше. Після модуля по бізнес-процесах ми виправили ряд наших процесів, які були неефективними. Ще один плюс навчання – можу обирати модулі, які мені цікаві. Окрім того, з’явилася можливість поспілкуватися з власниками, керівниками та налагодити ділові партнерства».

Подати заявку на участь

     
БОГДАН БРАІЛОВ  

Богдан Браілов, team leader Soft Serve:


«МВА у Громадській Школі Бізнесу – це джерело знань та нові кар’єрні можливості»

 
     
Богдан Малишівський  
Богдан Малишівський, директор компанії «Тема-Буковина»:

«У Громадській Школі Бізнесу на програмі МВА я навчився розкладати всі знання на відповідні полиці. Після навчання мій світогляд дуже змінився і я знаю, куди і як рухатися далі. Саме під час навчання у бізнес-школі я зріс від керівника відділу до співвласника компанії. І це моє дуже велике досягнення». 

   
 
Володимир Вандакуров  

Володимир Вандакуров, менеджер відділу електроніки ПДТ Україна:


«МВА у Громадській Школі Бізнесу – це формування нового бачення»

     
Сергій Кунта  

Сергій Кунта, комерційний директор ПАТ «Львівський холодокомбінат»

«Існують різні етапи кар’єрного росту. Мій – був достатньо високий, але вже без інтенсивного розвитку. Оскільки робота приносила і задоволення, і прибуток, я вирішив вийти із зони комфорту, щоб зайнятися навчання. Обрав програму МВА у Громадській Школі Бізнесу. Враження від навчання – тільки позитивні. МВА, окрім саморозвитку, наштовхує на створення власного бізнесу».

     
Андрій Гурей  

Андрій Гурей, засновник/директор «Домофон Техсервіс»:


«МВА у Громадській Школі Бізнесу – це підвищення професіоналізму та нові навики у веденні бізнесу»

     
Орест Мищишин  

Орест Мищишин, директор компанії «Е. ван Вайк Експедиція»

«Після навчання мені дуже бракуватиме емоцій, які переживав під час участі у кожному з модулів. Всі теми були для мене корисними, адже саме під час навчання у мене розпочався період добрих змін, і я отримав орієнтири для успішного розвитку себе та бізнесу. Рекомендую всім участь у Громадській Школі Бізнесу, зокрема, у програмі МВА,  якої у багатьох підприємців розпочинається шалений розвиток».

     
Володимир Вандакуров  

Світлана Джула, власниця:

«Якщо брати до уваги два останні модулі «Управління персоналом» та «Партнерство в бізнесі», то всі експерти наголошують на тому, що потрібно починати з цінностей. Виписувати цінності та під них підбирати собі команду та партнерів, що в майбутньому дасть можливість зменшити конфлікти. Саме це я буду застосовувати. Розпочинатиму з цінностей, оскільки в попередньому бізнесі набила собі трохи гуль на цьому.

Загалом у Громадській Школі Бізнесу процес навчання побудований чітко, влучно просто та практично. Матеріал є зрозумілим, і, головне, його можна в подальшому застосовувати у межах свого бізнесу».

Подати заявку на участь

     
Христина Коваль  

Христина Коваль, менеджер з міжнародної співпраці Клубу Ділових Людей:


«МВА у Громадській Школі Бізнесу спонукає до роздумів, до перегляду зробленого та запланованого»

     
Олег Свинарчин  

Олег Свинарчин, власник взуттєвих магазинів «Подіум» (Тернопіль)

«Що я можу сказати про програму МВА у Громадській Школі Бізнесу? Все відмінно, і все дуже подобається. Враження вагомо перевершили очікування. Багато вивчених інструментів використовую зараз, це – опис стратегічних цілей, управління, складання договорів, робота з партнерами тощо. Результати навчання – продажі компанії збільшилися від 20% до 30%. Окрім того, змінилася на краще наша організаційна робота. Я дуже задоволений. Рекомендую навчання».

     
Мирослав Панчишин  

Мирослав Панчишин, власник агенції мов «Нові обрії»:


«Програма МВА відкриває для мене світ по-новому, незалежно від того, який це модуль. До програми МВА відвідував досить багато різноманітних навчань від різних організацій, проте зараз розумію, що це абсолютно різні рівні. Модуль з стратегічного маркетингу дав певний поштовх до нових зрушень. Зокрема, як в плані позиціонування, що є одним з ключових інструментів маркетингу, так і в плані систиматизації бізнезу. Модуль з управління остаточно підкреслив, що системність бізнесу повинна бути у всьому. Зараз мій основний інструмент від МВА – розуміння необхідності побудови чіткої системної гри.
Для мене це нова "цікавинка" і новий виклик, адже ще півроку тому, я просто хотів передати перекладацький центр професійному управліцю і зайнятися новими для себе проектами. А щодо атмосфери в Громадській Школі Бізнесу – дуже цікаво поспілкуватися на професійні теми з дружнім колективом, обговорити новини ринку на каво-перервах.»

     
Андрій Мазурак  

Андрій Мазурак, регіональний менеджер мережі дитячих супермаркетів «Чудо Острів»

«Програма МВА для мене дуже корисна. Більшість модулів було проведено на високому професійному рівні.  Інформація була доступною та цікавою. Вдалося впровадити ряд інструментів, про які нам розповідали під час навчання. Зокрема, методи проведення нарад, макети бізнес-моделі, розподілення обов’язків між інвестором та виконавцями, система впровадження бізнес-процесів, програма ARIS.  Можу сказати, що ті кошти, що я витратив на навчання,  вже окупилися»

     
Олександр Походощук  

Олександр Походощук, ТОВ «Тетафарм»:


«МВА у Громадській Школі Бізнесу – це зміна світогляду і випередження помилок у майбутньому»

     
Юрій Діогенов  

Юрій Діогенов, керівник ПП «КСТ», ТМ Freetrack

«Я пройшов 12 модулів. Найбільш яскраві враження отримав від тренерів Катерини та Тетяни Ковальчук, Сергія Гвоздьова, Михайла Крікунова. Їхня енергетика надихає, а викладання інформації – цікаве і доступне. Після модуля Наталі Карпової ми з колегами провели фасилітацію, яка одразу дала свої плоди»

 

     

Подати заявку на участь

Команда експертів

Ерік Фламгольц / Eric Flamholtz (США) - науковий консультант МВА Executive Management
Івонн Рендл / Yvonne Randle (США) - науковий консультант МВА Executive Management
Михайло Крікунов - експерт з маркетингу та стратегії
ЕЛІЗАБЕТ АЛЬДЕР
ЄВГЕН ПЕНЦАК

науковий консультант МВА Executive Management

науковий консультант МВА Executive Management

експерт з маркетингу та стратегії

експерт з менеджменту змін та організаційного дизайну

експерт з економіки, фінансів та інвестування

ЛЮК ДЕ К'ЮСТЕР  Luc de Ceuster
СЕРГІЙ ГВОЗДЬОВ
Ірина Снітинська - експерт з ораторства та риторики
Володимир Семенишин - фахівець з маркетингу персоналу та комунікування
НАТАЛІЯ КАРПОВА
Luc
de Ceuster

експерт з проект менеджменту

експерт із проектного і операційного менеджменту

експерт з ораторства та риторики

експерт з маркетингу персоналу та комунікування

експерт з управління персоналом

ТЕТЯНА КОВАЛЬЧУК
Чернова Катерина
Володимир Худо
Роман Грицьків
Бельтюков Руслан

експерт з партнерства в
бізнесі

Катерина
Чернова

експерт з
партнерства в
бізнесі

експерт з бізнес-планування та проектного менеджменту

експерт з процесного менеджменту

експерт зі стратегії бізнесу

Оксана Андрощук
Воронюк Антон
Яковець Ігор
 
 

експерт з фінансового менеджменту

експерт із Інтернет-маркетингу

експерт із Інтернет-маркетингу

 
 

Детальніше >>

Модулі програми

Модуль 1. Операційний менеджмент. Управління проектами з підвищення операційної
ефективності бізнесу.

Модуль 2. Управління персоналом.

Модуль 3. Публічний виступ. Риторика.

Модуль 4. Бухгалтерський облік та аудит. Управлінський облік.

Модуль 5. Підприємницьке право. Інтелектуальна власність. Торгові марки.

Модуль 6. Емоційний маркетинг. Брендинг. Позиціонування. Реклама.

Модуль 7. Інформаційні системи в менеджменті. Інтернет-маркетинг.

Модуль 8. Макроекономічний аналіз.

Модуль 9. Стратегічний менеджмент. Концепція бізнесу.

Модуль 10. Бізнес-планування.

Модуль 11. Менеджмент змін. Організаційний дизайн.

Модуль 12. Стратегічний маркетинг та бізнес-моделі.

Модуль 13. Партнерство в бізнесі.

Модуль 14. Лідерство. Тайм-менеджмент. Комунікування в компанії

Модуль 15. Фінансовий менеджмент. Управління витратами. Управління капіталом

Наповнення модулів та їх послідовність можуть змінюватись відповідно до тенденцій ринку.

Сертифікат MВА
Громадської Школи Бізнесу

Сертифікат МВА +
міжнародний диплом МВА

Повна вартість програми 124 000 грн

додатково + 2000 USD**

Грантова вартість*62 000 грн.
(при повній передплаті)

Грантова вартість* – 74 000 грн.
(при оплаті 5-а траншами)

* учасники Клубу Ділових Людей мають можливість отримати грант на МВА-освіту, що покриває 50% вартості програми.
** оплата проводиться в іноземній валюті на рахунок York University (USA).

Подати заявку на участь

Запис на програму

Фозекош Василь
+38 096 88 16 270
+38 093 212 31 31
vasylfozekosh@gmail.com
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus