III польсько-українська бізнес-конференція

Опубліковано: 14-03-2017 по Іртаєва Юлія

III польсько-українська бізнес-конференція

Перший Благочинний Галицький бал у Львові

Світ швидко змінюється, в тому числі і його економіка. Нові правила вступають в силу та мають значний вплив на бізнес-середовище. Підприємці для підприємців про зміни важливі для бізнесу на III польсько - українській бізнес-конференції, яка відбудеться 27-28 квітня 2017 у Львові.

На конференції зустрінуться підприємці з України та Польщі – це нові контакти, нові можливості для співробітництва, розмови про ведення бізнесу в обох країнах, продуктивний обмін думками та досвідом мудрих практиків.

Метою заходу є звіт практикуючих підприємців про найбільш важливі для бізнесу зміни в законодавстві 2017 року, а також ті, які заплановані на 2018 рік в Україні та Польщі. На конференції будуть представлені нові тенденції в галузі торгівлі між Україною та Європейським Союзом.

III Польсько - Українська Бізнес - Конференція є нагодою для українських підприємців, які планують ввійти на ринок Польщі; польських підприємцві, які хочуть розпочати свій бізнес в Україні; бізнесменів, які шукають торгових партнерів в обох країнах і керівників з різних секторів B2B; зацікавлених міжнародним співробітництвом.

Заплановано близько 200 учасників. Для бажаючих передбачена виставкова частина. 

Локація: Гранд Холл (готель Соната), Львів, вул. Морозна 14 

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus