Іноземні мови як інструмент спілкування зі світом

Опубліковано: 17-02-2016 по Ірина Павлюк

KI School, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

Про важливість вивчення іноземної мови на випадок непередбачуваних можливостей та соціальну відповідальність з нами ділиться співзасновниця та генеральний директор компанії «Karpaty.info» Ганна Сидоренко.

 

Довідка: «Karpaty.info» – це каталог туристичних послуг у Карпатах. Також команда цього проекту створила школу конкурентних рішень вивчення іноземних мов «KІ School».

 

Ганно, чому команда «Karpaty.info»  вирішила заснувати школу вивчення іноземної мови?
-  У мене та моїх колег була ідея перекласти наш сайт «Karpaty.info»  на англійську мову для того, щоб про наші прекрасні Карпати довідались не лише українські туристи, а й люди в усіх інших куточках світу. Ми запросили перекладачів для цієї роботи, проте розуміли, що інформація має бути постійно актуальною. Саме тому я запропонувала працівникам вивчити англійську мову, аби кожен міг долучитись до створення та наповнення нових версій сайту. Сьогодні команда викладачів та тренерів розширює географію Школи і проводить інтенсивні заняття з вивчення іноземних мов та запрошує усіх бажаючих для навчання, бо в наш час це дуже важливо для всіх людей, які хочуть бути успішними, зокрема для підприємців.
Ви кажете, що вивчення іноземних мов є дуже важливим, зокрема для підприємців. Чому?
-  Тому що зараз, у тяжкий час для України, ми змінили свій курс на ЄС. До 2013 року українці здебільшого співпрацювали з Росією, звісно там достатньо було знати російську мову та всі між собою розумілись. Проте, якщо хочемо бути європейською країною – ми повинні знати хоча б одну іноземну мову. Сьогодні знання іноземної є інструментом українців для порозуміння зі світом. Зокрема, для підприємців знання мов є дуже важливим. Якщо бізнесмен хоче бути успішним, він повинен співпрацювати з іншими країнами для налагодження контактів, обміну досвіду, здобуття нових можливостей та спілкування з діловими людьми. Я думаю, саме зараз багато підприємців відчули потребу в знанні іноземної мови для продуктивного розвитку своєї справи та для себе самого. Так буде і надалі, адже ми спрямували свій курс на Європейський Союз, тому українці повинні знати іноземні мови.

KI School, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

 

Окрім курсів англійськоїнімецької та польської мов, команда «KI School» регулярно проводить цикли тренінгів, спрямованих на саморозвиток, клієнтоорієнтованість, вміння вирішувати конфлікти та правильно планувати свій час. Також школа конкуретних рішень робить майстер-класи, семінари, мовні клуби, виїзні заняття для готельного та ресторанного бізнесу в Карпатському регіоні. У школі працює команда амбітних, креативних і харизматичних викладачів, тренерів, методичний відділ і координатори, які готові ділитися своїми знаннями і створюють цікаві програми навчання.

 

 Ганно, «KI School»  позиціонується як мовна школа, що має особливі підходи до вивчення іноземних мов. Яка особливість цих методів?
-  У нас є свої способи вивчення мов, що є відмінними від інших мовних шкіл, проте ми не маємо надзвичайних чарівних методів, які допоможуть вивчити іноземну мову за місяць, адже це неможливо. Насамперед у цій справі потрібна наполегливість, адже  мову потрібно вивчати постійно, позаяк коли ми не практикуємось, то просто забуваємо вивчене. Команда «KI School» проводить нестандартні заняття, ми вчимось цікаво та із задоволенням. До прикладу, у «KI School»  є заняття, які відбувається ввечері. У цей  час здебільшого люди приходять втомлені з роботи. Відповідно до того, їм важко сприймати будь-яку нову інформацію настільки добре, наскільки хотілося б, тому наші заняття розпочинаються з чогось «легкого». Це можуть бути лічилки, пісні на іноземній  мові чи будь-які інші справи, що розвантажать людей, які і психологічно, так і фізично. Школа конкурентних рішень пропонує альтернату неефективному викладанню іноземних мов у середній і вищій школі. Оскільки ми поєднуємо практику та теорію, аби наші студенти могли цікаво та продуктивно вивчати іноземні мови. В той час, коли навчання у середній та вищій школах чи вищих навчальних закладах пропонує студентам лише великий масив різної теорії, яка не використовується на практиці.
У школі конкурентних рішень є особливий підхід до кожного студента. Що це за підхід і які його особливості?
-  У «KI School» викладачі приділяють максимальну увагу кожному зі студентів. Першою умовою такого ставлення є те, що у наших групах є близько 5-8 студентів, аби викладач міг приділяти достатньо уваги вивченню іноземної мови всіх. Ще однією перевагою «KI School» є те, що на заняттях у студентів змінюються викладачі. Коли людина займається вивченням мови із репетитором, то опановує матеріал за методикою саме цього викладача, а зміна викладачів передбачає багатогранність методів вивчення мов. Також наша школа пропонує цікаві практичні заняття, де кожен з учнів має змогу закріпити вивчений матеріал.
Ганно, у вас є кілька підприємницьких проектів, які є соціально відповідальними. Вони працюють не лише на власників, а й з користю для суспільства. Чому це важливо?
-  Я вважаю, що соціальна відповідальність бізнесу сприяє сталому розвитку проекту і суспільства, тобто між підприємництвом та суспільством має бути певна позитивна взаємодія, тоді буде гармонія між будь-яким бізнесом і світом. Ну і звісно, коли ти допомагаєш людям, тобі ж сторицею це добро повернеться. Якщо бізнес буде сприяти покращенню суспільства, то звісно це піде на користь одним і другим.

 

Після коментарів Ганни напрошуються висновки - знання іноземних мов буде для кожного з нас «інструментом порозуміння» зі світом, а також готовністю до нових непередбачуваних можливостей. А соціальна відповідальність бізнесу важлива для виконання великої місії кожного з нас – зробити світ трохи кращим та світлішим…

Автор: Юлія Кизик

Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus