IsoKor® - гідрофобне просочення поверхні

Опубліковано: 16-11-2015 по Ірина Павлюк

IsoKor® технологія забезпечує виняткові економічні результати. Розширює життя матеріалу на багато років, тому що оброблений матеріал істотно змінює свої властивості, зберігає поверхню і стає стійким до зовнішніх впливів та корозії.

IsoKor® Як це працює?

IsoKor® технологія працює на основі ефекту лотоса і полягає в нанесенні шару наночасток на оброблену поверхню. Наночастки після нанесення створюють невидиму сітку, яка непроникна для будь-якої рідини, бруду або мікробів, але  є проникною для молекул пари.

У зв'язку з цими  унікальними властивостями, поверхня зберігає початкові фізичні властивості та паропроникность, але отримує захист від морозу, води, бруду, мікроорганізмів, грибів і цвілі. Під час технічного обслуговування самоочищається при контакті з водою.

Приклади і сфера застосування.

Технологія IsoKor ® застосовується для захисту і збереження мінеральних матеріалів в інтер'єрі та екстер'єрі, каменю, бетону, гіпсу, штукатурки, відновлення штукатурки, також для збереження деревини. IsoKor® підходить для обробки текстильних і шкіряних поверхонь - диванів, одягу, взуття, автомобільних сидінь, намети, рюкзаки та багато іншого. Нано-просочення також знаходить своє застосування для обробки полірованого каменя, плитки, скляних поверхонь, для автомобільного скла,  сонячної енергетики, яке збільшує середню ефективність сонячних колекторів до 10%.

Залучення бізнес-партнерів, пошук нових клієнтів

Цікавить співпраця та бізнес-партнери:

  1. Виробники м’яких меблів.
  2. Виробники взуття.
  3. Будівельні організації.
  4. Магазини взуття.
  5. Магазини меблів.
  6. Дилерів у регіонах.

Клієнти:

  1. Готелі.
  2. Ресторани.

Контакти:

Учасник Клубу Ділових Людей – Микола Будинкевич
Тел.: +38 (067) 353 01 63
E-mail:vendor.lviv@gmail.com
м. Львів, вул. Хмельницького, 200/213
isokorua.com
www.facebook.com/isokor.ua/

Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus