Клуб Ділових Людей сприяє в розвитку підприємцям з етичними цінностями

Опубліковано: 08-02-2016 по Ірина Павлюк

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

З початку року у найбільшому бізнес-клубі України «Клубі Ділових Людей» поширюють принципи етичного бізнесу, співпраці та суспільної корисності. Йдеться про Меморандум «Про етику й партнерство бізнесу, влади і громадськості», який віднедавна можуть підписати всі охочі на офіційній онлайн-сторінці

Усіх, хто підписав Меморандум, у Клубі вважають високоетичними людьми, з якими варто будувати партнерські відносини. Для таких відкривають частину сервісів, доступних учасникам Клубу – проект «Треба підрядника» та доступ до бізнес-інформації і бізнес-можливостей.

Проект «Треба підрядника» – сервіс, який допомагає у пошуку потенційного надійного підрядника для ведення бізнесу та вирішення побутових справ. Підрядників підбирають з учасників Клубу, враховуючи специфіку їхньої діяльності та відгуки попередніх клієнтів.

Бізнес-інформація – це останні новини бізнесу, зміни в законодавстві та актуальні інструменти, які у вигляді дайджесту «Ділове слово» щовівторка розсилають на електронні адреси учасників та «прихильників ідеї». Також серед інформації в дайджесті – коментарі експертів, актуальні та надійні тендери, гранти, конкурси для підприємців тощо. Основна ціль дайджесту – постачати малих підприємців найважливішою інформацією за тиждень.

Нагадаємо, Меморандум «Про етику й партнерство…» – це 10 принципів, серед яких – дотримання етичних норм, плекання позитивної репутації, відкритість до нових можливостей та партнерства, відповідальність за власні слова та дії, протидія дискримінації, корупції та деморалізації у бізнесі тощо. Меморандум носить декларативний характер, проте слідом ідуть конкретні дії. Клуб Ділових Людей, партнери та тисячі людей, які уже стали Прихильниками Меморандуму, ведуть проекти для побудови сильної України, а також готові отримувати нові пропозиції до співпраці, – з повідомлення на сторінці Меморандуму.

Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus