Клуб Ділових Людей обрали національним партнером програми USAID ЛЕВ

Опубліковано: 17-01-2017 по Ірина Павлюк

Клуб Ділових Людей обрали національним партнером програми USAID ЛЕВ

 

Клуб Ділових Людей обрали національним партнером програми USAID ЛЕВ

Програма USAID «Лідерство в економічному врядуванні» повідомила, що Клуб Ділових Людей обрано національним партнером програми. Одним із ключових завдань проекту є зміцнення інституційної спроможності неурядових організацій, які можуть впливати на покращення бізнес-клімату країни.

Завдання Програми USAID ЛЕВ – розвиток мережі інституційно стійких та ефективних бізнес-об’єднань, сприяння формуванню організацій громадянського суспільства, посилення комунікаційних, аналітичних та адвокаційних спроможностей бізнес-об’єднань, сприяння впровадженню механізмів прозорого і стратегічно орієнтованого врядування у бізнес-об’єднаннях та центрах підтримки бізнесу тощо.

                                                                                           «Те, що нашу організацію виділяють з поміж сотень інших – велике досягнення кожного з учасників бізнес-спільноти, – зазначає Голова Клубу Микола Савуляк. Ми вдячні за таку виняткову можливість і з задоволення візьмемо участь у прийнятті рішень, які впливатимуть на формування бізнес-клімату цілої країни».

В адміністрації Клубу повідомляють, що партнерство з USAID ЛЕВ на національному рівні – це хороша можливість для створення нових сервісів та проектів для розвитку малого бізнесу в Україні.

                                                                          «Ми сподіваємося, що завдяки співпраці з Програмою USAID ЛЕВ Клуб Ділових Людей зросте інституційно та отримає додаткові можливості для розширення і підвищення ефективності власної діяльності», – з офіційного листа від координатора програми.

Серед основних заходів інституційної підтримки USAID ЛЕВ  – розробка індивідуальних програм інституційного розвитку, практичні тренінги для команди та учасників, консультаційна підтримка тощо. В USAID ЛЕВ  повідомляють, що індивідуальну програму підтримки організації буде визначено найближчим часом.

Довідка:
Програма США з міжнародного розвитку USAID «Лідерство в економічному врядуванні» має на меті покращити діловий клімат шляхом втілення вагомих та сталих реформ у секторі малого і середнього бізнесу на центральному та регіональному рівнях. Програма надає унікальну можливість об’єднати зусилля активних та орієнтованих на реформи представників приватного, громадського і державного секторів.

Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus