Конкурси для підприємців

Опубліковано: 26-01-2016 по Ірина Павлюк

конкурс

Чому у нас не виходить успішний бізнес? Причин називаємо багато: від несприятливої ситуації в країні до незрозумілих потреб клієнтів. А знаєте, в чому основна наша проблема? Бо називаємо причини, ігноруючи всі можливості, яких не використали. Отже, у статті нижче – актуальні конкурси для підприємців, де можна отримати кошти, додаткову освіту чи свіжі враження.

Бізнес-інкубатор для стартапів «1991»

Переваги для учасників – доступ до професіоналів та ентузіастів, доступ до донорського та інвестиційного середовища, державна підтримка, менторська програма, офісна інфраструктура тощо.
Деталі за посиланням

Проекти, що приймаються до розгляду інкубатором, мають базуватися на державних або й інших наборах даних та вирішувати важливі проблеми українських громадян, бізнесу, державних органів. Перевага буде надаватися проектам із фокусом на агросектор, енергетику, інфраструктуру, державнеуправління, антикорупцію, а також проектам місцевого значення.
Деталі за посиланням

Конкурс для українських кіномитців та аматорів, які хочуть відкрити для себе Європу

ГО «Режисер.Орг», туристична агенція «PanGeo» та pr-агенція «ОфОнОф» оголошують про початок конкурсу серед українських митців різного рівня підготовки – відео-марафону «За 80 у.о. навколо Євро». В межах конкурсу творчі команди учасників мають змогу зняти своє кіно у Європі. Повністю за рахунок організаторів.
Деталі за посиланням

Конкурс серед НУО на Надання послуг Національної безкоштовної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів

Міжнародна Організація з Міграції має на меті залучення досвідченої профільної неурядової організації (НУО) в якості партнера-виконавця проектів «Реінтеграція та реабілітація осіб, які постраждали від торгівлі людьми (III)», «Протидія торгівлі людьми в Україні» та «Протидія торгівлі дітьми та молоддю в Україні» (YCAT), для втілення яких оголошується конкурс.
Пропозиції можна надіслати до 31 січня 2016 року
Деталі за посиланням

Конкурс плакатів на тему прав людини від ООН

Управління Верховного Комісара ООН з питань прав людини оголошує конкурс плакатів, що небанально донесуть ідею про вічні цінності: права людини та свободу слова у сучасному світі. Кращі 2 постери стануть частиною офіційної інформаційної кампанії UnitedNations.
Пропозиції можна надіслати до 19 лютого 2016 року
Деталі за посиланням

Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus