Львівські підприємці обговорили проблеми зовнішньої реклами у Львові

Опубліковано: 23-11-2016 по Ірина Павлюк

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

22 грудня за підтримки Клубу Ділових Людей та сприяння USAID відбувся тренінг «Адвокація процедур розміщення зовнішньої реклами у Львові». В обговореннях та дискусії брали участь учасники бізнес-клубу, представники громадських організацій та запрошені експерти агентства USAID – експерт з адвокації Денис Базілевич, експерт з правових питань Віра Недзведська та старший експерт з питань політики та законодавства Любомир Чорній.

Проблема легалізації вивісок – доволі актуальна для сучасного бізнесу. Через нерозуміння законів, надмірні бюрократичні бар’єри та численні витрати, потрібні для проходження дозвільних процедур, учасники ринку зовнішньої реклами часто ігнорують норми законодавства. Як наслідок – самовільно і хаотично розміщують вивіски та інші рекламні конструкції, неестетичний вигляд яких обурює жителів міста.

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

 

Під час заходу спікери пропонували власні бачення щодо впорядкування законодавства у сфері зовнішньої реклами. Окрім того, обговорювали типові труднощі з отримання дозвільних документів, розміщення вивісок, адвокаційні механізми щодо покращення правового регулювання тощо.

«Заходи такого формату – наші перші кроки до формування громадянського суспільства, – зазначив Голова Клубу Ділових Людей Микола Савуляк. – Окрім пояснення механізмів та можливостей розміщення зовнішньої реклами, нам вдалося досягнути дуже важливу ціль – озвучили підприємцям та громадськості доцільність використання адвокаційних механізмів та адвокаційних практик для захисту своїх прав та законодавчих інтересів у сфері господарювання».

Експерти USAID обіцяють не залишати проблему розміщення зовнішньої реклами на рівні обговорення. Планують організувати ініціативні групи з представників бізнесу, влади та громадськості, які би розпочали перші кроки до стандартизації та уніфікації дозвільних процедур сфери зовнішньої реклами. 

Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus