Навчально-ділова поїздка на 17-ту міжнародну виставку зі захисту довкілля та менеджменту відходів

Опубліковано: 10-02-2016 по Ірина Павлюк

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар


Навчально-ділова поїздка на 17-ту міжнародну виставку зі захисту довкілля та менеджменту відходів

29 – 31 березня 2016 року
Кельце, Польща

На виставці 2016 року будуть представлені такі напрямки як обладнання для роздільного збору та сортування відходів, комунальне обладнання та прибиральна вулична техніка, технології для утилізації, обробки відходів, вуличне обладнання для збору відходів, технічні рішення устаткування зелених зон, системи обробки стічних промислових та комунальних стоків.

У межах виставки проводитиметься конференція з питань поводження з комунальними відходами, а також паралельно буде проходити виставка енергоощадного обладнання та відновлюваної енергетики ENEX.

Крім того, заплановано відвідання двох підприємств з діючою сучасною системою очищення стічних промислових вод. Насичена ділова програма буде сприяти встановленню взаємовигідних контактів та обміну досвідом
Запрошуємо всіх зацікавлених до участі!

Програму та форму заявки можна скачати на сайті Львівської ТПП за посиланнямКлуб Ділових Людей надає перевагу співпраці з людьми, які підтримують ідеї етичного бізнесу, партнерства та суспільної корисності. Якщо Вам такі близькі – ознайомтеся та підпишіть Меморандум «Про етику й партнерство бізнесу, влади і громадськості»

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus