Програма МВА Executive Management: що це таке?

Опубліковано: 01-02-2016 по Ірина Павлюк

Програма МВА Executive Management: що це таке?

Подумати тільки – всього за два роки в Україні стільки всього змінилося: і курс гривні, плани, перспективи, цілі. І якраз тепер, коли особливо складно спрогнозувати майбутнє, люди починають змінювати себе і створювати особисту цінність, яка не знеціниться з часом.

школа mba

Саме зараз у Громадській Школі Бізнесу відчувають пік полярності МВА-навчання– з початку року тут навчаються два повні потоки підприємців, які прагнуть саморозвитку. По-перше, малому бізнесу саме зараз необхідно вирішити, що робити далі. По-друге, гривню можна врятувати від інфляції тільки у випадку вкладень у надійний актив – в свій особистий та професійний розвиток. По-третє, Громадська Школа Бізнесу – перша бізнес-школа України саме для малого бізнесу, де експерти акцентують на потребах та проблемах малих підприємців. Втім, зараз не про це. Сьогодні пропонуємо ознайомитися з найпопулярнішими питаннями наших учасників щодо МВА. Хто зна, можливо, відповімо на котресь із ваших…

МВА? Ні, не чув…

Хоч у це й важко повірити, втім, можливо, є люди, які ніколи раніше не чули про МВА. Для таких невеликий екскурс у 1902 рік. Саме тоді у США сім студентів принесли додому сертифікати MSC (Master of Commercial Science). З деякою недовірою їхні рідні сприйняли новий формат освіти. Втім, скоро передумали, коли більшість студентів відразу, без будь-якого досвіду, прийняли працівниками в успішні компанії. Через кілька років кількість шкіл, де навчають тоді вже МВА (Master of Business Administration) зростала, як і кількість випускників з високими кваліфікаціями та неоціненним потенціалом.

школа бізнесу

Чому людям так припала до душі програма? В основному через те, що за короткий час студенти отримують всі потрібні знання та практичні рекомендації, які потрібні керівникам середньої та вищої ланки. І слово «практичні» тут ключове.

Серед усіх форматів МВА найбільш популярний – Executive MBA – формат, який орієнтований на керівників вищої ланки. Учасники мають можливість вчитися та переймати досвід сучасних успішних підприємств та професіоналів бізнесу. Важлива деталь – навчання пристосоване до графіку роботи керівника.

Для кого МВА?

Для того, щоб навчання МВА було ефективним, ви повинні відповідати цільовій аудиторії програми – бути власником бізнесу, топ-менеджером чи директором. Окрім того, програма МВА підходить для управлінців бізнесу, які мають технічну, гуманітарну або медичну освіту та прагнуть навчитися ефективно управляти підприємством.

Як відбувається навчання?

Переважно – це модульний формат. До прикладу, у Громадській Школі Бізнесу програма МВА складається із 15 модулів. Кожен триває три повні робочі дні (завжди у п’ятницю, суботу та неділю). Інтенсивність – раз в місяць.

Серед тем модулів – операційний менеджмент, управління персоналом, риторика, управлінський облік, підприємницьке право, маркетинг, макроекономічний аналіз, стратегічний менеджмент, бізнес-планування, партнерство, менеджмент змін, фінансовий менеджмент тощо. Залежно від тенденцій ринку та потреб споживачів, бізнес-школи пропонують додаткові модулі. У Громадській Школі Бізнесу цього року ввели модуль по Інтернет-маркетингу та гейміфікації.

mba львів

Хто може бути експертом МВА?

У першу чергу – практики, які на власному досвіді можуть проаналізувати найбільш болючі питання малого бізнесу. Окрім того, це люди, чий авторитет та фаховість відомі в межах та за межами країни. До думки яких прислухаються. У Громадській Школі Бізнесу про своїх експертів можуть говорити дуже багато, адже приїзду кожного тут чекають з нетерпінням. Наприклад, Євген Пенцак – експерт з економіки, фінансів та інвестування, професор та науковий керівник Master of Banking and Finance kmbs. Він зустрічався з Нобелівськими лауреатами, організовував важливі проекти, співпрацював з успішними компаніями. На його модулі приходять навіть ті підприємці, які, здавалося б, уже всього досягнули. Також – Сергій Гвоздьов – експерт з теорії обмежень систем. Більше 20 років він допомагає компаніям вдосконалювати бізнес-процеси, проводить бізнес-консультації тощо. Оксана Андрощук – фінансовий директор управляючої компанії готельного бізнесу, в управлінні якої 19 готелів. Володимир Худо – експерт з бізнес-планування, який реалізовував будівництво готелів Ramada, Nota Benе, будівництво торгової мережі «ВАМ», будівництво та запуск торгового центру «Скриня». Перелік та досягнення інших експертів за посиланням

Що після МВА?

Під час МВА учасників навчають практичним навикам ефективного управління підприємствами, їм передають досвід сучасних успішних підприємств та експертів, надають фахові консультацію, сприяють встановленню ділових контактів. Випускники програми вміють стратегічно мислити та приймати точні рішення, активно реагують на виклики бізнес-середовища. Вони знають сотні нюансів та десятки методів для успішного розвитку компанії, професійно взаємодіють на рівні ділових і дружніх контактів з керівниками українських та зарубіжних компаній.

Після завершення МВА, учасники отримують сертифікати. У випадку Громадської Школи Бізнесу – сертифікат МВА Школи та сертифікат MBA партнерів York University USA. Останній визнають у США та Європі, окрім того, він підтверджений International Accreditation Organization.

бізнес освіта

Які ціни?

Ціни на МВА Executive Management залежать від багатьох чинників – фаховості експертів, статусу бізнес-школи, додаткових послуг тощо. Втім, переважно вартість варіюється від 120 000 до 320 000 грн.  Оскільки Громадська Школа Бізнесу працює з малим бізнесом, можливості якого враховують у першу чергу, вартість програми складає 124 000 грн. У 2016 році для підприємців, які до навчання стають учасниками Клубу Ділових Людей, діють гранти – мінус 50% на навчання, а отже вартість складає 62 000 грн.

За умовами Громадської Школи Бізнесу, можна відвідувати окремі модулі, вартість кожного складає 8 500 грн. Але у Школі не рекомендують такої практики, адже методика МВА більш дієва, якщо всю інформацію отримувати в комплексі – в межах повної програми.

Чи варто навчатися на МВА?

Ну, у нас відповідь очевидна. Але чи були б ми такі впевнені в якості програми та формату, якби не схвальні відгуки учасників. Після першого заняття кожен з них зізнається, що «перевернувся його світ». Але це вже їхня історія. Якщо маєте бажання розпочати свою історію – запрошуємо на найближчі модулі:

Найближчі модулі МВА

Як ми вже згадували, зовсім скоро у нас стартує другий потік. Тож модулів буде більше. Повний перелік у 2016 році – на сайті Громадської Школи Бізнесу

Найближчі модулі у переліку:

Модуль МВА «Управлінський облік та бізнес-статистика» (http://www.bc-club.org.ua/event-details/event/1508.html)

12 – 14 лютого 2016

Спікери – Віра Шевчук, Ірина Симовоник

Модуль МВА «Стратегічний маркетинг та сучасні бізнес-моделі» (1-й потік) 

11-13 березня 2016 року

Спікер – Михайло Крікунов

Модуль МВА «Управління людськими ресурсами» (2-й потік)

25-27 березня 2016 року

Спікер – Ольга Садоха

Модуль МВА «Партнерство в бізнесі» (1-й потік)

8-10 квітня 2016 року

Спікери – Тетяна Ковальчук, Катерина Ковальчук

Модуль МВА «Інформаційні системи та Інтернет-маркетинг» (2-й потік)

22-24 квітня 2016 року

Спікер – Антон Воронюк

Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus