Нова система продажу з оплатою відсотками за результат

Опубліковано: 24-11-2015 по Іртаєва Юлія

Завдяки компанії «Укрбізнес» в українських підприємців з'явилася можливість відкрити для себе нове джерело доходів, не витрачаючи власних зусиль та ресурсів. Мова йде про систему прямих поставок Dropshipping.

Про те, для чого була створена ця система і на кого в першу чергу вона розрахована, розповів  директор компанії «Укрбізнес» Валентин Миколайович Цейко.

«У наш час клієнти втрачають більш ніж 80 % замовлень через банальні причини: відсутність часу, навченого персоналу, невміння правильно вести онлайн-торгівлю. Система прямих поставок  Dropshipping розроблена не настільки для того, щоб збільшити кількість покупців, як для того, щоб не втратити наявних. Адже ми володіємо достовірними даними стосовно того, що кількість потенційних покупців в 10 раз перевищує кількість продавців, що реалізують певну продукцію».

Система функціонує завдяки поєднанню програмних розробок порталу «Укрбізнес» і менджменту компанії.

Унікальність системи прямих поставок в тому, що компаніям не потрібно витрачати кошти на просування в інтернеті, найм та навчання персоналу та рекламу. Не потрібно самостійно шукати клієнтів,  а також витрачати дорогоцінний час на опрацьовування замовлень. Адже все це бере на себе  «Укрбізнес», а саме - професійний відділ продаж та спеціалісти з великим досвідом у сфері інтернет-маркетингу.

Компанія отримує індивідуальний торговий майданчик на популярному бізнес-порталі, клієнтську базу та забезпечення необхідною кількістю замовлень. Клієнт розраховується відсотками лише після оплати замовлення.

Не дивлячись на те, що за системою Dropshipping «Укрбізнес» працює не так давно, у її ефективності встигли переконатися безліч компаній. Це представники малого та середнього бізнесу, що працюють в різних сегментах ринку. Вони вже збільшили свої продажі та отримали нових клінтів з інтернету завдяки співробітництву з «Укрбізнесом».

Щоб приєднатись до системи прямих поставок, подайте заявку тут »

Найбільше система Dropshipping розрахована на українських виробників та компанії, які постійно працюють зі збутом і наданням послуг.  Все, що потрібно від клієнта - надати інформацію про товари чи послуги. Далі турботи про інтернет-просування, продаж товарів та обробку замовлень візьмуть на себе спеціалісти компанії «Укрбізнес». Вони опрацьовують усі 100% звернень та передають реальні замовлення покупців.

Від співпраці з компанією «Укрбізнес» компанія отримує можливість розгорнути повноцінну торгівлю в Інтернеті, у тому числі з країнами ЄС.  Покупці, яких клієнт втрачав, будуть  передані йому у зручній формі.  Витрачати час та гроші на первинних контактах з покупцями не доведеться. Оплата здійснюється лише за реальний результат.

Запропонувати свої умови співпраці, подати заявку на участь в системі продажу  Dropshipping від компанії «Укрбізнес» та отримати індивідуальну вигідну пропозицію можна заповнивши Google форму »

Бажаємо успіхів та процвітання вашого бізнесу!

Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus