НОВИЙ ФОРМАТ ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ СТРАХУВАННЯ – Polis24.ua

Опубліковано: 22-07-2015 по Ірина Павлюк

Зважаючи на швидкий темп сучасного життя, нові тенденції на рикну страхування компанія «Експерт», спільно з інтернет-ресурсом «АВТОБАЗАР» – лідером серед найбільших торгівельних площадок в сфері автопродажів, запустила Інтернет-проект Polis24.ua. Його основна ціль – оформлення полісів страхування в режимі онлайн.

Онлайн-формат дозволяє максимально широко представити переваги страхового продукту, зекономивши при цьому час та кошти для користувача.

На сайті розміщається перелік надійних, перевірених страхових компаній, які спеціалізуються на вказаних видах страхування. Для зручності користувача, розроблено процедуру порівняння, завдяки якій в лічені хвилини можна ознайомитися з перевагами представлених компаній, та обрати саме ту, яка максимально відповідає потребам.

Скористатись послугою замовлення полісів доволі просто – всього 3 кроки: вибір оформлення та купівля.

Вибір продукту реалізується при заповненні відповідної форми з необхідного виду страхування та на умовах порівняння представлених пропозицій.

Оформлення замовлення можна здійснити як по телефону, так і безпосередньо на сайті – ввівши усі необхідні дані. При цьому, скориставшись другим випадком, користувач отримує додаткову знижку.

Купівля – завершальний етап – відбувається в момент проведення оплати найбільш зручним для покупця способом – через захищене з’єднання, у відділенні банку або «Нової пошти». Доставка оригіналу полісу здійснюється безкоштовно.

Співпраця з іншими сайтами
Компанія «Експерт» пропонує партнерство через можливість розміщення сервісу Polis24.ua на вашому сайті. Така можливість дозволить розширити спектр послуг, підняти конверсію власного сайту, а також отримати додатковий прибуток, не витрачаючи додаткових зусиль.

Для отримання кваліфікованих консультацій, а також відповідей на поточні питання, можна скористатися гарячою лінією або онлайн-чатом. Фахові спеціалісти радо вам допоможуть.

Переконатися у зручності сервісу Ви можете за посиланням »
Телефон гарячої лінії: 0 800 602 522

Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus