Новини учасників Клубу Ділових Людей

Опубліковано: 22-05-2015 по Ірина Павлюк

ЯК НЕ ПОТРАПИТИ В ХАЛЕПУ, ВКЛАДАЮЧИ СВОЇ ГРОШІ У НЕРУХОМІСТЬ

Ті, хто має намір інвестувати кошти в нерухомість (зокрема житло)на сатадії будівництва повинні знати про специфічні ризики. Що потрібно знати і як придбати житло від забудовника з найменшими ризиками – читайте у статті від експертів Клубу Ділових Людей

Перш за все, радимо купувати житло у великих забудовників, які в змозі фінансувати будівництво самостійно. Пам’ятайте: ви маєте право вимагати у забудовника документи, які дадуть підстави зробити висновок про законність будівництва та про перспективи його успішного завершення. Дізнавайтеся якомога більше про забудовника й уважно вивчайте всі умови договору.Намагайтесь отримати всю інформацію про забудовника.

Поради експертів:
1.  Дізнайтеся, хто забудовник цього проекту, та вивчіть усю необхідну інформацію про нього (чи є ліцензія на будівництво, скільки років на ринку нерухомості, як здавалися в експлуатацію попередні проекти, що обіцяють тощо);
2.  Не варто одразу довіряти забудовникам, які розпочали свою діяльність уперше, навіть якщо вам пропонують дуже вигідні умови та низькі ціни. Намагайтеся дізнатися про компанію якнайбільше.
3.  Важливо пересвідчитися в наявності у забудовника прав на земельну ділянку, яку він забудовує;
4.  Отримайте у забудовника отримання нимдозволу (декларації) на початок будівельних робіт.
5.  Підписуючи договір, зверніть увагу на: дані про замовника будівництва, забудовника, продавця; строки будівництва та дату здачі в експлуатацію; кількість поверхів майбутнього об’єкта.

Прискіпливо ставтеся до документів, які отримуєте і детально їх вивчайте. Найкраще в таких випадках користуватися послугами фахівця.

Фахівці юридичної компанії LegalExperts пропонують свої послуги при купівлі новобудови:

  • перевірка благонадійності будівельної фірми;
  • правовий аналіз документації;
  • розрахунок можливих ризиків;
  • допомога в реєстрації права власності на квартиру;
  • врахування Ваших інтересів при укладенні договору;
  • правовий супровід при укладення договору;
  • допомога в підборі нерухомості.

Купівля нерухомості за нашого сприяння стане для легкою справою і буде асоціюватися з усвідомленим, виваженим і обгрунтованим вибором, що принесе багато щастя і радості вам та вашим близьким.

Контактуйте з нами:
79000, Україна, м. Львів,
вул. Винниченка,14
e-mail: Legal-experts@bigmir.net,
www.legalexperts.com.ua
Тел:+38 (067) 313-02-60

Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus