ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ КЛУБУ

Опубліковано: 23-07-2015 по Ірина Павлюк

Приватна наукова установа Міжнародний Лікувально-оздоровчо-навчальний центр «Вікторія» запрошує на огляд та консультацію та до співпраці усіх учасників Клубу Ділових Людей.

 «Вікторія» – лікувальний заклад, де лікують епілепсію, ДЦП, розсіяний склероз та інші захворювання усіх органів та систем. А також – впродовж 4-ох годин виліковують запальні процеси в організмі людини та до 2-ох місяців – хронічні запальні процеси з відновленням усіх фізіологічних функцій цих органів.

 У «Вікторії» забезпечують лікування безпліддя, проводять підтримку вагітності та пологів, попереджають виникненню самовільних викиднів та народження дітей з вродженими вадами розвитку.

Спеціалісти лікувального центру володіють методикою вегетативної діагностики, що дозволяє виявити виникнення захворювання ще до початку перших клінічних проявів та попередити виникнення їх у майбутньому.

У практиці Центру – напрацювання медичного страхування, враховуючи вроджену та набуту схильність до виникнення певних захворювань. Окрім того – короткотривалі (2-4 години) курси загального оздоровлення організму, купірування та попередження виникнення гострих станів – інсульту, інфаркту, епілептичного статусу тощо.

Деталі за посилання »

Публікації в ЗМІ:
Прорив у медицині: лікуючи невиліковне »
Лікувальний центр «Вікторія»: клінічні приклади успішного лікування розсіяного склерозу та епілепсії »
Лікувальний центр «Вікторія»: програма відновлення нації »

Учасник Клубу Ділових Людей – Палінська Вікторія
+38 (067) 800-85-72

Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus