Соціологічне дослідження Індекс малого бізнесу м. Львова - забезпечення людськими ресурсами та потреба у працівниках

Опубліковано: 25-08-2017 по Богдан Кравчишин

 

 

Протягом липня цього року у Львові проводилось комплексне опитування власників та директорів малого бізнесу з метою визначення того, що відбулось у цих підприємствах протягом трьох минулих місяців та визначення тенденцій і очікувань на наступні три місяці.

Ми починаємо серію публікацій статистичних матеріалів щодо стану розвитку малого бізнесу у Львові. Перша стаття присвячена одній з найбільш болючих тем бізнесу – це забезпечення людськими ресурсами та потреба у працівниках. Сподіваємось, що ці статі допоможуть Вам зорієнтуватись у розвитку власного бізнесу та порівняти власний бізнес з іншими бізнесами на ринку. 

Більшість компаній на ринку знаходились в очікуванні та протягом останніх трьох місяців не наймали нових працівників. При цьому зросла кількість працівників у 21,1% підприємств, а зменшилась у 11,7%. Це свідчить про невелику тенденцію зростання потреби підприємств у працівниках.

Що стосується планування власників та директорів підприємств щодо залучення чи вивільнення персоналу на наступні три місяці ми вже бачимо більш оптимістичну картину. Скоротити персонал планують лише 4% підприємств, а збільшити кількість - 31,2%. Малий бізнес завжди оптимістичніше дивиться у майбутнє, але, щоб цей оптимізм став реальністю, необхідно допомагати та навчати власників малого бізнесу практичним інструментам розвитку. 

Одним з показників є також вік власників та директорів підприємств, які планують збільшувати кількість працівників. У більшості це керівники віком 26-35 років, які ще бачать перспективи розвитку та активно навчаються.

Залучати нових працівників планують два типи підприємств – «молоді докризові» віком до 5-ти років та більш «зрілі» підприємства з віком більше 10-ти років.  Як відомо перша криза у підприємствах трапляється після перших 5-ти років життя на ринку. Ці кризи спричинені перш за все неспроможністю компаній до активних змін та вигоранням продукту цих компаній на ринку. Тому розвиток після 5-ти років діяльності сповільнюється та перетворюється на більш систематичний із формуванням формальних систем та структур.

Цікавим є також показник кількості працівників у підприємствах, які будуть залучати нових працівників. Як правило, це підприємства, у яких бракує працівників. Іншими, словами залучення нових працівників є наслідком зростання кількості клієнтів. 

І найважливішим є показник планованого залучення працівників за галузями діяльності підприємств. Найбільше планують залучати підприємства HoReCa та логістичні компанії. За ними ідуть підприємства, які працюють на ринку юридичних послуг та агенцій нерухомості. 

Отже як висновок, малий бізнес у більшості знаходиться у стані застою і лише близько третини власників та директорів дивляться у ближнє майбутнє з оптимізмом. Отже поле для розвитку малого бізнесу у Львові є досить великим.

Наступна стаття буде присвячена клієнтам малого бізнесу, динаміці росту та падіння кількості клієнтів і їх середнього чеку.

© Клуб Ділових Людей, 2017

Джерелом даних, наведених у цій публікації, є соціологічне дослідження, проведене Громадською Школою Бізнесу у липні 2017 року.

Проект "Trands of small business: Lviv" реалізовується Клубом Ділових Людей в рамках USAID "ЛІДЕРСТВО В ЕКОНОМІЧНОМУ ВРЯДУВАННІ" (ЛЕВ)

Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus