Тенденції бізнесу у 2016 році

Опубліковано: 02-02-2016 по Ірина Павлюк

бізнес-стратегії

Існують глобальні тенденції, які здатні кардинально змінити всі бізнес-стратегії світу. Що зміниться у 2016 році - розповіли у businessua.com

  1. «Гігноміка» (gig economy) Це нова модель економіки, яка передбачає вільну або короткострокову форму зайнятості - тобто фріланс. Тенденції щодо розвитку цього напрямку підтверджує удосконалення хмарних сервісів, які допомагають отримувати доступ до ваших даних з будь-якої точки світу. Переваги фрілансу - економія на заробітній платі та офісному просторі. Окрім того, збільшується ефективність роботи, адже фрілансери зацікавлені швидко виконати роботу і швидко отримати гроші.
  2. Big-big data Великі дані - невід’ємна частина прогресивного світу. У 2016 році буде актуальним не їх розвиток, а аналітика, яку можна згенерувати на підставі аналізу. Після того, коли ви відокремлюватимете важливу інформацію від другорядної, зможете легко прийняти рішення щодо інвестування в проекти, злиття компаній, розробку нових продуктів тощо.
  3. Соціальні мережі - інструмент продажів Результати минулого року доводять таке твердження: 72% клієнтів приймали рішення про покупку після прочитання інформації в соціальних мережах; 79% продавців, які використовують соціальні мережі, обганяють за показниками колег, які цього не роблять; 53% покупців стверджують, що дослухаються до порад однолітків перед покупкою.

Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus