Тернополянам розповідатимуть про можливості виходу на ринки ЄС

Опубліковано: 11-02-2016 по Ірина Павлюк

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

Уже вдруге Клуб Ділових Людей спільно з Фундацією CEASC організовують семінар «Вихід на ринки ЄС: нові можливості розвитку бізнесу»Цього разу захід відбудеться 20 лютого у Тернополі. Подібний семінар у Львові зібрав більше 300 керівників та власників бізнесу, які планують виводити свій бізнес на ринки ЄС. Вхід на захід вільний за умови попередньої реєстрації.

Під час семінару Микола Смолінський розповідатиме про джерела фінансування власної бізнес-діяльності, основні призначення, періодичності та застави кредитів, види лізингів та їхні можливості у співпраці з ЄС. Також у пані заходу – обговорення програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт 2020».

Організатори семінару – Central European Academy Studies and Certification (Польща), Клуб Ділових Людей, Consulting Group 2027 та Fundacja Rozwojupolsko – ukraińskich stosunków gospodarczych.

Під час семінару також відбудеться спільне підписання Меморандуму «Про етику й партнерство бізнесу, влади і громадськості», метою якого є поширення ідеї етичного бізнесу, партнерства та суспільної корисності.

Деталі та реєстрація – на сайті Клубу

Акредитація для представників ЗМІ за телефоном: (097) 289-87-89 (Ірина), або за посиланням

Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus