Триває проект для переселенців «Новий відлік»

Опубліковано: 13-11-2015 по Ірина Павлюк

У Клубі Ділових Людей триває проект для переселенців «Новий відлік». На даному етапі закуповуємо необхідне обладнання для учасників, спостерігаємо за їхніми успіхами та з нетерпінням чекаємо на відкриття нових, впевнені, успішних бізнесів.

Проект «Новий відлік» триває для 16-ти грантерів, які пройшли двомісячний інтенсивний бізнес-курс та успішно захистили власні бізнес-плани. Зараз для них закуповують обладнання та проводять індивідуальні консультації з експертами Громадської Школи Бізнесу.

«Третину  грантових нарахувань ми уже витратили на потреби учасників, іншу частину реалізуємо до середини грудня 2015 року, – відзначила керівник проекту «Новий відлік» Христина Коваль. – Понад 95% усіх закупівель складає обладнання, решту – витратні матеріали, серед яких глина, фарби, продукти харчування тощо. 13 позицій, сума яких перевищує $1000, закуповуємо через оголошення тендеру. Їхній перелік у відкритому доступі на сайті Клубу Ділових Людей».

Учасниця «Нового відліку» Вікторія Гребенецькій (проект «Гладенько») знаходиться на фінішній прямій до запуску свого стартап бізнес-проекту.

«Ми вже купили прасувальну систему та вертикальний відпарювач. Зараз орендуємо приміщення, завершимо останні приготування, дочекаємося всього обладнання і все – готові відкриватися, – ділиться Вікторія. – Я дуже задоволена участю, навчанням, консультаціями. Якщо у мене з’являються питання – відразу звертаюся до свого консультанта. Для мене це все нове – бізнес, власна справа – тож чекаю на відкриття з великим нетерпінням та найприємнішими емоціями».

Переселенці, які брали участь в проекті, але не отримали гранту, відвідують  групові консультації, які проводять експерти Громадської Школи Бізнесу. Вони дізнаються про основні інструменти бізнесу, отримують поради щодо прийняття тих чи інших рішень та нові знання, корисні для реалізації власної бізнес-ідеї.

Нагадаємо, проект «Новий відлік» - це бізнес-інкубатор для переселенців, який реалізовує Клуб Ділових Людей за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». 

Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus