У Львові Екгард Керайн поділиться досвідом організації родинного бізнесу

Опубліковано: 28-11-2016 по Ірина Павлюк

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

Підприємства сімейного типу складають доволі велику частку у багатьох економіках країн Центральної Європи. Впродовж десятиліть вони, згідно із статистикою, стабільно забезпечують більшість робочих місць. Це зазначає Екгард Керайн – експерт з родинного бізнесу, якого Клуб Ділових Людей запросив поділитися досвідом з львівськими підприємцями 3 грудня у готелі «Reikartz Дворжец». Деталі та реєстрація: bc-club.org.ua/event-details/event/1962

 

Економічним системам із високою часткою сімейного бізнесу приписують кращу стійкість до криз. Поширеною є теза, що країни із структурованою таким чином економікою є політично стабільнішими та генерують вищі податкові надходження у державну казну.

 

«Основні правила успішного родинного бізнесу – це письмово зафіксовані довгострокові цілі підприємства, комунікація, що враховує особливості такої специфічної форми організації підприємництва та грамотно організована система передачі / правонаступництва бізнесу», – розповідає експерт, анонсуючи теми обговорення під час заходу.

 

У межах інтенсиву Екгарда Керайна учасники дізнаються про основи «сімейного» типу ведення бізнесу. Наприклад, наскільки доцільно добиватися статусу сімейного підприємства? Чи сімейні підприємства успішніші, ніж інші види ведення бізнесу, і якщо так, то чому? Які шанси та ризики ховаються у такій формі організації? Як структурувати сімейне підприємство, щоб отримати довгостроковий успіх?

 

Екгард Керайн знає тему інтенсивну не з книжок, адже сам є родом із сімейного бізнесу. Експерт багато років займав відповідальні посади у великих компаніях і вже понад 25 років працює приватним підприємцем у сфері бізнес-консалтингу. Близько 10 років фокусується на консультуванні німецьких сімейних підприємств, де проявляються конфлікти.

 

Захід відбудеться у межах проекту «Business Events» Громадської Школи Бізнесу. Для учасників Клубу Ділових Людей та акредитованих представників ЗМІ вхід вільний. Для всіх інших – 750 грн. Акредитація ЗМІ: https://goo.gl/forms/Z56lwZVmooGuH9vs2

 

Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus