У Львові пройде цикл безкоштовних семінарів для підприємців

Опубліковано: 24-02-2016 по Ірина Павлюк

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

«1С-Бітрікс» запрошує на семінар «Формула компаніі: технології ефективного управління».
Захід відбудеться 25 лютого о 10:00 за адресою: м. Львів, вул. Щирецька, 36 (конференц-зал «Південний-ЕХРО»).

Доводиться виконувати одночасно 10 завдань? Кількість працівників зростає, і Ви не встигаєте всіх проконтролювати? Продажі падають, але Ви не знаєте хто в цьому винен і що з цим робити? На семінарі «Формула компанії» Ви знайдете відповіді на запитання, витративши всього 5 годин Вашого часу.

Серед спікерів заходу – Оксана Долгова, Анна Зайцева, Андрій Мар’ясов, Дмитро Суслов, Оксана Щур, Андрій Степура, Павло Бачинський, Ігор Наконечний та Руслан Бельтюков.

Серед учасників – директори та власники компаній, які хочуть покращити якість управління компанією; керівники підрозділів, які хочуть підвищити ефективність роботи підлеглих та HR-менеджери, які прагнуть розвивати корпоративну культуру та підвищити якість підбору персоналу.

Деталі заходу дізнайтеся за посиланнямКлуб Ділових Людей надає перевагу співпраці з людьми, які підтримують ідеї етичного бізнесу, партнерства та суспільної корисності. Якщо Вам такі близькі – ознайомтеся та підпишіть Меморандум «Про етику й партнерство бізнесу, влади і громадськості»

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus