ВІДЧУЙ ЦІННІСТЬ ЛІДЕРА З «CAREER FACTORY. SUMMER – 2015»

Опубліковано: 24-07-2015 по Ірина Павлюк

Зупинись на хвилину! І задумайся: яких кар’єрних вершин ти досягнув станом на сьогодні? Спробуй просто проаналізувати: чи отримуєш насолоду від роботи, від зарплатні, від професійного розвитку. Якщо ти хочеш бути кращим, то що саме ти робиш, аби стати фінансово-незалежним та успішним? Поміркуй: як інші створюють власний бізнес, працюють на високих посадах у великих компаніях та отримують великі доходи? Що вони роблять і чого не робиш ти?

Центр працевлаштування «Імпульс» спільно з Академією ДТЕК пропонують здійснити прорив у власному розвитку завдяки проекту «CareerFactory. Summer-2015». Формат – сучасні практичні тренінги, робота в команді, відвідування топ-компаній України та розв’язання практичних кейсів. Протягом місяця учасники пройдуть 5 модулів з акцентом на практику від успішних бізнес-тренерів, коучів, керівників міжнародних проектів, лідерів маркетингу, управлінців топ-брендів, експертів з фінансових питань, досвідчених HR-ів тощо.

Проект «CareerFactory» – унікальний та перший у своєму форматі. Потужний акцент на практичній частині навчання дозволить підготувати учасників на керівні позиції та лідерські посади. По-перше, це допоможе в успішному працевлаштуванні. По-друге, це корисно для тих, хто прагне запустити власний бізнес. По-третє, кожен учасник значно розширить світогляд у сфері бізнесу та отримає ліцензійний сертифікат від Академії ДТЕК.

Приємним десертом для учасників послугує Турнір! Кожен бажаючий зможе презентувати себе і своє резюме 20-ти компаніям з відомими брендами. Там роботодавці будуть розглядати учасників з метою набору молодого персоналу. Ти маєш шанс стати одним із них! Із найкращих! Участь у«CareerFactory» – це вагомий крок, що приводить молодих людей до успішного життя.

Детальну інформацію (зручний графік навчання, мікро-MBA освіта, перелік компаній, дискусійний клуб та ін.) можна знайти на сайті », Vkontakte », Facebook »

Відчуй цінність лідера вже зараз!
Реєстрація за посиланням »

Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus