Відшкодування відсоткової ставки кредиту за сприяння ОДА

Опубліковано: 11-04-2017 по Іртаєва Юлія

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

Програма спрямована на промоцію інвестиційного потенціалу регіону, підтримку малого підприємництва, а також інституційну, наукову, аналітичну підтримку регіонального та інноваційного розвитку. Програма реалізовуватиметься протягом 2017-2020 рр.

Дана підтримка буде надана шляхом компенсації частини відсотків за кредитами, взятими фізичними особами-підприємцями та фізичними особами-підприємцями, що мають статус учасника АТО і зареєстровані у Львівській області

Кредити, що не можуть перевищувати 300 тис. грн, будуть надаватися на придбання устаткування, обладнання, інших основних засобів виробничого призначення; модернізацію технологічного процесу виробництва з метою зниження його собівартості; впровадження технологій енергоефективності у виробничий процес; розроблення нових видів продукції (товарів); промоцію бізнесу і пошук нових ринків збуту.

Сьогодні підписано угоду з одинадцятьма банками: Банк «Львів», АТ «Ощадбанк», «Укргазбанк», «Кредобанк», «ОТП Банк», «Піреус Банк МКБ», «Ідея Банк», «Діамантбанк», «ОКСІ БАНК», «Міжнародний Інвестиційний Банк», «ПриватБанк».

ОЗНАЙОМИТИСЬ З ПРОГРАМОЮ

Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus