Всеукраїнський форум менеджерів по персоналу HR Today (11-12 березня 2017)

Опубліковано: 27-02-2017 по Іртаєва Юлія

Unexpected Conference

Як бути впевненим, що люди, котрих ви відбираєте на роботу є дійсно цінними кадрами на цю вакансію – професійними, амбітними, сміливими або ж виконавчими, надійними, з чітким дотриманням необхідних регламентів? Відповідь – продумана кадрова політика та максимально ефективний HR-менеджер.

Часто в компаніях можна зустріти дві крайності: або нерозуміння навіщо взагалі потрібен HR-департамент або ситуацію, коли на плечі HR-менеджера лягає не лише підбір та управління персоналом, але й комунікація з оточуючим світом.

Сучасним HR-фахівці варто пам’ятати: для успіху справи треба бути на крок попереду, впроваджуючи передові технології управління людьми, професійно розвиватись, запозичувати досвід. Багато великих компаній автоматизують HR-функції, звільняючи час і ресурси для вдосконалення методів управління і роботи безпосередньо з колективами.

Вже 4 рік поспіль Львів збирає професіоналів у сфері управління персоналом, щоб поділитись останніми тенденціями в пошуку кадрів, оцінці кандидатів, адаптації та наставництві, автоматизації та створенні відділу HR з нуля.

Якщо ти: керівник HR-департаменту, менеджер з управління та розвитку персоналу, бізнес-партнер, спеціаліст з розвитку корпоративної культури та внутрішніх комунікацій, HR-бренд менеджер. Тобі просто необхідно прийти на HR Today 11-12 березня у Львові. Для ранніх пташок відкрита РЕЄСТРАЦІЯ 

 Ти дізнаєшся:

- Як знайти першокласного спеціаліста вузького профілю

- Що робити, щоб кращі працівники обирали саме вас

- Основні індикатори комерційного шпигунства

- Структуру HR служби, основний функціонал.

- Аргументи для керівництва у впровадженні ініціатив у HR-відділі

- Нематеріальну мотивація працівників. Тенденції 2017 року

ДЕТАЛЬНА ПРОГРАМА ТА РЕЄСТРАЦІЯ

За детальною інформацією звертайтесь за номером телефону: 063 342 02 20

Вартість участі: 850 грн.

Місце проведення: м.Львів, пл. Князя Святослава 5,  готель Таурус

Важливо! Для учасників Клубу Ділових Людей діє знижка.

Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus