Молоді Лідери України

МОЛОДІ ЛІДЕРИ УКРАЇНИ

– молодіжне громадське об’єднання, ціллю якого є сформувати нове покоління лідерів України через залучення підлітків та молоді у соціальні та лідерські проекти на основі етики особистості, соціальної відповідальності та національної ідеї.

Детальніше >>

З користю для себе та суспільства!

Сезон рясних візитів на підприємства

Осінь – саме час задуматися над вибором життєвого шляху: на яку роботу влаштуватися, який стартап розпочати чи, врешті, у який ВНЗ вступити… ГО «Молоді Лідери України» врахували таку сезонну активність молодих та активних людей і розпочали серію візитів на успішні підприємства Львова.

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

Детальніше »

У Львові розпочався набір до Молодіжної комунікаційної школи

Підліткам та молоді часто бракує  впевненості в собі, що перешкоджає налагодженню важливих для саморозвитку контактів. Це взяли до уваги учасники ГО «Молоді Лідери  України» та організували  Молодіжну комунікаційну школу, яка проходитиме у Львові з 23 вересня до 27 жовтня 2017 року. Проект відбуватиметься за підтримки управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради та сприяння Клубу Ділових Людей, Школи риторики та ораторства Ірини Снітинської «Аґрус» та Федерації Дебатів України.

Школа молодого лідера: емоції, результати, очікування

Сьогодні – підлітки, а завтра – активна спільнота прогресивних лідерів, які розвиватимуть Україну. Саме з такими міркуваннями ГО «Молоді лідери України» ініціювали проект «Школа молодого лідера: PROGECT MANAGEMENT», який підтримали БФ «Українська Галицька Фундація» та Клуб Ділових Людей. Проект тривав для 30-ти учасників з 13 липня до 1 серпня. До участі запрошували підлітків та молодь 15-17 років зі Львова та Львівської області.

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

Детальніше »

4-6 липня у Львові відбувся 3-денний молодіжний Форум, який надав можливість підліткам та молоді з України та США сформували середовище для створення і реалізації нових міжнародних проектів, а також для обміну досвідом. Організатори Open Youth Forum2016 – ГО «Молоді лідери України».

НАШІ КОНТАКТИ

ГО "Молодіжне об'єднання "Молоді Лідери України", соціальний проект "Квиток до успіху"
Головний офіс: м. Львів, вул. Зелена, 109, 434 оф.

Керівник проекту: Наталка Панчишин, +38 097 48 10 257, natalka.panchyshyn@gmail.com 
www.ticket2success.org.ua

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus