Опубліковано: 08-09-2017

Соціологічне дослідження Індекс малого бізнесу м. Львова

Продовжуємо аналізувати стан підприємств та їх власників у яких збільшилась або зменшилась кількість клієнтів за минулі три місяці. В даній статті розглянемо підприємства галузі торгівлі. Як бачимо із графіку у 40,9% підприємств кількість клієнтів зменшилась, а зросла лише у 29,4% підприємств.

Такі негативні зміни зумовлені передусім відсутністю сервісу та унікальності у даних підприємствах. Більшість з них орієнтовані лише на продаж товару, а не на задоволення потреб клієнтів.  


Детальніше »

Опубліковано: 08-09-2017

Вагомий крок у партнерстві бізнесу і влади: Клуб ділових людей та Тернопільська ОДА підписали спільний Меморандум

Підписання Меморандуму про співпрацю відбулося 6 вересня, в рамках святкування Дня підприємця, організованого Тернопільською ОДА за підтримки Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ). Документ декларує готовність влади сприяти тим, хто веде підприємницьку діяльність в області, зокрема і представникам малого бізнесу, яким особливо потрібна державна підтримка.


Детальніше »

Опубліковано: 05-09-2017

Соціологічне дослідження Індекс малого бізнесу м. Львова - показник кількості клієнтів (продовження)

Продовжуємо аналізувати стан підприємств та їх власників у яких збільшилась або зменшилась кількість клієнтів за минулі три місяці. Як бачимо із графіку, у підприємств, які збільшили кількість клієнтів, суттєво виріс рівень зарплати. Ріст зарплати ймовірно показує не тільки перетікання кращих працівників до підприємств з перспективою розвитку, але і покращення мотивації діючих працівників досягати кращих результатів у роботі.


Детальніше »

Опубліковано: 28-08-2017

Соціологічне дослідження Індекс малого бізнесу м. Львова - показник кількості клієнтів

Наступним показником, який впливає на загальний стан ринку є показник кількості клієнтів. Як показує статистика зросла кількість клієнтів у 38,4% підприємств, натомість зменшилась кількість клієнтів у 32,9% підприємств. Можна припустити, що ринок стоїть на місці і ми спостерігаємо «перетікання» клієнтів від підприємств з низьким рівнем сервісу до більш активних та успішних підприємств. 


Детальніше »

Опубліковано: 25-08-2017

Соціологічне дослідження Індекс малого бізнесу м. Львова - забезпечення людськими ресурсами та потреба у працівниках

Протягом липня цього року у Львові проводилось комплексне опитування власників та директорів малого бізнесу з метою визначення того, що відбулось у цих підприємствах протягом трьох минулих місяців та визначення тенденцій і очікувань на наступні три місяці.
Ми починаємо серію публікацій статистичних матеріалів щодо стану розвитку малого бізнесу у Львові. Перша стаття присвячена одній з найбільш болючих тем бізнесу – це забезпечення людськими ресурсами та потреба у працівниках. Сподіваємось, що ці статі допоможуть Вам зорієнтуватись у розвитку власного бізнесу та порівняти власний бізнес з іншими бізнесами на ринку. 


Детальніше »

Опубліковано: 26-07-2017

Прес-конференція з нагоди презентації підсумків проекту "Адвокація для розвитку торгівлі" та підписання Меморандуму

Пост-реліз

26 липня Львівській міській раді відбулася прес-конференція ГО "Клуб Ділових Людей" з нагоди закінчення проекту «Адвокація для розвитку торгівлі», який проходить у межах ініціативи «Діалог зі сприяння торгівлі» за сприяння Європейського Союзу та підтримки Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД).  На прес-конференції голова Клубу Ділових Людей Микола Савуляк та начальник управління інвестицій та проектів департаменту економічного розвитку Львівської міської ради Ольга Сивак представили результати проекту,  проанонсували подальші кроки у напрямку роботи над покращенням умов експортно-імпортної діяльності малого бізнесу на Львівщині та підписали Меморандум про партнерство. 

Детальніше »

Опубліковано: 25-07-2017

У Львові підіб'ють підсумки проекту "Адвокація для розвитку торгівлі"

Прес-анонс

Завтра, 26 липня о 10:15 у малій сесійній залі Львівської міської ради відбудеться прес-конференція ГО "Клуб Ділових Людей". На ній будуть представлені результати проекту  «Адвокація для розвитку торгівлі», який проходить у межах ініціативи «Діалог зі сприяння торгівлі» за сприяння Європейського Союзу та підтримки Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД). Результатами проекту є сформульований список проблем, з якими стикаються підприємці малого та середнього бізнесу у сфері ЗЕД, та напрацьовані конкретні кроки щодо їхнього усунення. Також на прес-конференції буде підписано меморандум про партнерство між ГО "Клуб Ділових Людей" та департаментаментом економічного розвитку Львівської міської ради щодо співпраці для вирішення проблем у сфері ЗЕД 

 

Детальніше »

Опубліковано: 21-07-2017

Підприємці Луцька можуть долучитись до створення Індексу малого бізнесу

З 21 липня по 30 вересня 2017 року у Луцьку проводитимуть дослідження настроїв та тенденцій у малому бізнесі, на основі якого буде складено Індекс малого бізнесу. Індекс буде корисним для підприємців, бізнес-організації та представники місцевої влади. Проект, який отримав назву «Trends of small business: Lutsk region», реалізує Клуб Ділових Людей у рамках Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні», що виконується Фондом Східна Європа та мережею партнерських організацій.

 

Детальніше »

Опубліковано: 21-07-2017

У Рівному триває дослідження тенденцій малого бізнесу

З 20 липня по 30 вересня 2017 року у Рівному досліджуватимуть тенденції малого бізнесу. На основі отриманих даних буде складено Індекс малого бізнесу. Індекс зможуть використовувати підприємці, бізнес-організації та представники місцевої влади для прийняття рішень та планування реформ. Проект, який отримав назву «Trends of small business: Rivne region», реалізує Клуб Ділових Людей у рамках Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні», що виконується Фондом Східна Європа та мережею партнерських організацій.

Детальніше »

Опубліковано: 20-07-2017

Як подолати бар’єри експорту українських підприємств

18 липня, відбувся круглий стіл «Просування експорту українських підприємств: як прибрати бар’єри і зайві обмеження». Захід організовували Клуб Ділових Людей та Програма USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ).

Детальніше »

Опубліковано: 19-07-2017

У Львові обмінялись досвідом представники Громадських Рад із Сходу України

У липні Львів та область відвідали представники Громадських рад із Донеччини та Луганщини. Подія відбулась у рамках Програми «Відновлення та розбудова миру», який реалізується ПРООН за підтримки Швейцарської Конфедерації та Уряду Швеції. Зокрема, координаторами візиту були Ірина Жученко, радник з питань управління ПРООН та Роман Хімка.

Детальніше »

Опубліковано: 11-07-2017

Підприємцям Львівщини пропонують долучитися до створення Індексу малого бізнесу

З липня по вересень 2017 року на Львівщині проводитимуть дослідження настроїв та тенденцій у малому бізнесі, на основі якого буде складено Індекс малого бізнесу. Індекс зможуть використовувати підприємці, бізнес-організації та представники місцевої влади для прийняття рішень та планування реформ. Проект, який отримав назву «Trends of small business: Lviv region», реалізує Клуб Ділових Людей у рамках Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні», що виконується Фондом Східна Європа та мережею партнерських організацій. 


Детальніше »

Опубліковано: 21-06-2017

Презентація третьої хвилі «Нового відліку»

21 червня у Львівській обласній державній адміністрації презентували третю хвилю бізнес-інкубатора «Новий відлік» – програму підтримки малого бізнесу та самозайнятості для населення, яке найбільше постраждало від конфлікту на Сході України. Проект організовує ГО «Клуб Ділових Людей» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». 

Детальніше »

Опубліковано: 13-06-2017

Захід-Схід: налагоджуємо мости для малого бізнесу

15 червня керівники та власники малого бізнесу Харкова розроблятимуть план дій з розвитку підприємництва міста та побудови «мосту» співпраці між підприємцями Заходу та Сходу України. Зустріч ініціює Харківський Клуб Підприємців та Клуб Ділових Людей Україна за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO).

Детальніше »

Опубліковано: 24-05-2017

Механізм полегшення експортно-імпортної діяльності

23 травня у Клубі Ділових Людей відбувся другий круглий стіл «Адвокація для розвитку торгівлі», який проходив у межах ініціативи «Діалог зі сприяння торгівлі» за підтримки Європейського Союзу та Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД).

Механізм полегшення експортно-імпортної діяльності

Детальніше »

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus