Всі події

Тернопіль: семінар

Тернопіль: семінар "Сучасні тенденції у стратегії бізнесу" (Руслан Бельтюков)

Дата: пн, 29.08.2016 Час: 14:30 - 18:00 Місто: Тернопіль

На семінарі «Сучасні тенденції у стратегії бізнесу» обговорять тренди сучасного ринку, що впливають на формування стратегії компанії, позиціонування та рекламні бюджети, питання лідерства, комунікації між власником і топ - менеджером.

Тернопіль: Ternopil Networking Event для керівників та власників бізнесу

Тернопіль: Ternopil Networking Event для керівників та власників бізнесу

Дата: вт, 30.08.2016 Час: 09:30 - 14:00 Місто: Тернопіль

На TERNOPIL NETWORKING EVENT для керівників та власників бізнесу Ви познайомитись із більш як сотнею людей за три години. Серед них Ваші майбутні клієнти, підрядники, постачальники, партнери, зрештою – надійні друзі. Ви долучитесь до бізнес - спільноти Тернополя, що об’єднує рішучих, цілеспрямованих і успішних людей.

Київ: тренінг

Київ: тренінг "3D-мислення як технологія лідерства" (Олексій Гридковець)

Дата: ср, 31.08.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Київ

Про лідерське мислення ми чуємо досить часто. Ось з екрану телевізора відомий політик доводить нам, що він володіє лідерським мисленням і здатний вивести країну з кризи. А ось роботодавець, підбираючи кадри на керівні посади, сміливо вказує у своїй вакансії, що йому потрібна людина, що неодмінно володіє лідерським мисленням. Однак, вільно апелюючи цим поняттям, мало хто може чітко пояснити, яким має бути лідерське мислення. Почнемо з того, що лідери бувають різні. У психології існує навіть розроблена типологія лідерів. Але якими б не були лідери, принципи, що визначають їх мислення, є незмінними. Якимись з них конкретний лідер може і не володіти або володіти меншою мірою. У цьому випадку йому є над чим працювати і до чого прагнути! Чи можна стати лідером, якщо відсутнє лідерське мислення? Тренінг надасть можливість учасникам розібратися в тому, що таке «3D - мислення» і як практично застосовувати його на практиці для підвищення своєї ефективності.

Львів: тренінг

Львів: тренінг "Ефективне ділове листування: закони, правила, помилки" (Ксенія Дітчук)

Дата: ср, 31.08.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Львів

Якщо Ви хочете дізнатися, як писати переконливі, ефективні, цікаві ділові листи, як досягнути серця свого клієнта і переконати довіритися партнера – цей тренінг для Вас. Тільки конкретика та перевірена на практиці інформація для Вашого щоденного використання.

Івано - Франківськ: майстер-клас

Івано - Франківськ: майстер-клас "7 ключів до мотивації" (Наталія Колядко)

Дата: ср, 31.08.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Івано - Франківськ

Немає нічого гіршого для керівника, ніж мати у своїй команді байдужий і невмотивований персонал. Якщо співробітники не хочуть виконувати свої обов'язки, то є два варіанти розвитку ситуації: створення іншої системи мотивації, при якій таке бажання з'являється, або позбавлення від таких працівників. Проблема зводиться до вирішення головного питання: як максимально ефективно застосовувати знання та навички кожного співробітника? Людина сама по собі є заручником своїх потреб, мотивів і цінностей. Вони визначають його поведінку і ставлення до виконання роботи. Розгадавши цю загадку, керівник матиме в руках потужний інструмент впливу на персонал. Що ж є основними мотиваторами для людини? Спробуємо з’ясувати на майстер-класі

Львів:

Львів: "BC Group" #5

Дата: пн, 05.09.2016 Час: 18:15 - 20:15 Місто: Львів

BC-Group - це внутрішній проект Клубу Ділових Людей з метою обміну досвідом, налагодження ділових контактів та створення нових бізнес-можливостей.

Львів: тренінг-практикум

Львів: тренінг-практикум "Вся правда про аналітику в SMM" (Богдан Довжний)

Дата: ср, 07.09.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Львів

Аналітика при старті просування компанії в соціальних мережах може дуже багато про що розказати, особливо коли Вам потрібно дослідити свою ЦА, спланувати стратегію просування, налаштувати рекламну компанію, скласти контент план, аналіз конкурентів, аналіз контенту і звісно статистичні дані рівня захоплення аудиторією у вашій тематиці ... Часто робота в SMM починається з ідеї, великого бажання, просто створення сторінки, групи без сайту та взагалі без бюджетів. Так чи інакше, але будь-які кроки в SMM варто аналізувати, це найголовніша складова на початку старту, оскільки “лайки” та кількість підписників це не показник якості роботи. Є дуже багато факторів, які впливають на результати роботи (успішне просування в соцмережах, продажі та трафік на сайт ...). Всі ці чинники треба вміти правильно аналізувати, і найголовніше - правильно розуміти. Отже, з чого варто починати аналіз в SMM, як оцінити доцільність розміщення в тій чи іншій спільноті, як зробити орієнтовний прогноз результатів? Від чого залежать продажі в SMM? Як читати аналітику соцмереж? На що варто звертати увагу? Як звітувати про ефективність роботи в соцмережах грунтуючись на даних з аналітики? Отримати відповіді на ці запитання Ви зможете відвідавши тренінг-практикум "Вся правда про аналітику в SMM".

Київ: work shop

Київ: work shop "Управління емоціями - тренд сучасного управління і навик особистої ефективності керівника" (Віра Стариченко)

Дата: ср, 07.09.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Київ

Основою для створення нового взаємодії з персоналом і клієнтами є емоції. А управління емоціями лежить в основі емоційного інтелекту, креативності, гнучкості розуму, критичного мислення. І тоді стають доступними: багаторівневе вирішення проблем, взаємодія з людьми, клієнтоорієнтованість. Завданням даного work - shop є оволодіти новими інструментами і освоїти навик управління емоціями.

Бізнес-інтенсив

Бізнес-інтенсив "Матриця Успішного Бізнесу"

Дата: чт, 08.09.2016 Час: 9:30 - 17:30 Місто: Львів

Бізнес-інтенсив, що надасть Вам комплексне бачення бізнесу та еталонну модель розвитку бізнесу на різних етапах його життя.

Львів: бізнес - гра

Львів: бізнес - гра "Cashflow" (Микола Наливайко)

Дата: пт, 09.09.2016 Час: 16:00 - 20:00 Місто: Львів

Метою бізнес-гри є - на навчальній моделі набути навички інвестування, ведення переговорів, прийняття рішень, взаємодії з партнерами, залучення грошей і розвитку своїх фінансових можливостей.

Київ: бізнес - сніданок

Київ: бізнес - сніданок "Точка опори як основа мотивації" (Тарас Литвин)

Дата: пн, 12.09.2016 Час: 09:00 - 12:00 Місто: Київ

Кожен день ми зіштовхуємося з ситуаціями, потребуючими мотивації. Можна навчити налаштовувати себе позитивно на виконання окремої роботи, задаючи собі позитивні мотиви.

Київ: проект

Київ: проект "Клубний вересень"

Дата: пн, 12.09.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Київ

Сезон відпусток минає. З новими силами ми розпочинаємо цікаві проекти, презентуємо нові формати зустрічей. Метою проекту «КЛУБНИЙ ВЕРЕСЕНЬ» є відновлення ділової активності в Клубі після літа. Згадаємо також, що за рік кількість учасників Клубу в Києві подвоїлась, тому нові зустрічі – це чудова нагода познайомитись з новими цікавим людьми, знайти партнерів, клієнтів, підрядників, а також отримати приємні і корисні подарунки.

Київ: практичний майстер - клас

Київ: практичний майстер - клас "Ефективний відділ продажів за 45 днів" (Олексій Перекрестов)

Дата: ср, 14.09.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Київ

Відділ продажу - це обличчя компанії, його співробітники працюють на одному з найбільш відповідальних полів - безпосередньо контактують зі споживачем. Саме тому менеджери відділу продажів повинні бути справжніми професіоналами, уважно відстежувати всі настрої споживачів, вміти аналізувати ці настрої і швидко і правильно приймати рішення, які дадуть максимально високий результат. Побудова відділу продажів ні в якому разі не повинно зводитися до набору співробітників, яким будуть представлені матеріали для самостійного вивчення продукту або послуги, які в подальшому відділ буде продавати. Хороший відділ продажу - це особливий світ і ставиться до нього потрібно по-особливому. Практичний майстер - клас дозволить Вам отримати інструменти побудови відділу продажів за 45 днів. Використовуючи їх ви створите згуртовану і мотивовану команду, що працює з високою ефективністю!

Львів: майстер - клас

Львів: майстер - клас "Просування бізнесу на YouTube" (Христина Дикун)

Дата: ср, 14.09.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Львів

Щоб отримати від проекту максимум віддачі, потрібно задіяти всі можливі канали контакту із клієнтом. На щастя, бізнес в інтернеті дає нам широкий розмах можливостей. Ви вже розглядали YouTube, як додаткове джерело доходу? А може, ви вже навіть чекаєте величезний потік легких грошей, виклавши перший ролик на своєму каналі? Звичайно, великі очікування виправдовуються серйозною статистикою: YouTube налічує більше одного мільярда унікальних користувачів в місяць - це величезна аудиторія. Але все ж існують більш надійні і перевірені способи заробітку на YouTube, ніж просто очікування. А які саме дізнаємось на майстер - класі.

Київ: відпочинковий захід

Київ: відпочинковий захід "Network after work"

Дата: пт, 16.09.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Київ

Запрошуємо на відпочинковий захід «Network After Work», на якому буде присутня команда та учасники Клубу, де ми зможемо вільно спілкуватись на цікаві теми в неформальній обстановці (за чашкою кави, келихом вина чи бокалом пива). Формат не передбачає виступу тренерів/експертів і існує лише одне правило: хороший настрій всіх присутніх. Сподіваємось, відпочинок із Клубом Ділових Людей стане доброю традицією, і приноситиме не лише задоволення для Вас, а й користь для Вашого бізнесу.

Івано - Франківськ: think - shop

Івано - Франківськ: think - shop "Маркетинг 2020 - чого очікувати?" (Михайло Крікунов)

Дата: сб, 17.09.2016 Час: 09:30 - 19:00 Місто: Івано - Франківськ

Формат заходу - think-shop - душевна бесіда, що спонукає думати, з демонстрацією прикладів сучасних маркетингових рішень, проблем і пошуком варіантів відповідей на питання, що все це може означати для людей бізнесу.

Київ: майстер - клас

Київ: майстер - клас "Проектування сайту для бізнесу" (Антон Золотарьов)

Дата: ср, 21.09.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Київ

У зв'язку з масовим відходом споживачів в Інтернет, мати власне представництво в мережі стало обов'язковим пунктом у списку «must have» для представників бізнесу. Ви напевно задумалися над тим, щоб розширити свій бізнес за межами офлайна. І це правильне рішення! Проектування сайту - це один з перших етапів розробки сайту. На цьому етапі розробляється архітектура майбутнього сайту, з урахуванням специфіки бізнесу та цілей веб-проекту. Проектування сайту - ключовий етап створення сайту, в процесі якого визначаються цілі та завдання створення ресурсу, способи досягнення цілей і як сайт в результаті буде виглядати і функціонувати.

Тернопіль: інтенсив

Тернопіль: інтенсив "Ідеальна організація" (Роман Сверида)

Дата: ср, 21.09.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Тернопіль

Економічні реалії сьогодення вимагають від власників бізнесу та ТОР - менеджерів постійного вдосконалення особистих знань та навиків, оскільки компанія насправді завжди являється відображенням тих людей, що нею управляють. Пропонуємо Вашій увазі інтенсив «Ідеальна Організація», на якому Ви отримаєте чіткі бізнес технології за допомогою яких Ви зможете збудувати процвітаючий бізнес.

Модуль MBA

Модуль MBA "СТРАТЕГІЧНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ ТА БІЗНЕС МОДЕЛЮВАННЯ"

Дата: пт, 23.09.2016 Час: 10:00 – 19:00 Місто: Львів

Мета програми Надати учасникам програми практичну структуровану інформацію в сфері стратегічного менеджменту, враховуючи сучасний світовий досвід бізнес-моделювання. Розробка стратегії бізнесу є основною функцією керівника бізнесу, а від унікальності бізнес-моделі зазвичай залежить успіх всієї компанії в довгостроковій перспективі.

Молодіжна Комунікаційна Школа

Молодіжна Комунікаційна Школа

Дата: пт, 23.09.2016 Час: 16:30 Місто: Львів

Протягом навчання у Молодіжній Комунікаційній Школі ти здобудеш вміння хорошої самопрезентації, станеш впевненим(-ою) під час розмови із співбесідником, навчишся імпровізувати у найнепередбачуваніших обставинах та переконувати у дискусії.

Львів: майстер - клас

Львів: майстер - клас "Системне бізнес - моделювання" (Сергій Кушнір)

Дата: ср, 28.09.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Львів

Системне бізнес - моделювання - потужний, інноваційний, антикризовий інструмент вирішення задач будь - якого рівня складності. Це системне моделювання може бути застосоване до організацій, бізнесу, ринків, країн. Метод нового часу для тих, хто готовий до інформації «вищого порядку». По суті, мова йде про відкриття коду доступу до вирішення будь - яких завдань через розшифровку їхнього змісту, суті і джерела виникнення. Ви отримаєте доступ до інформації, яка повністю змінить Ваш погляд і підходи до побудови, а також оптимізації бізнесу.

Меморандум «Про етику й партнерство  бізнесу, влади і громадськості»

Меморандум «Про етику й партнерство бізнесу, влади і громадськості»

Дата: сб, 31.12.2016 Час: Місто: УКРАЇНА

Запрошуємо долучитись до Меморандуму «Про етику й партнерство бізнесу, влади і громадськості»

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

 Для учасників Клубу постійно проводять бізнес-тренінги, навчальні та дискусійні заходи у Львові, Києві, Івано-Франківську та Тернополі. Також відбуваються майстер-класи від провідних фахівців щодо ведення власного бізнесу та Networking Events – заходи для налагодження ділових контактів у невимушеній атмосфері. Під час таких заходів презентують цікаві можливості партнерів Клубу.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus