Всі події

Львів: бізнес - зустріч

Львів: бізнес - зустріч "Львівський модний кластер"

Дата: чт, 14.09.2017 Час: 16:00 - 18:00 Місто: Львів

Коли різні люди об’єднуються заради однієї ідеї – вона просто приречена на успіх! Ми вирішили згуртувати всіх представників текстильної промисловості Львівщини, для того, щоб разом стати генератором змін у цій галузі. Запрошуємо і вас у Львівський модний кластер, де в співпраці дизайнерів, керівників підприємств та представників влади ми шукатимемо найбільш ефективні механізми для розвитку текстильного бізнесу. Приєднуйтеся вже сьогодні до тих, хто диктуватиме моду завтра!

Кропивницький: презентація проекту

Кропивницький: презентація проекту "Національна платформа бізнес взаємодії"

Дата: чт, 14.09.2017 Час: 16:00 - 19:00 Місто: Кропивницький

Запрошуємо на презентацію проекту "Національна платформа бізнес взаємодії" у Кропивницькому.

Львів: case study

Львів: case study "Вечірній навчальний захід "Рада директорів"" (Михайло Ткач)

Дата: чт, 14.09.2017 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Львів

Захід буде відбуватися у форматі «Case study», в одному із найпопулярніших форматів бізнес освіти що практикується у провідних бізнес школах та організаціях світу. Ви отримаєте можливість приміряти на себе роль члена ради директорів одного з підприємств. Вашим завданням буде запропонувати рішення виходу із складної ситуації в реальному бізнесі. У такому форматі ви зможете не тільки навчитися приймати рішення у складних ситуаціях, а й побачити як такі завдання вирішують інші підприємці.

Харків: бізнес-ланч

Харків: бізнес-ланч "Еннеаграмма для бізнесу" (Лара Гордієнко)

Дата: чт, 14.09.2017 Час: 13:45 - 16:00 Місто: Харків

Незалежна від того, починають люди свій бізнес або ведуть його протягом багатьох років, питання командоутворення однаково хвилює кожного з них. Адже жодна прогресуюча компанія не залишає без уваги інструмент, за допомогою якого можна реалізувати всі плани. Завдяки еннеаграммі Ви побачите, як легко і просто можна підібрати команду, в якій кожна людина знаходиться на своїй позиції, відповідає всім вимогам, при цьому комфортно себе почуває.

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

 Для учасників Клубу постійно проводять бізнес-тренінги, навчальні та дискусійні заходи у Львові, Києві, Івано-Франківську та Тернополі. Також відбуваються майстер-класи від провідних фахівців щодо ведення власного бізнесу та Networking Events – заходи для налагодження ділових контактів у невимушеній атмосфері. Під час таких заходів презентують цікаві можливості партнерів Клубу.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus