Всі події

Харків: семінар

Харків: семінар "Збільшення доходу шляхом підвищення особистої ефективності" (Світлана Тарабан)

Дата: вт, 26.09.2017 Час: 17:45 - 20:00 Місто: Харків

Разом з компанією SOTNIKOV GROUP ви дізнаєтеся: 3 секрети ефективності, інструменти контролю над завданнями, який призводить до зростання доходу компанії, дані про те, як встигати будь-яку кількість справ і не втрачати дохід. Компанія SOTNIKOV GROUP - це команда професійних топ-менеджерів і бізнес-консультантів, яка допомагає власникам стати біль компетентними і побудувати системний бізнес.

Львів: Бізнес-інтенсив

Львів: Бізнес-інтенсив "Матриця Успішного Бізнесу"

Дата: вт, 26.09.2017 Час: 09:30 - 17:30 Місто: Львів

Бізнес-інтенсив, що надасть Вам комплексне бачення бізнесу та еталонну модель розвитку бізнесу на різних етапах його життя.

Івано-Франківськ: бізнес-гра

Івано-Франківськ: бізнес-гра "Вікеномія"

Дата: вт, 26.09.2017 Час: 17:00-20:00 Місто: Івано - Франківськ

Вікеномія – гра, створена українцем для українців на основі гри «Cash Flow»! На 100% адаптована бізнес-гра до умов нашого життя. Моделюючи своє життя за допомогою гри, учасники можуть зрозуміти, яка ситуація у фінансовому просторі на даний момент, і виробити нові стратегії, які приведуть їх до фінансових успіхів. Гра допомагає всім охочим побачити своє життя під іншим кутом зору і замінити неефективні стратегії поведінки на ті, які дають максимальний результат.

Вебінар

Вебінар "Як правильно оформити та зареєструвати торгову марку" (Олексій Яновський)

Дата: вт, 26.09.2017 Час: 11:00 – 13:00 Місто: Online

На вебінарі ми обговоримо: що може бути торговою маркою, які марки неможливо зареєструвати, права що випливають з ТМ і як можна захищати, покрокова процедура реєстрації, строки реєстрації, кошторис витрат на реєстрацію ТМ.

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

 Для учасників Клубу постійно проводять бізнес-тренінги, навчальні та дискусійні заходи у Львові, Києві, Івано-Франківську та Тернополі. Також відбуваються майстер-класи від провідних фахівців щодо ведення власного бізнесу та Networking Events – заходи для налагодження ділових контактів у невимушеній атмосфері. Під час таких заходів презентують цікаві можливості партнерів Клубу.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus