Всі події

Київ: управлінський практикум

Київ: управлінський практикум "Процеси та управління персоналом - з точки зору клієнтоорієнтованості" (Олександр Білоус, Михайло Ткач)

Дата: чт, 18.02.2016 Час: 10:00 - 18:00 Місто: Київ

Розробка комплексу заходів по управлінню персоналом, спрямованих на підвищення якості обслуговування клієнтів. Виявлення чинників, що впливають на якість обслуговування клієнтів.

Львів: майстер - клас

Львів: майстер - клас "Побудова ефективного відділу продажів з Бітрікс24"

Дата: чт, 18.02.2016 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Львів

Пропонуємо Вам ознайомитись із програмою Бітрікс24. З її допомогою Ви зможете автоматизувати роботу співробітників і підвищити прозорість у сфері продажів. Це допоможе вам знизити вплив людського чинника при роботі з клієнтами, а також скоротити невиробничі витрати. Крім цього, програма дозволяє контролювати роботу і оцінювати ефективність відділу продажів.

Київ:

Київ: "BC Group #1"

Дата: чт, 18.02.2016 Час: 19:00 - 21:00 Місто: Київ

BC-Group - це внутрішній проект Клубу Ділових Людей з метою обміну досвідом, налагодження ділових контактів та створення нових бізнес-можливостей.

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

 Для учасників Клубу постійно проводять бізнес-тренінги, навчальні та дискусійні заходи у Львові, Києві, Івано-Франківську та Тернополі. Також відбуваються майстер-класи від провідних фахівців щодо ведення власного бізнесу та Networking Events – заходи для налагодження ділових контактів у невимушеній атмосфері. Під час таких заходів презентують цікаві можливості партнерів Клубу.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus