Всі події

Вебінар

Вебінар "Просування сайту в інтернеті" (Антон Воронюк)

Дата: пт, 28.07.2017 Час: 16:00 - 18:00 Місто:

В епоху інтернету знати принципи та основи просування має кожен. Як правильно писати текст, які інструменти для просування свого контенту використовувати, на що варто звертати увагу в соціальних мережах, а чого взагалі краще уникати. Дізнайтеся на вебінарі.

Київ: тренінг

Київ: тренінг "Купують очима. Як підвищити ефективність відеоканалу в соцмережах?" (Костянтин Штифурак)

Дата: чт, 03.08.2017 Час: 18:15 – 21:00 Місто: Київ

Чи бувало у Вас так що дрібна робота заважала Вам виконувати більш важливі завдання. Чи бувало, що ваша робота вимагала компетенцій із різних сфер. Чи потрібно ваш штат доокомплектувати універсальним працівником? Тоді особистий помічник зробить вас більш щасливим!

Харків: семінар

Харків: семінар "Біткоїн - технології в бізнесі" (Олександр Васильєв)

Дата: вт, 08.08.2017 Час: 17:45 - 21:00 Місто: Харків

Біткоїн – це цінність, яка належить Вам, а не банку, чи державі. Він створювався як експеримент децентралізованих грошей ентузіастами, в якому вирішували проблеми довіри в цифровій мережі. Ви напевно бачили потік новин про криптовалюти, їх немаленький курс та постійне згадування незрозумілого слова «blockchain». Спробуємо розібратися, чому про це всі говорять і навіщо потрібна ця технологія.

Харків: семінар

Харків: семінар "Збільшення доходу шляхом підвищення особистої ефективності" (Світлана Тарабан)

Дата: вт, 15.08.2017 Час: 17:45 - 21:00 Місто: Харків

Разом з компанією SOTNIKOV GROUP ви дізнаєтеся: 3 секрети ефективності, інструменти контролю над завданнями, який призводить до зростання доходу компанії, дані про те, як встигати будь-яку кількість справ і не втрачати дохід. Компанія SOTNIKOV GROUP - це команда професійних топ-менеджерів і бізнес-консультантів, яка допомагає власникам стати біль компетентними і побудувати системний бізнес.

Львів: тренінг

Львів: тренінг "Як збільшити та утримати клієнтів з допомогою мобільного додатку" (Сергій Кравець)

Дата: ср, 16.08.2017 Час: 18:15 – 21:00 Місто: Львів

Продати новому клієнту товар чи послугу в 5 раз дорожче, ніж клієнту, який про Вас знає. Щоб покупці завжди були у курсі ваших акцій та новинок, отримували знижки за електронними кодами і були з Вами на зв'язку 24години на добу - запропонуйте їм свій мобільний додаток. Про сучасні вимоги до додатків, їхній функціонал та переваги роботи з ними дізнайтеся на тренінгу.

Луцьк: рецепти успіху

Луцьк: рецепти успіху "СіД Media group "(Ігор Денисевич)

Дата: ср, 16.08.2017 Час: 18:30 - 21:00 Місто: Луцьк

Холдинг «CіD MEDIA GROUP» – один з найбільших на теренах Західної України. Якщо вам цікаво знати про роботу ЗМІ зсередини або ви хочете знати, як потрапити на шпальти і екрани, дізнайтеся про це з уст людини, яка знає всю інформацію у вашому регіоні.Вам на плюс? Та, головне, навіщо?

Тернопіль: тренінг

Тернопіль: тренінг "Комунікація як головний інструмент продаж" (Ігор Цибульський)

Дата: ср, 16.08.2017 Час: 18:15 – 21:00 Місто: Тернопіль

Як і у продажах так і в повсякденному житті комунікація – запорука добрих стосунків. Щоби вибудовувати стосунки з клієнтами треба розуміти, чути, приймати його модель світу, довіряти клієнтові та собі. Більшість тренінгів щодо продаж стосується роботи із запереченням. А це вже показник того, що комунікація провалилась, і ми хапаємось за рятівну соломинку, дотискаємо клієнтів, застосовуємо техніки впливу на прийняття рішення. Для одноразових продаж – це ОК. Та коли у вас цілі довготермінові, тоді і комунікація з клієнтами має бути на іншому рівні.

Рівне: майстер-клас

Рівне: майстер-клас "Командоутворення. Прикладний аспект"(Марія Бугаєнко)

Дата: ср, 16.08.2017 Час: 18:00 - 21:00 Місто: Рівне

Хочете, щоб ваша команда працювала як годинниковий механізм? Для вас важливо підвищити ефективність працівників та покращити їхню мотивацію? Ми на прикладах покажемо, що треба змінити вже зараз, і розкажемо про основні принципи командної взаємодії. Також ви дізнаєтеся багато цікавого про особистісний фактор у командній роботі, ключові принципи ВЕК та енергетичну тканину команди.

Івано-Франківськ: тренінг

Івано-Франківськ: тренінг "Фінансова грамотність: основні закони грошей" (Оксана Сивоус)

Дата: ср, 16.08.2017 Час: 18:15 – 21:00 Місто: Івано - Франківськ

Питання грошей одне з найактуальніших для багатьох людей. Всі хочуть процвітати і мати достаток, але не у всіх виходить. На дохід впливає багато факторів: навики, наполегливість, сила волі, мотивація, цілі, оточення. А також знання основних законів відносин з грошима, грошової циркуляції. В чому основна відмінність між багатими і бідними? Все це допоможе зрозуміти тренінг «Основні закони грошей», на якому ви отримаєте багато практичних порад як подружитися з грошима.

Івано-Франківськ:

Івано-Франківськ: "Похід на гору "Сивуля"

Дата: сб, 19.08.2017 Час: 07:00-20:00 Місто: Івано - Франківськ

Чисте гірське повітря, стрункі ялини та сосни, стрімкі і кам’янисті, порослі ялівцем вершини, так, це про Карпати! Той, хто хоч раз бував в Українських Карпатах, назавжди запам’ятає її красу і велич. Гора Сивуля – вершина Карпат в Горганах, найвища гора масиву, висота якої становить 1836 метрів. Хребет, на якому знаходиться гора має також назву «Сивуля». Назва гори припускають, що походить від кольору каміння та лиайників, якими вона вкрита, або від сивих хмар, які постійно нависають над її вершиною.

Львів: Психологічна бізнес-гра

Львів: Психологічна бізнес-гра "МАФІЯ"

Дата: вт, 22.08.2017 Час: 18:30 - 21:00 Місто: Львів

Гра розвиває увагу, вчить помічати деталі, читати людей по їхній міміці, жестах, змінах в поведінці. Крім того Ви розвиваєте навички оратора та вчитеся переконувати інших.

Львів: Бізнес-інтенсив

Львів: Бізнес-інтенсив "Матриця Успішного Бізнесу"

Дата: вт, 29.08.2017 Час: 09:30-17:30 Місто: Львів

Бізнес-інтенсив, що надасть Вам комплексне бачення бізнесу та еталонну модель розвитку бізнесу на різних етапах його життя.

Тернопіль: Психологічна бізнес-гра

Тернопіль: Психологічна бізнес-гра "МАФІЯ"

Дата: ср, 30.08.2017 Час: 18:00 - 21:00 Місто: Тернопіль

Гра розвиває увагу, вчить помічати деталі, читати людей по їхній міміці, жестах, змінах в поведінці. Крім того Ви розвиваєте навички оратора та вчитеся переконувати інших.

Івано-Франківськ: Психологічна бізнес-гра

Івано-Франківськ: Психологічна бізнес-гра "МАФІЯ"

Дата: ср, 30.08.2017 Час: 18:30 - 21:00 Місто: Івано - Франківськ

Гра розвиває увагу, вчить помічати деталі, читати людей по їхній міміці, жестах, змінах в поведінці. Крім того Ви розвиваєте навички оратора та вчитеся переконувати інших.

Київ: еко-відвідини

Київ: еко-відвідини "Природна краса картонних виробів"

Дата: ср, 30.08.2017 Час: 18:30 - 21:00 Місто: Київ

Eugene Carton - успішне інноваційне виробництво, яке використовує картон за основу усіх своїх виробів. Екологічність матеріалів, природна краса і доцільність - філософія компанії. Картон, як матеріал, дозволяє експериментувати та придумувати нові інноваційні напрямки. І Eugene Carton успішно це доводить. Картонні іграшки, меблі, сувеніри та інші цікаві ідеї. Дізнайтеся, як бути успішним і шукати конструктивні рішення, кидаючи виклик епосі пластику.

Львів: відвідини бізнесу

Львів: відвідини бізнесу "Хмільний Лев"

Дата: ср, 30.08.2017 Час: 18:00 – 19:00 Місто: Львів

Коли перепони не зупиняють тебе, а навпаки штовхають вперед. Цьому пиву на старті вдалось пережити зміну статусу, введення акцизу, коливання курсу валют і попри це зміцнити свої позиції на ринку не лише Львова, але й Києва. І ви скажете, що не чули про це пиво?! Але на практиці, швидше за все, не раз куштували його в одному з більш ніж півсотні відомих закладів-партнерів. Про бізнес в період турбулентності почуйте з перших уст, оглядаючи виробничі потужності.

Львів: Бізнес-інтенсив

Львів: Бізнес-інтенсив "Матриця Успішного Бізнесу"

Дата: чт, 31.08.2017 Час: 09:30-17:30 Місто: Львів

Бізнес-інтенсив, що надасть Вам комплексне бачення бізнесу та еталонну модель розвитку бізнесу на різних етапах його життя.

Рівне: майстер-клас

Рівне: майстер-клас "WIN-WIN в продажах" (Володимир Новадський)

Дата: чт, 07.09.2017 Час: 17:00 - 20:00 Місто: Рівне

У наші дні існує дуже вигідний і зручний принцип, на основі якого ведуться переговори: стратегія «WIN-WIN» або, як деякі її називають, «виграв-виграв». ЇЇ незнання може призвести до негативного результату. Що ж робити, і як швидше освоїти теорію «WIN-WIN», поговоримо про це на майстер-класі.

"BC-School: Модуль MBA ЛІДЕРСТВО ТА ОСОБИСТІСНА КОМУНІКАЦІЯ. ОСОБИСТА ЕФЕКТИВНІСТЬ ТА УПРАВЛІННЯ ЧАСОМ. ВНУТРІШНІ КОМУНІКАЦІЇ КОМПАНІЇ. (Володимир Семенишин)"

Дата: пт, 08.09.2017 Час: 10:00-19:00 Місто: Львів

• надати учасникам програми практичну структуровану інформацію в сфері управління особистісною ефективністю та часом; • Розглянуто керівника як лідера та його навики як основні компетенції для ведення успішного бізнесу; • Опрацювати методики та інструменти Внутрішній комунікацій в компании.

Львів: арт-терапія

Львів: арт-терапія "Фруктові історії" (Олена Бортнічук)

Дата: пт, 08.09.2017 Час: 18:15 – 21:00 Місто: Львів

Часто людям важко словесно передати свої емоції та переживання – погані, або навіть хороші, тому за допомогою творчості ми будемо вчитись відкриватися та ділитися своїм внутрішнім світом. Також ви отримаєте багато цікавої інформації про те, як споживання певних фруктів може впливати на ваш фізичний та емоційний стан, та відкриєте для себе нові невідомі факти про продукти, які, ніби такі звичайні для нас.

Івано-Франківськ: семінар

Івано-Франківськ: семінар "Гроші є завжди!" (В'ячеслав Шатілло; Артем Ковчужний)

Дата: пн, 11.09.2017 Час: 18:15 – 21:00 Місто: Івано - Франківськ

Навчальний семінар, який заснований на 25-річному практичному досвіді в сфері практичного консалтингу і успішно реалізований в ряді організацій малого і середнього бізнесу. Особливий акцент зроблений на прагматичній важливості прогнозів і плануванні місяця. Ми навчимо заглядати у фінансове майбутнє і керувати ним!

Луцьк: семінар

Луцьк: семінар "Гроші є завжди!" (В'ячеслав Шатілло; Артем Ковчужний)

Дата: вт, 12.09.2017 Час: 17:30 – 20:00 Місто: Луцьк

Навчальний семінар, який заснований на 25-річному практичному досвіді в сфері практичного консалтингу і успішно реалізований в ряді організацій малого і середнього бізнесу. Особливий акцент зроблений на прагматичній важливості прогнозів і плануванні місяця. Ми навчимо заглядати у фінансове майбутнє і керувати ним!

Тернопіль: семінар

Тернопіль: семінар "Збільшити продажі за 3 години за допомогою CRM системи" (Віталій Демидюк)

Дата: ср, 13.09.2017 Час: 18:15 – 21:00 Місто: Тернопіль

На семінарі ви за 3 години повністю впровадите безкоштовну CRM систему, дізнаєтесь про всі тонкощі в роботі з CRM, який механізм дає можливість збільшувати продажі та ефективність роботи працівників, дізнаєтесь про проблеми, з якими стикаються при впровадженні системи, і як їх уникнути.

Київ: тренінг

Київ: тренінг "Мотивація, оцінка та навчання як ключові інструменти управління персоналом" (Катерина Приходько)

Дата: ср, 13.09.2017 Час: 18:30 - 21:00 Місто: Київ

На тренінгу на практичних прикладах буде продемонстровано ефективність та переваги застосування тих чи інших мотиваційних та оціночних інструментів, а також акцентовано увагу на типових помилках, що допускаються у цій сфері. Буде висвітлено питання доречності та ефективності запровадження коучингу в організації, як корисного інструменту та тренду в сфері управління персоналом.

Рівне: семінар

Рівне: семінар "Гроші є завжди!" (В'ячеслав Шатілло; Артем Ковчужний)

Дата: ср, 13.09.2017 Час: 17:15 – 20:00 Місто: Рівне

Навчальний семінар, який заснований на 25-річному практичному досвіді в сфері практичного консалтингу і успішно реалізований в ряді організацій малого і середнього бізнесу. Особливий акцент зроблений на прагматичній важливості прогнозів і плануванні місяця. Ми навчимо заглядати у фінансове майбутнє і керувати ним!

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

 Для учасників Клубу постійно проводять бізнес-тренінги, навчальні та дискусійні заходи у Львові, Києві, Івано-Франківську та Тернополі. Також відбуваються майстер-класи від провідних фахівців щодо ведення власного бізнесу та Networking Events – заходи для налагодження ділових контактів у невимушеній атмосфері. Під час таких заходів презентують цікаві можливості партнерів Клубу.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus