Всі події

Київ: семінар-практикум

Київ: семінар-практикум "Ораторська майстерність для публічних виступів і повсякденного спілкування"

Дата: вт, 28.02.2017 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Київ

Семінар-практикум «Ораторська майстерність для публічних виступів і повсякденного спілкування»

Засідання Бізнес-групи №2 міста Тернополя

Засідання Бізнес-групи №2 міста Тернополя

Дата: вт, 28.02.2017 Час: 18:00 - 20:30 Місто: Тернопіль

БІЗНЕС-ГРУПИ BC-Groups — проект Клубу Ділових Людей, створений з метою підвищення ефективності обміну досвідом, налагодження ділових контактів та створення нових бізнес-можливостей між учасниками Клубу.

Львів: практикум

Львів: практикум "ПРЕЗЕНТАЦІЯ В ЛІФТІ"

Дата: ср, 01.03.2017 Час: 18:15 - 21:00 Місто: Львів

Ви - молода талановита людина, що має чудову ідею, а грошей для її реалізації бракує. Підходите до ліфта, натискаєте кнопку виклику. Аж раптом наближається чоловік і Ви впізнаєте у ньому відомого інвестора, котрий може дати Вам коштів на реалізацію проекту. На прийом до нього невідомо чи вдасться потрапити, але - о, удача! - він сідає з Вами у кабіну і натискає кнопку останнього поверху...

Засідання Бізнес-групи №1 міста Івано-Франківськ

Засідання Бізнес-групи №1 міста Івано-Франківськ

Дата: чт, 02.03.2017 Час: 16:00-18:00 Місто: Івано - Франківськ

БІЗНЕС-ГРУПИ BC-Groups — проект Клубу Ділових Людей, створений з метою підвищення ефективності обміну досвідом, налагодження ділових контактів та створення нових бізнес-можливостей між учасниками Клубу.

Івано-Франківськ: семінар

Івано-Франківськ: семінар "ЯК ОЦІНЮВАТИ ЕФЕКТИВНІСТЬ ПРАЦІВНИКІВ"

Дата: пн, 06.03.2017 Час: 18:15 – 20:30 Місто: Івано-Франківськ

"Кожен роботодавець шукає ефективних працівників на ринку праці, оскільки розуміє, що від успішної роботи команди залежить успіх компанії. Де ж саме шукати таких професіоналів і головне, як при співбесіді розпізнати істинні мотиви та можливості людини, яка є кандидатом на запропоновану вакансією. Про це та про оцінювання ефективності працівника, який вже є частиною команди Ви дізнаєтесь на семінарі."

Київ: workshop

Київ: workshop "РІСТ КОМПАНІЇ, ЯК НЕОБХІДНА УМОВА ВИЖИВАННЯ"

Дата: пн, 06.03.2017 Час: 18:15 – 21:00 Місто: Київ

"На даному заході ми розглянемо, чому зростання є ключем до успішності і довголіття компанії в довгостроковій перспективі?; відправна точка - що нас обмежує в зростанні і як подолати ці обмеження?; маркетинг - всьому голова: чому маркетинг головний драйвер зростання?; як ефективно управляти змінами і уникнути операційного колапсу в зростаючій компанії?"

Засідання Бізнес-групи №7. Львів

Засідання Бізнес-групи №7. Львів

Дата: вт, 07.03.2017 Час: 16:00-18:00 Місто: Львів

BC-Group - це внутрішній проект Клубу Ділових Людей з метою обміну досвідом, налагодження ділових контактів та створення нових бізнес-можливостей.

Модуль MBA «ПУБЛІЧНИЙ ВИСТУП ТА РИТОРИКА»

Модуль MBA «ПУБЛІЧНИЙ ВИСТУП ТА РИТОРИКА»

Дата: пт, 10.03.2017 Час: 10:00 – 19:00 Місто: Львів

Мета програми Надати учасникам програми практичну структуровану інформацію у сфері стратегічного менеджменту, враховуючи сучасний світовий досвід бізнес-моделювання. Розробка стратегії бізнесу є основною функцією керівника бізнесу, а від унікальності бізнес-моделі зазвичай залежить успіх всієї компанії в довгостроковій перспективі.

Київ: бізнес-сніданок

Київ: бізнес-сніданок "ВІД ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ –ДО АКТИВНОГО ДОВГОЛІТТЯ "

Дата: ср, 15.03.2017 Час: 10:00 - 13:00 Місто: Київ

"На даному заході ми розглянемо: Основні причини зниження середньої тривалості життя; Золоті правила здорового організму і як їх дотримуватися; Оптимізація свого графіку з урахуванням здорового харчування; Як зберегти спокій і рівновагу при динамічному ритмі життя в мегаполісі?; Anti-age харчування."

Львів: майстер-клас «Налаштовуємо Facebook-рекламу за 10 кроків» (Святослав Воронюк)

Львів: майстер-клас «Налаштовуємо Facebook-рекламу за 10 кроків» (Святослав Воронюк)

Дата: ср, 15.03.2017 Час: 18:15 – 21:00 Місто: Львів

Ви зрозумієте як розвиватися в цьому напрямку Facebook реклами, а також зможете оцінювати роботу працівників чи підрядників, які працюють з Вашою бізнес-сторінкою.

Львів: Бізнес-інтенсив

Львів: Бізнес-інтенсив "Матриця Успішного Бізнесу"

Дата: чт, 16.03.2017 Час: 09:30 - 17:30 Місто: Львів

Бізнес-інтенсив, що надасть Вам комплексне бачення бізнесу та еталонну модель розвитку бізнесу на різних етапах його життя.

Київ: бізнес-зустріч

Київ: бізнес-зустріч "ПЕРША КИЇВСЬКА БІЗНЕС-ГРУПА"

Дата: чт, 16.03.2017 Час: 18:00 – 21:00 Місто: Київ

БІЗНЕС - ГРУПИ — проект Клубу Ділових Людей, створений з метою підвищення ефективності обміну досвідом, налагодження ділових контактів та створення нових бізнес-можливостей між учасниками Клубу.

LET’S BRIDGE THE WORLD

LET’S BRIDGE THE WORLD

Дата: ср, 22.03.2017 Час: 09:00 - 18:00 Місто: Львів

Протягом 2017 року проводиться 8 бізнес-заходів, під час яких Ви зможете налагодити ділові контакти та дізнатись про можливості ведення бізнесу, інвестування, експорту/імпорту та наявні ресурси для бізнесу в Австрії, Німеччині, Великій Британії, Польщі, США, Канаді, Китаю та Ізраїлі.

Івано-Франківськ:

Івано-Франківськ: "Підвищення ефективності компанії через оптимізацію бізнес-процесів" (Руслан Бельтюков)

Дата: ср, 22.03.2017 Час: 18:30-21:00 Місто: Івано-Франківськ

Бізнес-процеси - це те, що реально відбувається на робочих місцях. Бізнес-процеси - це найефективніший інструмент аналізу і вдосконалення діяльності, що дозволяє істотно скорочувати необгрунтовані витрати і збільшувати продуктивність. Всі сучасні концепції (методології) управління і поліпшення результатів діяльності організацій, засновані на вивченні, аналізі та оптимізації процесів, що протікають в компанії. Саме цей інструмент при правильному використанні дозволить Вам приборкати хаос на істотно збільшити прибутковість організації.

LET’S BRIDGE THE WORLD: AUSTRIA

LET’S BRIDGE THE WORLD: AUSTRIA

Дата: ср, 22.03.2017 Час: 09:30 - 16:30 Місто: Львів

Можливості для бізнесу в Австрії: тренди, потреби ринку, правила гри. Налагодження співпраці між українським та австрійським бізнесом: експорт, імпорт, інвестування українських підприємців в Австрії та австрійського бізнесу в Україні.

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

 Для учасників Клубу постійно проводять бізнес-тренінги, навчальні та дискусійні заходи у Львові, Києві, Івано-Франківську та Тернополі. Також відбуваються майстер-класи від провідних фахівців щодо ведення власного бізнесу та Networking Events – заходи для налагодження ділових контактів у невимушеній атмосфері. Під час таких заходів презентують цікаві можливості партнерів Клубу.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus