Всі події

Львів: круглий стіл

Львів: круглий стіл "Адвокація для розвитку торгівлі"

Дата: вт, 25.04.2017 Час: 16:45-19:40 Місто: Львів

Круглий стіл проводиться з метою обговорення існуючих проблем у сфері експортно-імпортної торгівлі, з якими щодня стикаються підприємці Львова та Львівської області та напрацювання механізмів їх усунення. Як результат, буде закладено фундамент для покращення комунікації між владою та місцевим бізнесом і започатковано розробку рекомендацій зі сторони підприємців, що сприятимуть оптимізації даного процесу.

Рівне: переговорний практикум

Рівне: переговорний практикум "Результативні переговори" (Михайло Ткач)

Дата: вт, 25.04.2017 Час: 17:00-20:00 Місто: Рівне

Ключовим моментом будь-якого бізнесу є успішні переговори. Прибуток компанії безпосередньо залежить від того, наскільки її співробітники вміють вести переговори різної складності. Їх мета може бути різною - від укладення договору про закупівлі або поставках до договору про повернення товару або стягнення заборгованості. Як правило, тут все залежить від виду вашої діяльності та займаної позиції.

Київ: «Впіймай брехуна, якщо зможеш»

Київ: «Впіймай брехуна, якщо зможеш»

Дата: ср, 26.04.2017 Час: 18:15-21:00 Місто: Київ

Доктор Хаус був правий – всі брешуть! Колись пробували спіймати брехуна як Пол Екман? А розпізнати маніпуляції співрозмовника? А що як у Вас справа на мільйон і Ви не впевнені, чи можете довіритись партнеру? Багато запитань? У нас є відповіді, які допоможуть Вам почувати себе впевнено у найскладніших переговорах!

Тернопіль: тренінг

Тернопіль: тренінг "Як підвищити привабливість компанії серед кандидатів і закривати вакансії в кілька разів швидше?" (Анна Зайцева)

Дата: ср, 26.04.2017 Час: 18:15-21:00 Місто: Тернопіль

Те, що сьогодні ситуація з закриттям вакансій змушує бажати кращого, ні для кого не таємниця, а скарги на відсутність кандидатів вже набили оскомину. Нема безвихідних ситуацій. Є ситуації, вихід з яких нас не влаштовує. То ж запрошуємо до спільного пошуку рішення на нашому тренінгу в Клубі Ділових Людей.

Луцьк: переговорний практикум

Луцьк: переговорний практикум "Результативні переговори" (Михайло Ткач)

Дата: ср, 26.04.2017 Час: 18:15-21:00 Місто: Луцьк

Ключовим моментом будь-якого бізнесу є успішні переговори. Прибуток компанії безпосередньо залежить від того, наскільки її співробітники вміють вести переговори різної складності. Їх мета може бути різною - від укладення договору про закупівлі або поставках до договору про повернення товару або стягнення заборгованості. Як правило, тут все залежить від виду вашої діяльності та займаної позиції.

Івано-Франківськ: семінар

Івано-Франківськ: семінар "Розвиток бізнесу через розкриття особистості" (Ханс-Вольф Граф)

Дата: чт, 27.04.2017 Час: 18:15-21:00 Місто: Івано - Франківськ

На цьому семінарі будуть пропрацьовані схеми мислення, які дозволяють збільшити дохід та зрозуміти, від чого залежить його рівень. Учасники отримають конкретні інструменти, працюючи з якими зможуть збільшити свій дохід. Також ми зможемо більш чітко визначити, яку роль ми та наша організація відіграємо для міста, суспільства та країни.

Львів: тренінг

Львів: тренінг "Поставте продажі в своїх командах на повний привід" (Василь Цьомко)

Дата: пт, 28.04.2017 Час: 18:15-21:00 Місто: Львів

На експрес-тренінгу буде зроблено акцент на організації командного процесу продажу, розглянуто ролі кожного члена команди на прикладі найвідомішої нам фінансової структури і, звичайно ж, ми поспілкуємось про: особливості навчання працівників, його доцільність і супровід (у конкретних «кейсах») та які тенденції на ринку України й Європи в роботі стосовно вищезгаданих пунктів.

Луцьк: майстер-клас

Луцьк: майстер-клас "Налаштовуємо Facebook-рекламу за 10 кроків" (Святослав Воронюк)

Дата: ср, 10.05.2017 Час: 18:15-21:00 Місто: Луцьк

Ви зрозумієте як розвиватися в цьому напрямку Facebook реклами, а також зможете оцінювати роботу працівників чи підрядників, які працюють з Вашою бізнес-сторінкою.

Київ: майстер-клас

Київ: майстер-клас "Управління фінансами у бізнесі" (Оксана Базарна)

Дата: ср, 10.05.2017 Час: 18:15-21:00 Місто: Київ

Основним завданням даного майстер-класу є зрозуміти скільки коштує Ваш бізнес. Ефективне управління фінансами дає відповіді на наступні запитання: як збільшити вартість вашого бізнесу, його рентабельність, платоспроможність, ліквідність. Скористайтеся нагодою знайти ефективні рішення Ваших фінансових питань.

Львів: відкритий пітчинг стартап-проектів YOUNG LEADERS STARTUP SCHOOL

Львів: відкритий пітчинг стартап-проектів YOUNG LEADERS STARTUP SCHOOL

Дата: ср, 17.05.2017 Час: 18:15-21:00 Місто: Львів

Учасників Клубу Ділових Людей, які готові інвестувати кошти, час та ресурси у молоді перспективні бізнес-стартапи, запрошуємо взяти участь у відкритій пітч-сесії під час якої учасники Young Leaders StartUp School спрезентують власні проекти

BC-School: Модуль MBA ЛІДЕРСТВО ТА ОСОБИСТІСНА КОМУНІКАЦІЯ

BC-School: Модуль MBA ЛІДЕРСТВО ТА ОСОБИСТІСНА КОМУНІКАЦІЯ

Дата: пт, 19.05.2017 Час: 10:00 – 19:00 Місто: Львів

Мета програми надати учасникам практичну структуровану інформацію в сфері управління особистісною ефективністю та часом, розглянути керівника як лідера та його навики як основні компетенції для ведення успішного бізнесу, опрацювати методики та інструменти внутрішніх комунікацій в компанії.

Школа бізнес-коучингу (Наталія Колядко)

Школа бізнес-коучингу (Наталія Колядко)

Дата: пт, 26.05.2017 Час: 10:00-1900 Місто: Львів

Як навчити інноваційним методикам управління персоналом, підвищити Вашу результативність та Вашої команди і ввести в роботу алгоритми коучингу в організаціях, апробовані в українських та міжнародних компаніях, Ви дізнаєтеся від досвідченого тренера Наталії Колядко на Школі бізнес-коучингу.

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

 Для учасників Клубу постійно проводять бізнес-тренінги, навчальні та дискусійні заходи у Львові, Києві, Івано-Франківську та Тернополі. Також відбуваються майстер-класи від провідних фахівців щодо ведення власного бізнесу та Networking Events – заходи для налагодження ділових контактів у невимушеній атмосфері. Під час таких заходів презентують цікаві можливості партнерів Клубу.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus