Всі події

Рівне: рецепти успіху «Борій»: «Надійність і смак – наш фірмовий знак» (Анатолій Бортнік)

Рівне: рецепти успіху «Борій»: «Надійність і смак – наш фірмовий знак» (Анатолій Бортнік)

Дата: чт, 29.06.2017 Час: 12:00-20:00 Місто: Рівне

Є люди, після розмови з якими виростають крила. Вони показують, що, маючи характер, можна з нічого зробити надпотужну структуру. Анатолій Бортнік саме такий. На зустрічі Анатолій Андрійович покаже, як реалізовуються масштабні плани. Кожен з учасників зустрічі зрозуміє, чому в гості до Анатолія Бортніка вважають за честь приїхати найкращі бізнес-тренери України. Кожен, хто цікавиться сімейними бізнесами, побачить, яку роль відіграє в бізнесі родина.

Рівне: семінар «Інтелектуальна власність для бізнесу» (Юрій Трачук)

Рівне: семінар «Інтелектуальна власність для бізнесу» (Юрій Трачук)

Дата: ср, 05.07.2017 Час: 17:00 - 20:00 Місто: Рівне

Не знаєш, як правильно зареєструвати торговельну марку чи відстояти власні інтелектуальні права в інтернеті? Думаєш про унікальну назву чи прагнеш просувати свій бренд і мати на нього всі юридичні права? Як захистити свої права та не порушити права інших - дізнайся на семінарі.

Тернопіль: майстер-клас «Зроби ресторан простим в роботі та прибутковим» (Павло Бобрик)

Тернопіль: майстер-клас «Зроби ресторан простим в роботі та прибутковим» (Павло Бобрик)

Дата: ср, 05.07.2017 Час: 18:15 – 21:00 Місто: Тернопіль

Директор ресторану: що, як і коли. Команда та її завдання для досягнення найкращих результатів. Як директору почати займатись виключно контролем і розвитком ресторану для збільшення прибутку, а власнику зосередитись на отримання прибутків.

Луцьк: тренінг

Луцьк: тренінг "Reinstall-яція продуктивності команди" (Людмила Пенцак)

Дата: ср, 05.07.2017 Час: 18:15 – 21:00 Місто: Луцьк

В будь-якій команді настає момент коли рух припиняється. Поговоримо про те, як розбудити в співробітників внутрішнє бажання виконувати свою роботу якісно і працювати з максимальною віддачею.

Івано-Франківськ: тренінг

Івано-Франківськ: тренінг "Чоловік і жінка: особливості психології" (Мар'яна Приймак)

Дата: чт, 06.07.2017 Час: 18:15 – 21:00 Місто: Івано - Франківськ

За своєю суттю чоловік і жінка – дві абсолютно різних істоти. Часто нерозуміння природи тієї чи іншої статті є причиною проблеми у відносинах. Тому, так важливо знати психологію чоловіка і жінки. Кожен вважає, що чинить правильно, та проблеми, тим не менш не зникають, а навпаки отримують свій розвиток. А причина всьому – психологія. Різна психологія.

Київ: семінар

Київ: семінар "Instagram для бізнесу: як красиві фото приводять клієнтів" (Любов Рудницька)

Дата: чт, 06.07.2017 Час: 18:15 – 21:00 Місто: Київ

Красива картинка здатна продати набагато більше, ніж навіть дуже вдалий текст. Сьогодні бути присутнім у Instagram - це майже вимога до успішного бізнесу . Якщо Ви вже маєте свій акаунт у цій мережі, але не знаєте, як правильно його вести? Якщо ваша сторінка досі не дає бажаного результату або ж ви ще відкладаєте на майбутнє реєстрацію у Instagram - приходьте на наш захід і робіть свій онлайн-бізнес ще ефективнішим.

BC-School: Модуль MBS  Стратегія бізнесу (Руслан Бельтюков)

BC-School: Модуль MBS Стратегія бізнесу (Руслан Бельтюков)

Дата: чт, 06.07.2017 Час: 10:00 – 19:00 Місто: Львів

Метою навчальної програми є: розробити або допрацювати конкурентну бізнес-модель (концепцію) кожного учасника (що роблю? куди іду? як іду?). Розвинути стратегічне мислення власника бізнесу. Надати дієві маркетингові інструменти для досягнення стратегічних цілей бізнесу. Підвищити ефективність роботи підприємства через впровадження елементів процесного управління та стандартів роботи. Створити ефективний план змін в бізнесі кожного з учасників.

Школа бізнес-коучингу (Наталя Романенко, Наталія Колядко)

Школа бізнес-коучингу (Наталя Романенко, Наталія Колядко)

Дата: пт, 07.07.2017 Час: 10:00-19:00 Місто: Львів

Як навчити інноваційним методикам управління персоналом, підвищити Вашу результативність та Вашої команди і ввести в роботу алгоритми коучингу в організаціях, апробовані в українських та міжнародних компаніях, Ви дізнаєтеся від досвідченого тренера Наталії Колядко на Школі бізнес-коучингу.

Харків: семінар

Харків: семінар "Гроші є завжди!" (В'ячеслав Шатилло; Артем Ковчужний)

Дата: вт, 11.07.2017 Час: 17:45 - 20:00 Місто: Харків

Навчальний семінар, який грунтується на 25-річному практичному досвіді в сфері практичного консалтингу і успішно реалізований в ряді організацій малого і середнього бізнесу. Особливий акцент зроблений на прагматичній важливості прогнозів і плануванні місяця. Ми навчимо заглядати у фінансове майбутнє і керувати ним!

Львів: семінар

Львів: семінар "Нерухомість для бізнесу" (Тарас Бачинський, Тетяна Кордіяка)

Дата: ср, 12.07.2017 Час: 18:15 – 21:00 Місто: Львів

Прийшовши на семінар, Ви дізнаєтесь про основні аспекти купівлі приміщень в новобудовах. Також буде висвітлено юридичні аспекти оренди офісу: чому варто перевіряти не тільки договір, а й орендодавця та найпоширеніші зловживання з боку орендодавців. Додатково поговоримо про юридичні ризики купівлі комерції на вторинному ринку.

Київ: тренінг

Київ: тренінг "Як знайти та втримати найкращих кандидатів" (Катерина Приходько)

Дата: ср, 12.07.2017 Час: 18:15 – 21:00 Місто: Київ

Близько 80% робочого часу керівники витрачають на питання пов’язані з управлінням персоналом. Тенденції ринку праці в Україні свідчать про наступне: кількість вакансій щороку зростає і значно перевищує кількість резюме. За кандидатів треба боротися!

Івано-Франківськ: Бізнес-зустріч учасників Клубу Ділових Людей Івано-Франківська та Тернополя

Івано-Франківськ: Бізнес-зустріч учасників Клубу Ділових Людей Івано-Франківська та Тернополя

Дата: чт, 13.07.2017 Час: 09:00 - 20:30 Місто: Івано - Франківськ

Якщо Ви прагнете розширити свій бізнес на сусідні регіони, для Вас важливо налагодити контакти із підприємцями із Івано-Франківська, чи ви просто хочете гарно провести час з колегами, приєднуйтесь до унікальної мандрівки, переймайте досвід і розвивайтеся з клубом.

Харків: презентація

Харків: презентація "Можливості для малого бізнесу від Клубу Ділових Людей " (Микола Савуляк, Ніка Нікс)

Дата: вт, 18.07.2017 Час: 18:15 - 20:30 Місто: Харків

Уже 8 років Клуб Ділових Людей об'єднує малий бізнес у велику репутаційну спільноту. Для своїх учасників Клуб відкриває нові бізнес-можливості та створює сервіси, що забезпечують більш ефективне функціонування їхнього бізнесу. Як це відбувається і чим корисний буде Клуб для Вас - дізнайтеся на презентації.

Івано-Франківськ: тренінг

Івано-Франківськ: тренінг "Як збільшити та утримати клієнтів з допомогою мобільного додатку" (Сергій Кравець)

Дата: ср, 19.07.2017 Час: 18:15 – 21:00 Місто: Івано - Франківськ

Продати новому клієнту товар чи послугу в 5 раз дорожче, ніж клієнту, який про Вас знає. Щоб покупці завжди були у курсі ваших акцій та новинок, отримували знижки за електронними кодами і були з Вами на зв'язку 24години на добу - запропонуйте їм свій мобільний додаток. Про сучасні вимоги до додатків, їхній функціонал та переваги роботи з ними дізнайтеся на тренінгу.

BC-School: Модуль MBA БІЗНЕС ПЛАНУВАННЯ (Олена Баришнікова)

BC-School: Модуль MBA БІЗНЕС ПЛАНУВАННЯ (Олена Баришнікова)

Дата: пт, 21.07.2017 Час: 10:00 – 19:00 Місто: Львів

Надати власникам та керівникам підприємств основних знань та навичок із забезпечення формування обсягу фінансових ресурсів, необхідних для забезпечення планової діяльності, забезпечення найбільш ефективного використання фінансових ресурсів, оптимізації грошового обігу, оптимізації витрат та забезпечення максимізації прибутку підприємства, забезпечення мінімізації рівня фінансового ризику і постійної фінансової рівноваги підприємства.

"BC-School: Модуль MBA ЛІДЕРСТВО ТА ОСОБИСТІСНА КОМУНІКАЦІЯ. ОСОБИСТА ЕФЕКТИВНІСТЬ ТА УПРАВЛІННЯ ЧАСОМ. ВНУТРІШНІ КОМУНІКАЦІЇ КОМПАНІЇ. (Володимир Семенишин)"

Дата: пт, 08.09.2017 Час: 10:00-19:00 Місто: Львів

• надати учасникам програми практичну структуровану інформацію в сфері управління особистісною ефективністю та часом; • Розглянуто керівника як лідера та його навики як основні компетенції для ведення успішного бізнесу; • Опрацювати методики та інструменти Внутрішній комунікацій в компании.

підтримка малого бізнесу, Тренінг, клуб ділових людей, семінар

 Для учасників Клубу постійно проводять бізнес-тренінги, навчальні та дискусійні заходи у Львові, Києві, Івано-Франківську та Тернополі. Також відбуваються майстер-класи від провідних фахівців щодо ведення власного бізнесу та Networking Events – заходи для налагодження ділових контактів у невимушеній атмосфері. Під час таких заходів презентують цікаві можливості партнерів Клубу.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus