Опис події: На TERNOPIL NETWORKING EVENT для керівників та власників бізнесу Ви познайомитись із більш як сотнею людей за три години. Серед них Ваші майбутні клієнти, підрядники, постачальники, партнери, зрештою – надійні друзі. Ви долучитесь до бізнес - спільноти Тернополя, що об’єднує рішучих, цілеспрямованих і успішних людей.

Опис події: Про лідерське мислення ми чуємо досить часто. Ось з екрану телевізора відомий політик доводить нам, що він володіє лідерським мисленням і здатний вивести країну з кризи. А ось роботодавець, підбираючи кадри на керівні посади, сміливо вказує у своїй вакансії, що йому потрібна людина, що неодмінно володіє лідерським мисленням. Однак, вільно апелюючи цим поняттям, мало хто може чітко пояснити, яким має бути лідерське мислення. Почнемо з того, що лідери бувають різні. У психології існує навіть розроблена типологія лідерів. Але якими б не були лідери, принципи, що визначають їх мислення, є незмінними. Якимись з них конкретний лідер може і не володіти або володіти меншою мірою. У цьому випадку йому є над чим працювати і до чого прагнути! Чи можна стати лідером, якщо відсутнє лідерське мислення? Тренінг надасть можливість учасникам розібратися в тому, що таке «3D - мислення» і як практично застосовувати його на практиці для підвищення своєї ефективності.

Опис події: Якщо Ви хочете дізнатися, як писати переконливі, ефективні, цікаві ділові листи, як досягнути серця свого клієнта і переконати довіритися партнера – цей тренінг для Вас. Тільки конкретика та перевірена на практиці інформація для Вашого щоденного використання.

Підписка на розсилку

Інформаційна платформа / Information platform

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus