Анонс

Опубліковано: 16-11-2015 по Ірина Павлюк

Круглий стіл-обговорення Закону України «Про державну підтримку розвитку малого та середнього підприємництва в Україні»

Клуб Ділових Людей за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Уряду Швейцарії разом із Комітетом ВРУ з питань промислової політики та підприємництва запрошують на круглий стіл щодо обговорення проекту нової редакції Закону України «Про державну підтримку розвитку малого та середнього підприємництва в Україні». Захід відбудеться о 15:30 18 листопада за адресою: Львів, вул. Городоцька, 107 (готель «Reikartz Двожец Львів»).

Метою заходу організатори називають обговорення та випрацювання основних підходів для стимулювання розвитку підприємництва та інструментів державної підтримки суб’єктів малого і середнього підприємництва, що містяться в Законі.

У програмі заходу – презентація ключових положень та новацій проекту закону, його обговорення, формулювання основних тез та можливих рекомендацій щодо удосконалення проекту закону.

Серед спікерів круглого столу – народний депутат України, заступник голови Комітету ВРУ з питань промислової політики та підприємництва Сергій Кіраль, керівник проету ПРООН «Зміцнення бізнес-об’єднань малих та середніх підприємств» Андрій Заїка та експерт з розробки законодавства щодо розвитку МСБ Любомир Чорній.

«У сучасній економічній ситуації влада повинна враховувати рекомендації представників реального бізнес-середовища, щоб розуміти справжні потреби малого та середнього підприємництва в Україні.  Віримо, що захід буде корисним для обох сторін та стане кроком вперед до розбудови країни з успішною економікою», – відзначив Голова Клубу Ділових Людей Микола Савуляк.

Деталі заходу та текс ЗУ «Про державну підтримку розвитку малого та середнього підприємництва  в Україні» за посиланням »
Акредитація для представників ЗМІ за телефоном: (097) 289-87-89 (Ірина)
Або за посиланням » 


Додати коментар

Коментарі

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl-Enter Система Orphus